15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • neilszab
    #9497
    Nem tudom, hogy feltűnt-e, hogy eleve azzal indítottam, hogy a fórumon való nyafogás helyett, fel kell hívni őket és tisztázni a dolgokat. Ha pedig nem tájékoztatnak normálisan és nem lehet őket tisztességesen elérni sem, mert sokadszorra is b@sszák felvenni a telefont, akko' meg úgy kell nekik, hehee :P

    És még ezt is lehet korrekt módon intézni, hogy amikor megjön az egyik, akkor szólsz a másiknak, hogy már nem aktuális a dolog. Jelen piaci helyzetben az áru meg nem fog rajtuk maradni, szóval senki sem járt pórul... legalábbis nem jobban, mint megérdemelte, akkor meg lehet el kéne gondolkozniuk azon, hogy nem a legjobb a jelenlegi ügyfélkezelési hozzáállásuk...
  • Fehercsoki
    #9496
    LOL most jött rögtön 2 e-mail,garanciajegyet is küldtek meg számlát is.
  • Fehercsoki
    #9495
    Most hívtak,holnap itt is lesz:)Te már megkaptad?
  • Fehercsoki
    #9494
    Hát igen,nem így megy ez hogy aki a gyorsabb attól veszed át:S
  • pointer4
    #9493
    Na az ilyen buzi vásárlótól mentsen meg engem az ég :P
  • Fehercsoki
    #9492
    Na ja,csak nem akarok a cégekkel sem kibaszni,mert a szállítás ott van,az vagy 5k ft ha nem veszem át és vissza kell vinnie a futárnak.Illetve olvastam róluk kritikákat,mindenki jót ír.Szóval váram a hívásukat,és kiderül jut-e kormány,ha nem max megrendelem valahonnan.Legrosszabb esetben is megmarad a pénzem.
  • neilszab
    #9491
    Továbbra se értem mit paráztok ezen. Tekintve, hogy mindeképpen átvételkor fizetsz és bármikor jogod van elállni a vásárlástól, így nem járhatsz rosszul, bármi is történjen. Ha meg amiatt aggódsz, hogy esetleg nem fog megjönni, akkor rendeld meg egyszerre több cégtől is és a gyorsabb nyer, ennyi. A nyakukon meg nem marad a kormány, az biztos.
  • Fehercsoki
    #9490
    Értem,szóval nem túl megbízható cég?:S Mégis mindenki azt írta ott vegyem.
  • Roger6
    #9489
    "Nem lehet öket soha elérni telón,vagy nagyon ritka az ha felveszi valaki" - bíztató...
  • Versace21
    #9488
    Neilszab!
    Nem lehet öket soha elérni telón,vagy nagyon ritka az ha felveszi valaki.Olvass csak a cégről a véleményeket.
    Azt a levelet egy napra rá kaptam,és azután még egyet a számla kiállitásárol.Holnap hivni fognak téged, biztos vagyok benne!
  • neilszab
    #9487
    Nem tudom, hogy mit lehet mindezzel kezdeni egy fórumon, vagy ennek itt most mi értelme van.
    Holnap reggel felhívod a boltot és megkérdezed. Ha nincs, akkor rendelsz máshonnan. Ennyi.

    Itt ezen senki nem fog tudni segíteni.
  • Fehercsoki
    #9486
    "FOGLALÁS ÉRTESÍTŐ
    Dátum: 2010.05.13. 14:44:41



    Tisztelt Partnerünk! Ez egy automatikus levél, mely a rendelése állapotáról tájékoztatja Önt.
    Ha a termék neve mögött a �aktáron�szó szerepel, akkor a termék megérkezett, elvihető boltunkból,
    a dátum pedig a termék várható érkezési időpontjáról tájékoztat.

    Megrendelő adatai:Név: ****
    Telefon:***
    Szállítási cím: ***.
    Számlázási cím: ***
    Átvétel módja: DPD Futárszolgálat


    Megjegyzés
    nem elérhető 05.12.
    * a megjelölt termékek árai 2010.05.13.-n módosultak.

    Foglalt termékekTermék Egységár Foglalva Státusz
    Kormány Logitech G25 Racing Wheel 32.500 Ft. 1 db Raktáron
    Csomagküldési díj * 1.350 Ft. 1 db Raktáron

