15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Fehercsoki
    #9537
    Akkor reklamálj!A grancialevelen ami írva van az számít nem az hogy mennyit írnak a honlapon.
  • Ombika
    #9536
    Pedig honlapon 24 ho van, reklamalok naluk!
  • Fehercsoki
    #9535
    Az enyém papírján alapból 2 év volt.Ha 1 évre van a papír akkor bizony 1 év.Van pár webshop ami VALAMIÉRT csak annyit ír ki...
  • Ombika
    #9534
    Megjott ujbol a G25osom, de papirjan 12 ho szerepel, ugye ettol meg loginal +1 ev van ra? Koszonom
  • bardocz
    #9533
    DFGT pedálját is meg lehet csinálni nyomásérzékenyre? Mert az oké, hogy a G25 pedáljába lehet rakni gumit, de ez totál nyitott, vagy hogy mondjam, nem?
  • neilszab
    #9532
    DFGT 20k
  • Roger6
    #9531
    Hát ha itt tartunk, akkor G25-el is lehetnek problémák, mindegyikből lehet rosszat kifogni. Nyilván EX-nél kicsit nagyobb rátával fordulnak ezek elő, de nekem, és az összes ismerősömnek, aki valaha használt EX-et, nem volt problémája.
  • milk4
    #9530
    Haverom ex-ével volz egy pár probléma,majd megkérdezem hogy mik is voltak azok.
  • Roger6
    #9529
    Nekem is EX volt DFGT előtt, egyszer a pedál potmétere csúszott el valahogy, de tényleg semmi gond nem volt vele ezen kívül. Most az egyik barátom használja nagy szeretettel, a kormány most 2 éves, és semmi baja.
    DFGT meg isten nekem, nagyobb a kormány mérete, mint a G25-nek, és ez iszonyatosan tetszik. :)
  • santibi
    #9528
    G-27 62-ért??? Zsíir bontatlan 2 év garral..?? Érint valakit?
  • [HUN]FaTaL
    #9527
    Nem változott az ára, szerintem nem drága. A momo trágya, dfgt 30k, G25 meg 1 hónapon belül úgy sem lesz...
  • bosco05 #9526
    Az enyém is több mint két éves, egy évig én használtam aztán eladtam havernak, azóta sincs baja, persze ez nem jelenti azt, hogy a többinek sincs, de akikről én tudok, hogy ex tulajok, soha nem panaszkodtak még. Mondjuk az ára most elég magas az értékéhez képest :(
  • [HUN]FaTaL
    #9525
    Én még nem hallottam panaszt az exre, nekem is az van több, mint egy éve és nincs semmi baja. Momoból meg jót kifogni szinte lehetetlen.
  • neilszab
    #9524
    A DFP, DFGT, G25/27 tényleg nagyon jó, tartós, masszív típusok, de ezzel szemben a Momo-val és az Ex-el sajnos elég sok panaszról is hallani. Persze ki lehet fogni belőlük jót is, nem azért mondom.

