15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #9217
    Adok érte a mikrokapcsolók miatt 2 rongyot :D
  • bardocz
    #9216
    Nincsen. Nincs itt semmi, csak elfüstölt 40k :D Mindjárt szétszedem, és megnézem mi van benne.
  • arty
    #9215
    gari nincs már rá?
  • pointer4
    #9214
    Napról napra olcsóbb :D G27-et veri :D
  • bardocz
    #9213
    Akkor még nem volt dfgt, 25 volt a dpf jóesetben, és 45 használtan a g25.
  • Ulvar
    #9212
    27ér vettem DFPt kb ugyanennyi DFGT. És Pesten ennél jóval olcsóbban meglehet venni. 22-23 ért.
  • bardocz
    #9211
    Annyiért nem kaptam volna logitechet:P Vagy a feléért új momo-t, picit többért meg dfp-t.
  • Ulvar
    #9210
    Sztem hiba volt Logitechen kívűl más gyártmányt vásárolni annyiért.
  • bardocz
    #9209
    Kurva fanatec, és a rohadékok természetesen 3-as imbusszal szerelik össze, szóval még szétszedni sem tudom.
  • Ulvar
    #9208
    G25? vagy mi?
  • bardocz
    #9207
    És még égett szaga is van... Emellett valami nagyon csörög benne. Asszem így kell kukázni 40ezret...
  • bardocz
    #9206
    VÁÁÁÁÁÁÁÁ.
    Elkezdtem gumit melegíteni picit agresszívan, ennek az lett az eredménye, hogy a kormány nem húz balra, és így egyik irányba nincsen FFB.
  • Norbi1990
    #9205
    Meg a kormány is megy a kukába XD
  • Neoncsoves
    #9204
    nem.
    ha elég gyenge vagy és maxra rakod az FFB-t mondjuk richard burns rallyba akkor az izmaid szétszakadnak :DD
  • Rainbow15
    #9203
    Ezek szerint gyúrni is lehet vele? :)
  • pointer4
    #9202
    Ami a felfogatás masszívságához, és a testi felépítésedből adódóan ideális akár egy hosszabb futam alapján is :D
  • Solt
    #9201
    Banner Uram, banner...
  • robinho1
    #9200
    F1-el játszom :)
  • robinho1
    #9199
    Hali! Még lenne egy kérdésem a DFGT-vel kapcsolatban milyen FFB értéken érdemes használni a játékba és a Windowsba a választ előre is kösz!
  • symbol
    #9198
    azokat kérdezem akik fanatec clubsport pedált rendeltek, hogy a végösszeg összessen mennyi lett? szállítással együtt? van melóm végre, aztán nyáron meg szeretném lepni magam vele, jó lenne ha tudnék számolni valami nagyságrenddel. :) 70ezer maximum? úgy hogy annyiből a kezemben van? :)
    előre is thx
  • Roger6
    #9197
    Tegnap újraraktam a drivert, úgy néz ki, hogy minden rendben, elmúltak a tünetek. :)
  • pointer4
    #9196
    Ha kihúzod a 220ból meg USB ből, akkor se indul el újra???
    Az akkor a számítógép problémájának tűnik inkább.
  • Roger6
    #9195
    Van egy kis gondom. Szóval a Logitech Driving Force GT-hez letöltöttem ugye a Logitech Gaming Softvare 5.08-at (ez a legújabb), és néha lefagy a driver. Ilyenkor a gép restartján kívül nem tudom működésre bírni a kormányt. Elég kellemetlen, ha verseny előtt fordul elő. Valaki találkozott már ilyennel?
  • neilszab
    #9194
    ohh, közben már elkelt, bocsi...
  • SrAta
    #9193
    "általában mind", tehát nem mind::))))))))
    De minőségit nem találsz olyanba amin csak h váltó, vagy csak 3 pedál van. A normálisakon már mind2 van:P
  • Ombika
    #9192
    gari van?
  • neilszab
    #9191
    Tudok nagyon jó állapotó keveset futott G25-öt 35-ért, ha érdekel vkit.
  • Roger6
    #9190
    A francokat, thrustmasternek is van 3 pedálosa 18 k körül, és azon nincs H váltó még véletlenül sem.
  • SrAta
    #9189
    a 3pedálosok általában mind H váltósok és a Logitech G25öt még kifutóban megtalálhatod 40-50kért
  • Fehercsoki
    #9188
    Melyik a legolcsóbb H-váltós és melyik a legolcsóbb 3 pedálos kormány?(nem muszály hogy mindkettőt tudja egyszerre)
  • robinho1
    #9187
    Köszi szépen a válaszokat ma sikerült jól belőnöm és kösz szabi a kormány kalauz tippet sok mindent találtam benne :)
  • pointer4
    #9186
    Vagy Monacoban :D
  • bardocz
    #9185
    360 elég mindenhova, és pályán nem is szoktak többet tekerni annyinál. Egyedül boxba beállásnál.
  • neilszab
    #9184
    Olvasd el a fent belinkelt Kormány Kalauzt és a hozzá tartozó tippek trükkök rovatot, abban megtalálsz minden infót.

    Az F1-es kocsik kormánya meglátásom szerint körülbelül 400 fokot képes elfordulni, ehhez kell bellőni a mefelelő "steering lock"-ot. Érdemes nézegetni az onboard felvételeket, illetve persze a fő szempont az, hogy neked kézre álljon. A 400 fokot persze csak nagyon ritkán szokták kihasználni a pilóták (Boxból kihajtás, Monaco hajtú..)
  • symbol
    #9183
    OFF van egy eladó DFP kormány. 12ért lehet vinni. (azért eladó, mert nem is olyan rég vettem egy DF GT-t, ezt meg a tesómnak adtam aki bassza persze használni. igy inkább eladnánk a DF PRO-t)
    a pedál egyszer szét volt szedve, mert be kellett zsirozni. kábé két éves lehet, igy még talán garancia is lehet van rá, bár már csak pár hónap. a kormány egyébként makulátlan állapotban van, GTR2-re és iracingre használtam, nem rallyztam vele, meg nem téptem meg mint a hülyegyerek.

    akit érdekel, az irjon ide; [email protected]
    ON
  • robinho1
    #9182
    Sziasztok!
    Sikerült beszereznem egy Logitech DFGT-t és azt szeretném kérdezni, hogy én F1-zek és hát a kormány elfordulása 900 fok milyen értéken érdemes használni F1-re? Előre is kösz.
  • AlieN911
    #9181
    Hali

    Valaki anno aszzem bőröztetett egy kormányt. Hol,mennyi stb?:D értekelne...
  • WorldTorrent
    #9180
    En is vettem egy Formula Force Ex-et es kaptam 3 ev garanciat :D sokkal jobb a regi Speed wheel vibration 3-nal! remelem birni is fogja sokaig , ugyan olyan a pedalja mint az mmo kormanynak ? ugy olvastam hogy annak nem birja sokaig:\
  • pointer4
    #9179
    Ha kipróbálnál pár szimulátor programot, és pár komolyabb kormányt. És esetleg meg is tetszene, ráéreznél az szimulátoros versenyzés ízére. Mindjárt sokkal sokkal több negatívumot találnál benne.

    Amúgy, köszi az ismertetést, sokaknak jól jöhet, biztos csábító az alacsony ára.
  • szabii98
    #9178
    Tegnap kaptam Manta kormányt
    Észrevételek:
    Kicsi kormány alatti fülek
    Kicsi Gázpedál
    NFS PS-nél kicsit gyenge a 180°os fordulás
    Szimulátoroknál(kamionosnál) is gyenge, nehéz irányítani am jó kormány:D