15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • WorldTorrent
    #9137
    lol most ujbol probaltam a fullel kalibralni a feket , es most azzal se megy egesz le de kicsit lejebb megy mint pedallal Sry a tripla poster :)
  • WorldTorrent
    #9136
    am nem lehet valami profibb kalibralo programot tolteni ehez? valami olyat amibe tobb beallitas van ?
  • WorldTorrent
    #9135
    ugy csinaltam, mondjuk bal oldalra se megy egeszen a kormany de az nagyon keves, ha nem pedallal allitom a gazt hanem a hatso fulekkel akkor egeszen le megy a kereszt , de pedallal nem:S es jatekba is csak felig fekez
  • laci 700
    #9134
    csá! kalibrálásnál nyomj le tekerj el mindent maxra és igaz itt annyira el lesz csúszva amennyire csak lehet de ne ezzel törődj! Ha kész a kalibrálás elméletileg középen lesz!
  • WorldTorrent
    #9133
    hi all ujbol lenne egy kis gondom, nem tudom a feket be kalibralni, maxra lenyomom es csak kb felig nyomodik le, a gaz megy normalisan Kep:
  • Falkon
    #9132
    Én is tapasztalatból mondom, hogy nagyon jó kormány.
    Tökéletesen működik pc-n és persze a tdu-ban is. :)
  • Neoncsoves
    #9131
    tapasztalatból mondom hogy nagyon jó kormány. 1x fordult elő a félrekalibrálás, de annyit csináltam h lekapcsoltam a gépet, kihúztam meg visszadugtam a kormányt. ennyi
  • Roger6
    #9130
    Köszönöm szépen rendkívül gyors, és korrekt válaszod!
  • Norbi1990
    #9129
    Működik, csak a Logitech honlapjáról kell letölteni a driverét.
    Egyébként jó kormány.
  • Roger6
    #9128
    Szép napot!

    Az lenne a kérdésem, hogy a Logitech Drining Force GT-vel van-e valakinek valami tapasztalata? Lehet használni PC-hez? Olvastam olyat, hogy valami szoftverrel már működik PC-n is. Tudtok erről valamit?
  • Ulvar
    #9127
    Bannerben ott vannak a játékok és a link alatt a topikjaik.
  • DeerHunter01
    #9126
    f1 és rally nem :D
    túraautók és a többiek jöhetnek. kivéve ilyen nagy driftelős/kipördülős kőcsik :)
  • neilszab
    #9125
    Egy rakás bajnokság van, mi érdekel téged: F1, Rally, túraautók (WTCC), veterán verdák, GT kocsik, vagy más forma autók... válassz :)
  • DeerHunter01
    #9124
    Valami multis játékot szoktatok nyomni mostanába?
    bajnokság van ahova lehet jelentkezni?
    mert van egy Logitech MOMO kormányon és nem nagyon van mostanába használva de gondoltam hátha tudnék multizni és tesztelném magam :)
  • SrAta
    #9123
    elvileg van mert a bill része ment, csak az extra gombok tehát ilyen internet elindítás, zeneváltás meg ilyenek nem mentek.

    Meg a könig kontrollerem is ilyen volt. Mondjuk annak pont fordítva ott ha felraktam a gyártó oldaláról leszedett drivert akkor csinált marhaságokat:D
  • [HUN]FaTaL
    #9122
    Miért rakná fel a profilert? Drivert rak, szoftvert nem. De a gyártók küldik az MSnek a drivert.