    A 8-14e Ft kategóriában (ha nem akar, az ember használt DFP-ét venni, ami nagyon jó vétel szintén) érdemes megnézni a Saitek-eket is... nem olyan ütős a formaterv, de amit tudnak, azt biztosan tudják.
  • bosco05 #9523
    Én azt nem nagyon ismerem, csak gamepadból. Valóban jók? Csak mert haver akar venni kormányt és ha tényleg jók, akkor szólok neki, hogy nézegesse azokat is. Azért mertem Logitechet ajánlani mert 3 kormányom is van / volt tőlük és egyiknek sincs semmi baja, pedig rally, openwheel, túra, mindennel gyötörve vannak / voltak :P .
  • pointer4
    #9522
    Jeeejejeje, mit kapok mit kapok ? :D
  • tomi555
    #9521
    Pointer nyert:D
  • pointer4
    #9520
    ECCI
  • neilszab
    #9519
    Én meg még inkább a Saitek-et... ;)
  • bosco05 #9518
    Nem nagyon találkoztam vele, de kormányok terén én csak logitechet nézegetnék ebben a kategóriában.
  • magicbro
    #9517
    Sziasztok. Lene egy kerdesem. Szerintetek jo a Genius Twin wheel 900 FF kormany?
  • bardocz
    #9516
    Huhú, most jövök rá, hogy így lesz majd FFB a GTL-hez, és nyomhatom a kedvenc Dijon pályámon a Panterával \m/
  • bardocz
    #9515
    Megvan miért nem jött kormány, logitechnél volt valami probléma, ami miatt hiába rendelték meg a kormányt, nem történt semmi, ma felhívtam őket, és elvileg jövőhéten már itt lesz a dfgt.
  • Roger6
    #9514
    Rendben, akkor minden OK.
  • Fehercsoki
    #9513
    Ezt benéztem,rosszul olvastam,nem pedig nem értettem meg...
  • Falkon
    #9512
    Most én is beállítottam , és szerintem fasza lett!
  • Roger6
    #9511
    Igen ígértem, ez jogos, viszont rájöttem, hogy az az előző kormányomhoz volt belőve, nem a DFGT-hez. De semmi extra, csak linearitással játszottam, és az FFB erősségével, amit úgyis mindenki magának állít be. :)
  • Falkon
    #9510
    Tudom, nézegettem már. A rükverc-re meg azt értem, mennyire pontos.
    Amúgy te meg ígértél nekem egy kormány beállítást nem?
  • Roger6
    #9509
    Azt írta, hogy 17-18 H-ig! Lefordítom: reggel 8-tól délután 6-ig BÁMRIKOR jöhet a csomag. Én mindig céghez rendelem, és mindig más időpontban. Volt, hogy mikor indultam haza a melóból, akkor toppant be a futár, és volt, hogy a reggeli kávémat iszogatva már szóltak, hogy valaki keres. Na ez volt a legszarabb. Kormány előttem, és még végig kellett előtte dolgoznom 8 órát legalább, hogy ki tudjam próbálni.
  • Mersant
    #9508
    nem, cegfuggo. van akik 17-ig, van akik 18h-ig szallitanak
  • Fehercsoki
    #9507
    Tényleg 17-18h között?Ezt nem is tudtam,mind1 köszi az infot!
  • Mersant
    #9506
    mi tortenhetett? az hogy 17-18h-ig kezbesitenek es meg nem kerultel sorra, de az is lehet hogy csak holnap kapod meg.
  • Fehercsoki
    #9505
    Nem nézegettem:)Most láttam meg először hogy van lehetőség "csomagkövetésre".
  • arty
    #9504
    ne nézegesd 5 percenként az oldalakat... "kissé" túlaggódjátok ezt itt néhányan.
  • Fehercsoki
    #9503
    Hardverkerből rendeltem csomagot,megnéztem a futár cég honlapján hol jár a csomagom,reggel 7:30kor a csomag státusza "kézbesítésre kész" volt,de még mindig nincs itt!Mi történhetett?
  • Roger6
    #9502
    Falkon!

    Beírod youtube-re, hogy G25 H shifter, aztán válogass. Van egy csomó videó róla. Továbbá infót találsz róla, ha rákattintasz a piros nagy bötükkel írt "Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz+" feliratra. Rükvercbe milyen berakni? Ezt most ugye nem komolyan kérdezted? Ez nem olyan, mint a sima sex meg az anál, itt csak berakod, és kész.
  • Norbi1990
    #9501
    Logitechék becserélnek nem garis kormányt is? :D
  • Falkon
    #9500
    Videót csinálhatnátok a h-váltó működéséről.
    Ezalatt értem : Mennyire pontos, mennyire erősen húzza vissza középre, rükvercbe milyen berakni.

    Amúgy Sziasztok!

    Mindenkinek grat. az új kormányhoz!
  • Versace21
    #9499
    Meg jött barátom kettőkor:)
    Most volt egy kis szarakodás,még állitgatom,de idáig nagyon bevállt
    Látod én mondtam hogy ne izgulj,jönni fog
  • Fehercsoki
    #9498
    Utánaolvastam a neten,mindenki csupa jót írt róluk,meg ez is jó hogy így elküldték a számla és a garancia másolatát!Illetve az előbb hívtak,kb 2kor,mivel megjegyzésben írtam hogy ekkor hívjanak.