15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Brian Kinney
    #9177
    Én is tőlük rendeltem, 2 napja van nálam és isteni!:)
    te sem fogsz benne csalódni!
  • Roger6
    #9176
    - igen, kezdem érezni!
  • pointer4
    #9175
    Hosszú lesz, hosszúúú, hosszzúúúúúúúú, keserves, unalmas, egy örökkévalóság :D
  • Roger6
    #9174
    Megjött a Logitech Dirving Force GT-m, egyszerűen gyönyörű. Tegnap délelőtt 10-kor adtam le a rendelést uberkonzolon, és most ért ide Győrbe. Le a kalappal a cég előtt, ingyenes házhozszállítás, 2 év garancia, baromi gyorsan szállítás. Már csak a munkaidő telhetne gyorsabban, mert a hazafele út még sohasem volt olyan rövid, mint ma lesz...
  • csonkesz
    #9173
    Erre gondoltam én is, de ha bármit kitörlök a játék hibát észlel.
  • Toby0501
    #9172
    Az a fájl, ami ott alul van benne a funkciókkal, szerintem szerkeszthető.. Egyszerűen töröld ki az AXIS_Z és AXIS_W bejegyzéseket az idézőjelek közül.
  • csonkesz
    #9171
    Sziasztok, lenne egy kis problémám egy Logitech Wingman Formula Force GP kormánnyal:

  • Brian Kinney
    #9170
    okés, köszi, rendben van!:)
  • Neoncsoves
    #9169
    valahol van olyan pipa hogy felülírhatja-e a játék a beállításodat driverben... azt lődd ki :)
  • Brian Kinney
    #9168
    no volna egy kis problémám!
    rfactor f1-es mod beállítottam driverbe ugye hogy 400fok-ot forduljon max a kormány és a játékban nem akad meg ott hanem el lehet tekerni teljesen!
    ötlet?:)
  • Brian Kinney
    #9167
    rendben, köszi szépen;)
  • pointer4
    #9166

    WTCC-nél állíts kezdésnek 540°-ot, F1 nél mondjuk 400°-at. Persze ehhez az autó beállításait is változtatnod kell, különben nem fog kanyarodni az autó. A futóműbeállításnál a Steering Lockot olyan 23°~27° illetve 17°~20°-ra.
  • Brian Kinney
    #9165
    Hali!
    na megjött a DFGT-m!xd
    hát így elsőre eszméletlen az EX után, meg még régebben próbáltam egy MOMO-t, hát azt is veri azért!
    Viszont lenne egy kérdésem, még nem volt szerencsém 900fok-os kormányokhoz és általában én f1-ezek illetve wtcc! azokhoz melyik a reális kormányfok beállítás??
  • pointer4
    #9164
    Milyen kormány?
    próbáltad uninstallni, meg vissza a progiját ?
  • Rainbow15
    #9163
    Hali
    Azt nem tudjátok, miért van, hogy beállítom a kormányt 360°-ra, és ha újraindítom a windows-t (pl. másnap bekapcsolom), akkor alapból csak 320°-ot lehet fordítani, és csak idáig is érzékeli? Pedig 360-ra van állítva. Ilyenkor azt csinálom, hogy leveszem, majd újra vissza 360-ra, és jó lesz. Korábban 320-on használtam, de akkor is, valami gond lehet... Elég idegesítő, amikor elindítom a játékot, és csak 320-on van, aztán léphetek ki, indíthatom újra, stb...
  • bardocz
    #9162
    Erről nekem csak a kormánykerék kéne,d e az nagyon.
  • pointer4
    #9161
    A G25-E mód után itt a FANA-E mód :D



    Fanatec’s Porsche 911 GT3-RS-hez
  • Brian Kinney
    #9160
    igen rájöttem közbe hogy náluk nemtom..xd
    überkonzolon 22900 ingyenes szállítással, szal kb ugyanott vok, már le is adtam a rendelést
  • endrodiz
    #9159
    náluk hetek óta nem rendelhető...
    Próbáld máshol
  • Brian Kinney
    #9158
    jól van, hnap meg is rendelem akkor!
  • arty
    #9157
    kizárt, ez nagyon jó ár
  • Brian Kinney
    #9156
    Uh még annyi kérdésem lenne ennél olcsóbban meglehet valahol rendelni?
    http://multiformat.hu/index.php?fu=wa&tcs=205&ol=5
  • Falkon
    #9155
    Azt vegyed.
    Nekem is ilyen van , nagyon fasza.
  • Brian Kinney
    #9154
    rendben, köszi szépen a segítséget!
  • bardocz
    #9153
    Igen, az is kompatibilis.
  • Brian Kinney
    #9152
    msot látom hogy már van driving force GT is:)
    ez kompatibilis PC-vel is? mer ha igen akkor azt hiszem ezt veszem!
  • bardocz
    #9151
    DFP
  • Brian Kinney
    #9150
    Sziasztok!

    kormány vásárlás előtt állok mer a jó kis ex-em tönkrement!
    Szóval 2 kormányt néztem ki amelyek még árban megfelelőek lennének viszont nem tudok dönteni melyiket!
    ebben kérném a segítségeteket, esetleg ha van tapasztalatotok azt is szívesen fogadnám!
    Logitech Momo
    Logitech Driving Force Pro( fogásra uyganoylan mint a Force EX?)