    Speedlinkhez egyáltalán van update a winupdaten?:D
  • SrAta
    #9121
    hát nekem a profilert pld nem rakta fel...
    Meg régebbi driver van benn alapból a vinbe mint ami a neten van...
    Például a billentyűzetemen minden gomb csak akkor ment ha leszedtem a gyártó (speedlink) oldaláról az új drivert hozzá...
  • [HUN]FaTaL
    #9120
    Az nagyon érdekes mert a gyártói drivert teszi fel a win is. :D
  • SrAta
    #9119
    Hát az a gond... nekem eddig ami drivert a vindóz leszedett, az mind rossz volt. Töröld le és rakj fel egy olyant amit a gyártó oldaláról szedtél le.
  • WorldTorrent
    #9118
    Megprobalom de ugy emlekszek elsonek a windows update talalt drivert neki
  • laci 700
    #9117
    Nekem is ilyenem volt de eladtam mert szimulátorhoz szerintem nem az igazi... Töröld le a drivert mert azzal lehetetlen rendesen bekalibrálni. Igaz utána nem lesz vibráció de legalább használhatod. Ha valami nem menne írj segítek.
  • WorldTorrent
    #9116
    Lehet el van romolva :(
  • WorldTorrent
    #9115
    forgatom balra-jobbra de nem koppan, de nem csak a bal-jobbal van gond hanem a gaz-fekkel is:(
    vagy erosen kell jobb-balra forgatni ? nem torik el?:D
  • Norbi1990
    #9114
    Forgasd jobbra koppanásig, majd utána balra koppanásig.
    Ha így se lesz középen akkor passz...
  • WorldTorrent
    #9113
    hat probaltam mar logitech beallitassal, de a jatekba is alapbol ugy kezd hogy majdnem felig el van forditva a kormany, hogy kell be kalibralni ? ha recalibrate-ra nyomok nem csinal semmit:S
  • Rainbow15
    #9112
    Kalibráld majd be, ha nem tetted.
  • Rainbow15
    #9111
    Drivert felraktad?
    Ha a windowsban jól működik, fel ismeri, akkor az rFactor is fel fogja ismerni, nem lesz gond. Amit rFactorban látsz, azok szerintem előre beállított profilok, adott kormányokhoz. (Logitech)
  • WorldTorrent
    #9110
    hi all, hogyan lehetne beallitni ezt a kormanyt ? ha nem mozditom el nincs a kozepen a pont:S KEp:

    aztan egy masik problema, rfactor-ba akarom hasznalni de a jatekba csak logitech kormanyok vannak lehetne az rfactorhoz valami pach-et tolteni amivel ezt is felismerne?
  • AlieN911
    #9109
    Ezt sajnos én is tudom, de nem tudom, hogy milyen fajta. Keresgéltem gugliba, de nem találtam meg.
  • Debilon
    #9108
    momo
  • AlieN911
    #9107
    Hali. Bocs hogy ide írom, de azt hiszem, hogy láttam már itt ilyet, vagy valaki linkelt egy oldalt, és ott láttam.. Valaki nem tudja h. milyen kormány ez? Képecske
    Köszi
  • SL
    #9106
    Hellósztok!

    Eladó egy Logitech Formula Vibration Feedback kormány + pedál, magyar kézikönyvel, cd-vel.
    Semmi gond nincs vele nem használom ezért akarok megválni tőle
    ár: 4500Ft

    ha valakit érdekelne akkor legyen szíves privátba írjon :]
  • lamerrichard
    #9105
    Köszi sikerült neki felrakni és működik.
  • pointer4
    #9104
    Thrustmaster support
    Csak eddig tudok linket adni, ott kell válogatni, hogy PC/Wheels/ FF GT/Driver
  • lamerrichard
    #9103
    Thrustmaster, bocsi csak ezt most mondta meg a gyerek.
  • pointer4
    #9102
    És milyen márka ? Mert eddig annyit tudunk hogy kormány és van benne FFB, ez eddig igen tág fogalom :)
    Milyen csatlakozója van? USB/ Game port?
  • lamerrichard
    #9101
    Hello.

    Egyik haveromnak nincs a kormányához CD, és emiatt nem tud játszani a kormánnyal, és az lenne a kérdésem hogy nem tudnátok-e linket adni hogy milyen progi kell hozzá meg hogy honnan kell leszedni. Elég régi kormány, azt mondta hogy a dobozán ez a neve: Forcefeedback GT Racing Wheel

    Köszi a segítséget.
  • Torry
    #9100
    Noh igen.
    Tegnap ugye éjfélkor írtam, már akkor 1 órán át nézegettem, hogy hol a retekben lehet a csavar, aztán 1 körül pattintottam le azt a rohadt takarót. Szóval megvan a dolog. Arra van valami ötlet, hogy egyik napról a másikra egyszerűen erőtlenebb lett a kormány, a rázókőnél pl nem rezeg. Ez mitől lehet? Valamint függőlegesen eléggé kotyog a kormány. Ezzel lehet valamit kezdeni?
    Más:
    Olyasmi oldal, mint amilyen a fentebb lévő logout-os cikk létezik még? Kisebb beállítások, trükkök ilyesmi.

    Előre is kösz
  • neilszab
    #9099
    "A max erőt nem lehet álltani, azt hiszem 40kgos loadcell van benne."

    ajjaj, hát az lehet, hogy sok lesz, valahogy csak lehet szabályozni, esetleg DxTweak-kel...

    A ClubSporton lehet ezt amúgy állítani?
  • Norbi1990
    #9098
    A tengely felett van egy lap, amit kikell pattintani onnan, és az alatt van még két darab csavar azt hiszem.