15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • laci 700
    #9617
    MOMO-t mennyiért adod? Mázlista... xD
  • Dietrich
    #9616
    utóbbi biztos ;)
    elöbbi esetében nálam Bedy által mondott fájl piszkálás segített azóta nem csinálja bár ez inkább mod függő volt. volt amelyik rendszeresen volt amelyik egyáltalán nem csinálta.
  • Norbi1990
    #9615
    Igazából csak az, hogy kettőt szokott fel és leváltani a pillangókkal meg a fékpedál kattog amikor benyomom(ez lehet azért van mert rosszul szereltem össze :D)
  • Dietrich
    #9614
    miért mi baja a kormányodnak? gari van még?
  • Norbi1990
    #9613
    Amúgy mindenképp telefonon kell beszélni?
    e-mailen próbálta valaki? :)
  • Norbi1990
    #9612
    Igen most nézem a Logitech oldalát ahol levan írva miket kérnek :D
    # the M/N (Model Number) of your product
    # the P/N (Product Number) of your product
    # the PID or S/N (Serial Number) of your product

    Ha cseréltek ezt nem árt leírni egy papírra :D
  • Dietrich
    #9611
    nagyító nélkül én már elolvasni sem tudom
  • bardocz
    #9610
    Jah igen, kértek valami számot a kormány aljáról, baszki, mire azt elolvastam, kicsi, és fekete alapon van szürkével írva:D
  • Dietrich
    #9609
    gondolom nekik megvan központilag a termék serial+számla és beazonositják.
  • Dietrich
    #9608
    ok, értem.
  • bardocz
    #9607
    Nekem most nem kellett, elmondtam, hogy a váltóban eltört valami, ami miatt az egyik irányba nincsen semmi ellenállása, és ha másik irányba váltok, majd elengedem, akkor vált 2-t.
  • Norbi1990
    #9606
    És csak ennyi? Nem kell számlát mutatni, vagy a gari papírt fényképezni?
  • bardocz
    #9605
    Küldenek egy referenciaszámot, azt ráírod egy papírra, és azzal együtt lefotózod az adott terméket.
  • Dietrich
    #9604
    egyébként a gyári gariztatás most hogy zajlik?
    régebben levágatták az USB csatit..most meg egy telefon hívásra küldik? oké számla bemutatva, de az elromlott kormány USB már nem kell nekik?
  • Dietrich
    #9603
    kösz.
  • bardocz
    #9602
    0617774853, ez van a topikban leírva, meg simco fórumon is.
  • Petykafiam
    #9601
    Kösz a gyors reagálást megnézem miújság a pedálban.
  • Dietrich
    #9600
    milyen tel.számot hívtál? :)
  • Fehercsoki
    #9599
    Szerintem ott csak a kormány és a fiú valóságos:)
  • Norbi1990
    #9598
    Hihi.
    Külső nézetből kormányzik
    Vagy az csak egy kép XD
  • pointer4
    #9597
    Kollega találta: :D


  • neilszab
    #9596
    http://neilszab.tar.hu/momojavitas.pdf
  • arty
    #9595
    ezzel a "jelenséggel" majdnem minden momo-s találkozott már :) szedd szét, csináld meg azt a bizonyos javítást... lehet, hogy egy időre segít.

    mozso féle fix
  • pointer4
    #9594
    Pontosabban mozog a poti, le is kell rögzíteni.
  • Laceee
    #9593
    Pedig azzal van a baj, tisztítsd ki fújd be valami jóféle spray-el, tipikus MoMo Racing pedál hiba.
  • Petykafiam
    #9592
    Szevasztok segítségeteket kérném! Van egy olyan problémám Logitech Momo kormánnyal hogy időközönként a gázpedál csak kb 70-75%-ra megy fel akárhogy állok a pedálon. Akármit is csinálok újra csatlakoztatom a pedált a kormányhoz, ütöm, verem, lötyögtetem semmi nem változik csak ha kihúzom az USB-t és visszadugom a gépbe akkor javul meg. Nem hinném hogy az pedálban lévő érzékelővel lenne a gond mert akkor az USB újracsatlakoztatás után nem kéne megjavulnia csak úgy. Már megnéztem a legújabb drivert azzal se lett jobb a helyzet most megnéztem driver nélkül is úgy bírta 3napot utána megint előjött ez a hiba és fogalmam sincs hogy mi hozza ki, mi okozhatja. A hiba előjön a legtöbb szimulátor alatt Race, GTR, rF. LFS alatt még nem jött elő. Mi lehet a baj?
  • Fehercsoki
    #9591
    Jól látom hogy az egérre rá van kötve,és tulajdonképpen az egeret mozgatja?:D Ötletes:)
  • Lacko86
    #9590
  • bardocz
    #9589
    Tökjó, felkelek, merthogy elvileg van valami suliban, bemegyek, semmi, gondolom akkor elmegyek hervisbe squashlabdáért, odaérek 8:45 körül, a szemetek 10kor nyitnak:D
  • arty
    #9588
    Ó, nem pár emberről van/lesz itt szó. Nem ez lenne az első cég, aki szigorit a szupporton magyarországon a mentalitásunk miatt :)

    Mind1, nem offolok tovább - csak szerintem kár, hogy ilyenek vagyunk, a gennyebb cégeknél meg sirunk, h mért kezelnek minket balkánként ...
  • bardocz
    #9587
    Szerintem most nem pár ember kapott több dolgot a kelleténél.
  • bardocz
    #9586
    Nem.
    Ellenben evo-val egyenesben marha hangos a kormány, meg úgy amúgy is, megszoktam a fanatec némaságát:D
  • somdav95
    #9585
    Hidd el, ilyen pár ember miatt nem lesz..
  • arty
    #9584
    félreértettél: arról a listáról huznak le minket, ahol európai szinvonalu ügyinézést folytatnak :)

    ettől még lehet majd logi terméket kapni ...csak aztán mehetsz vitázni a szintén magyar boltossal, hogy márpedig rendeltetésszerűen használtad, meg 45 nap után ugyan legyen már kész a garis javitáson levő kormány... stb :)
  • somdav95
    #9583
    #9580: multi, nem érdekli.. pár tízezren nem szarakszik. Minek, hogy odafizesse az 1000dolcsi/órás ügyvédjének a pénzt? Semmi értelme :)

    #9581: Ameddig itt élek, ilyen is marad a mentalitásom, konkrétan a magyarok 90%-a ilyen, és abbol él h LOP( majd változok ha elköltözök kicsit nyugatabbra... ) Listáról nem húzna ki, nagy bevétel kiesés lenne azért egy kis ország is.
  • SrAta
    #9582
    kül a MOMO--->DFGT cserére rá kellet fizetned?
  • arty
    #9581
    magyar, rövidtávra tervezett mentalitás

    logitech szépen kihuz minket magyarokat a listáról és baszhatod, ha gariztatni akarsz egy logi terméket :(
  • Norbi1990
    #9580
    Igen, aztán ha kérnék vissza a kormányt akkor meg nincs sehol és leperelik a gatyádat is :D
  • somdav95
    #9579
    Vagy külhonba lesz az emberek 90%-a, vagy kórházba, vagy szimplán nem ér rá és nemtudja oda adni :) Behajtókat meg nemfognak küldeni, mert többe kerülne végig járni az egész Európát ahova kiküldték a téves csomagokat... Ez veszteség lesz a Logitechnek.. Én a helyedbe meg örülnék :) ( És elpasszolnám gyorsba:D)
  • bardocz
    #9578
    Vagy végigtelefonálnak mindenkit, és küldik megint a futárt, aki majd elviszi. Majd meglátjuk.