    Szimulátorozom, szóval fontos a pontosság és a pedálok reakciója is!

  • WorldTorrent
    #9149
    nah ezzel tenyleg sikerult eleg jol kalibraljam, de a Raw nyil egy szintbe kellene legyen a Direct Input nyillal? meik beallitasasl lehet a Raw-ot allitni ?
  • WorldTorrent
    #9148
    DXTweak2
    ez valami kalibralo program ?
  • koanla
    #9147
    Ha nem akarod szétszedni, akkor kalibráld újra; mégpedig úgy, hogy a kalibráció indításakor jobb lábbal egy picit benyomod és nyomva is tartod. Aztán végigmégy a kalibráció lépésein rendesen, de amikor a féket nyomod, akkor a jobb lábad maradjon és ballal nyomd le tövig és engedd vissza. A jobb lábad megállítja, mielőtt teljesen visszatérne. Mert naná, hogy kalibrációkor visszatér rendesen. Ha nem macera, akkor persze szét kell szedni és elrendezni, hogy a pedál teljesen visszatérjen mindig alaphelyzetbe. Illetve a potit is rögzíteni kell, hogy az se lötyögjön a fészkében.
    Ha ez egyik sem elég elegáns, akkor pedig a DXTweak2 lesz a barátod. Ott beállítüod, hogy meddig térjen vissza és kész. Talán ez a három megoldás közül a legegyszerűbb is. Az első és utolsó esetben vesztesz egy kis pedálutat ugyan. Te döntesz, melyiket választod.
  • SrAta
    #9146
    A kormány kalauzban találsz a momonál javítási módszert, szerintem ugyanaz a baja potihiba lehet.
    De előtte rakd fel a legújabb dirvert meg profilert lehet segít.
  • Encore
    #9145
    Hali! Van egy formula force exem és a fékpedál rendetlenkedik. Nem nyomom le mégis úgy érzékeli, hogy kicsit le van nyomva. Mikor a logitech profilerben megnézem ott is benyomva érzékeli, mondanom sem kell, hogy szimezés közben ez nem túl jó.... Mi lehet a gond? hogyan tudom orvosolni?
  • laci 700
    #9144
    Én a kormányból kiszedtem a rugót mert idegesített hogy kis korrigálásokkor nem siklik tovább középen hanem megakad... Még az olcsóbb kormányoknál is jobban meg van csinálva...
    Ha sikerül valahogy helyrepofozni tedd fel kb 8 rugóért, írd le a világ legjobb és legolcsóbb kormányának és lesz rá jelentkező. :D
  • WorldTorrent
    #9143
    nah szetszedtem kitakaritottam de nem nagyon van mit takaritni benne de ugyan olyan , mind`1 majd veszek ugy is egy normalis kormanyt , forma1 szimulatorozni akarok ez a kormany meg nem valami jo az ilyesmihez
  • laci 700
    #9142
    Neeeeemmmm... Ez még annál is rosszabb és még FFB sincs benne... Genius Speed Wheel 3 Vibration...
    Miután megcsináltam a pedált tökéletesen működött hosszabb ideig aztán eladtam. (Még most is jó elméletileg.)
  • SrAta
    #9141
    MOMOd van?
  • laci 700
    #9140
    Ja, hasonló nekem is volt. Mennyi idős a kormány? Ha régebbi szedd szét a pedált takarítsd ki és elméletileg jó lesz. Kicsit nehéz összerakni de rá lehet jönni... Jobb ötletem nincs...
  • WorldTorrent
    #9139
    nekem is kozepen van ha nem csinalok semmit, de ha a feket lenyomom egeszen nem megy a kereszt csak felig le vagyis nem fekez egeszen csak felig
  • laci 700
    #9138
    Nos:
    Játékvezérlőkön belül kiválasztod az eszközt és katt. tulajdonságok. Ez lesz az alap állás. Elindítod a kalibrációt. Ott elfordítod a kormányt teljesen jobbra, balra és a gázt/féket is lenyomod teljesen külön külön. Utána továbbnyomod és amikor kész, az alapállásban középen kell lennie a keresztnek. Kalibrálás közben nekem is rossz helyen volt de amikor befejeztem ott már beállt a jó helyre...