    Foglalás összértéke
    Nettó: 33.850 Ft.
    Bruttó: 42.312 Ft. "
    Ezt a levelet mikor kaptad?Mert nekem ilyen nem jött,csak olyan amit előtte írtál be!
  • Fehercsoki
    #9485
    2 e-mailt írtál ide be,visszaigazolót én is kaptam,de amit másodszorra linkeltél(amiben a futáros szállítás díja meg hogy van raktáron a kormány benne van) olyat nem!:S
  • Versace21
    #9484
    Csütörtökön rendeltem neten,küldtek visszaigazolo emailt,majd másnap hivott a pali h azelőtti nap amikor már leadtam a rendelést,probált elérni,de kivoltam kapcsolva.Igy csak hétfőn,azaz holnap már jönni fog:):P
  • santibi
    #9483
    bocs nem neked írtam Fehercsoki:)
  • santibi
    #9482
    69E
    13E
    ezek a fix. árak
  • Fehercsoki
    #9481
    Telefonon?Szóval számítsak én is arra hogy felhívnak?(mert rendeltem már párszor,de sosem hívtak,max a futár kérdezte hogy otthon vagyok-e,jöhet-e a csomag)
  • somdav95
    #9480
    Én is így próbálkozom, megjött a g25, rögtön ment fel az lfs demo :) Sikerül 1:35 közepe időt futni a legkissebb elsőkerekessel az első pályán ( igaz elvagyok maradva még rendesen a többiektől de tegnapi 36-os időimhez képest nagyszerü.. ) próbálkozok... :)
  • Fehercsoki
    #9479
    Ezt régen csináltam,és akkor még nem multiztam.
  • arty
    #9478
    igen, ez a másik, ha biztonságosabban akarsz menni, azaz hamar fékezel, tuti belédjönnek
  • Fehercsoki
    #9477
    Egyébként én ezt úgy csináltam hogy mindig jó előre fékeztem és lassan vettem be a kanyarokat,aztán pedig egyre gyorsabban.És mostmár azért megy a kanyarodós dolog,bár sokszor kisodródok,és nagyon sokszor löknek ki mások a kanyarokban.
  • arty
    #9476
    játszom azokkal is (najo, shift annyira logikátlanul viselkedik bizonyos kocsik esetén, hogy azzal nem) és ott a megnövelt tapadás miatt nincs is ilyen gondom :)

    sőt, bevallom a GTR EVO-val publik szerveren már multiztam is párszor - mert megengedőbb, mint egy rfactor, jobban illik a képességeimhez.
  • Fehercsoki
    #9475
    Időben kell fékezni és nem kanyarodás közben.Ha nincs időd ilyesmire,akkor próbáld ki a gridet,TDU-t,shiftet,azok nem szimulátorok,de közel állnak hozzá,és ott azért simán lehet kanyarodni.
  • arty
    #9474
    bizonyos szimekben/modokban pont az okozza az elszállást :) ezt csak sok sok óra gyakorlással és pályamegismeréssel lehetne kiküszöbölni, amihez nekem nincs türelmem.
  • Fehercsoki
    #9473
    Javaslom a féket kanyaroknál:D
  • arty
    #9472
    de az nálam nagyjából a verseny vége... (szarrátöröm)
  • Fehercsoki
    #9471
    Hát igen,és 1 kicsúszástól már simán kipörög az autó:S
  • Falkon
    #9470
    Az sok, olyan 4 körül kéne mindegy milyen Logitech kormány.
  • neilszab
    #9469
    Ezzel a dologgal nem vagy egyedül, mindenki más is rengeteget hibázik..
  • neilszab
    #9468
    Nemrég lett belinkelve olcsón használt DFP, hibátlan állapotban. ;)
  • arty
    #9467
    nem csak az időmmel van gond, hanem hogy nem tudok 20+ körön át hibátlanul menni :)
  • Falkon
    #9466
    De, ha nem kell h-váltó , akkor vegyél egy DFGT-t és a driverban beállítod a momo gázpedálját ,. hogy az legyen a kuplung. Tökéletesen jól működik. Én is akarok venni valami olcsó Logitech kormányt. Mindegy milyen, csak a gép ismerje fel a kormányt és a pedál működjön.
    Ha valaki tud, szóljon.
  • Fehercsoki
    #9465
    Szerintem csak akkor válts ha neked fontos a H váltó és a 3 pedál.(nekem az,biztosan nagy élmény)
  • snake200
    #9464
    Üdv!

    gyóó ez-a G-25? látom az ára barátságos most

    momo-m van jelenleg, váltsak most vagy nyuzzam még ezt ?

    esetleg haszáltba lehet szerezni?
  • somdav95
    #9463
    hétköznap
  • Fehercsoki
    #9462
    Leadtam a rendelésem egy G25re hardverkernél:)Szerintetek hétvégén is hívhatnak vagy csak hétköznap?
  • neilszab
    #9461
    Nem csak akkor édremes menni multizni, ha a top időt megfutod... bőven elég, ha a mezőny utolsó 4-5 tagjával pariban vagy, mert ott is hatalmasakat lehet fight-olni és nem utolsó sorban rettentő sokat fejlődni, amit offline sokkal, sokkal nehezebb, mert nincs húzóerő, se segítség a többiektől... ;)
  • arty
    #9460
    minden moddal játszom :)) béna vagyok, ezért nem multizok, leszedek minden újdonságot és körözök az AI ellen/mellett
  • Fehercsoki
    #9459
    Köszi a válaszokat,majd megnézem ezeket:)Az a baj hogy nekem úgy lenne a kormány ,hogy az íróasztalom egyik felében a kormány másikon a monitor tehát a kormányt csak részlegesen látnám:S
  • pointer4
    #9458
    LFS

    rfactor meg race07nél úgy szokták, hogy kikapcsolják a kormány kereket, és akkor a kormányodat látod csak :D