7639
Duke Nukem Forever
  • Rayden02
    #7354
    Duke Nukem Forever: az új patch véget vet a korlátozott fegyverviselésnek
  • fery02
    #7353
    Hogyne, mégis csak viszonylag új játékról van szó, ráadásul sokaknak vakáció is van most.
    Amúgy úgy veszem észre, hogy egyre inkább ki lehet fogni jobb szervereket is.
  • Jaka923
    #7352
    Játszanak rajta még egyáltalán? Én csak a megjelenés utáni első hétben néztem rá a multira, de már akkor alig dobott ki 4-5 szervert, amit nem csodálok, hisz ki élvezi ezt a lagos, szaggatós szenvedést...
  • fery02
    #7351
    Én is nyomom most a multit, mint hülyegyerek, hogy elérjem a 42-es szintet (most este leszek 40-es), azt ha az megvan, benézek MyDIG-be, végignézem a cuccaimat, oszt hagyom is a játékot nagyon sok időre (legalábbis míg nem jön DLC, addig biztos).

    Tényleg kapják be, hogy legkisebb grafikán is hajlandó szarozni multiban (nameg hogy közben Steam jobban eszi a procit, mint maga a játék), remélem közben kigyűlik pár nagyobb adag XP-t érő Challenge, had érjem el gyorsan a célomat. :P
  • RelakS
    #7350
    fagyasztó nagyon poén, mert töltődik :D
    Amúgy ahogy menekültem az enforcer (?) elől, megkínáltam még csőbombákkal is. Nem kedvelte :)
  • Fpocok
    #7349
    Ezek hülyék... egyértelműen a multi a leggenygébb része a játéknak és ahhoz hoznak ki DLC-t? Ez hatalmas bukta lesz.
  • woy
    #7348
    Duke Nukem Forever: ősszel jön az első DLC
  • fery02
    #7347
    Ami elérhető a közelben, azzal. Asszem nálam shotgun volt, meg az a 3 csövő géppityu (ami fel is vehető a helységben, de lehet tán a shotgun is, erre már nem emlékszem).
  • IXEMGabeo
    #7346
    remek ötlet köszönöm, majd kipróbálom...gondolom azzal a minigun féleséggel lőtted, mert az és a sniper van nálam (Rail gun). Fagyasztó és a zsugorító fegyver nagyon poén, csak kevésszer van:)
  • fery02
    #7345
    Lövöd-lövöd-lövöd...oszt előbb utóbb megfingik. Érdemes amúgy visszahúzódni oda, ahol a hulla van. Mellette asszem van valami doboz(?) és annak az oldalai mentén rohangálsz háttal körbe-körbe, közbe lőve a téged követő mocskot.

    Így ő nem tud eltalálni, de te igen.
  • IXEMGabeo
    #7344
    :) arra próbáltam a kérdésemmel apellálni, hogy miféle trükkel lehetne ezt a nagy liftszörnyet elintézni? Mert egyet belémlő és rögtön ottmaradok, hiába futok előle...
  • woy
    #7343
    szétrúgtam a seggét és beszóltam neki
  • IXEMGabeo
    #7342
    ezen a Nyan Cat-en behaltam...nem tudom mit esznek ezen...

    Fú most elég szar résznél vagyok, ti, hogy öltétek meg azt a mocskos big Krokodilt, aki kijön a liftből? valahogy ennél a résznél szenvedek. Asszem ez a chapter 21...

    eddig a 3 csöcsű királynőnél szenvedtem a legtöbbet, viszonylag könnyű játék amúgy...
  • MerlinW
    #7341
    "The Apogee name, logo and library were licensed to a new company, Apogee Software, LLC., separate of 3D Realms. The new Apogee soon signed a deal with Deep Silver to co-publish a trio of Duke Nukem games for the Nintendo DS and PlayStation Portable called Duke Nukem Trilogy. The company also released several Apogee and 3D Realms titles on the digital distribution platform Good Old Games."
  • RelakS
    #7340
    1: a válasz az alábbi két szöveg innen:
    In 1994 Apogee created a new division, 3D Realms Entertainment, with the goal of developing innovative, interactive, immersive and of course fun 3D action games. The Apogee label, for all purposes, was slated to be phased out after having been responsible for nearly 30 PC games, including Beyond the Titanic, Supernova, Kroz, Pharaoh's Tomb, Commander Keen, the original Duke Nukem in 1991, Cosmo's Cosmic Adventure, Word Rescue, Math Rescue, Wolfenstein 3-D, Blake Stone, Raptor, Wacky Wheels, Rise of the Triad, Death Rally and Stargunner.

    Action Entertainment, Inc. is the General Partner of Apogee Software, Ltd. 3D Realms Entertainment and Pinball Wizards are divisions of Apogee, set up as alias (d/b/a) names.

    Ahogy én ezt értem, egyszerűen abbahagyták az Apogee név használatát, és utána 3D Realms néven hoztak ki szoftvereket. A cég továbbra is Apogee Software Ltd., viszont a játékokat a 3D Realms Entertainment név alatt adja ki (a Pinbal Wizards a wiki szerint már nincs használatban)

    2: A Duke Nukem franchise (legalábbis a forever) mintha a Gearbox tulajdona lenne, vagy ilyen, szóval akár tetriszre is kihozhatja szerintem.
  • S8DJ
    #7339
    és akkor magyarázd már el, hogy miért létezik még mindig Apogee Sotware és miért adnak ki idén Duke Nukemet Nintendo DS-re?
  • RelakS
    #7338
    hülye aki mondja...

    De lefordíthatnád nekem a következő sort, ami a wikipédiáról van, hátha csak félreértem.

    3D Realms (legal name Apogee Software, Ltd.) is a current video game publisher and former video game developer based in Garland, Texas, United States, established in 1987.

    de lehet, hogy maga a 3D realms sem tudja, hogy kik is ők:

    Apogee Software has been around since 1987, and while we changed the name we're generally known by (to 3D Realms), the origins of the company are in the name Apogee.
  • Fpocok
    #7337
    Néhány embernek túl nagy volt az elvárása. Bár tényleg inkább csak átlagos... de van feelingje és meglehetősen hosszú. Próbáld ki!
  • steweee
    #7336
    tényleg olyan rossz mint ahogy mondják ? vagy egy misét azért megér, márcsak a lyányok miatt is... :) ?
  • S8DJ
    #7334
    Apogee és a 3DRealms nem ugyanaz mert Broussard és Scot Miller ott hagyták az Apogee-t és létre hozták a 3DRealms-t.
  • RelakS
    #7333
    egy-két helyen így is azért volt némi fejtörést, hogy ezt most hogy? Pl a turbina után mikor jöttek a baby octabrain-ek... A vízalatti giliszta sem épp a kedvencem.
    Az viszont tetszett, hogy Las Vegasban még lehet úgy is disznót ölni easy-n, hogy kétszer fejbe kólintom :D
    És nem, nem fogom nehezebb fokozaton is végignyomni. Ha olyan lenne a játékrendszer, mint a Duke3D-ben (%-os élet, egészségcsomagok, atomic health, kaszárnyára való fegyver és lőszer), akkor meggondolnám. Végülis a Duke3D-t is végignyomtam hardon. (azt meg azért nem nyomom le legnehezebben, mert ott már feléled az ellenség, ha nem robbantod szét, stb :D )
  • Fresh Duke
    #7332
    "szeretek szopni, na nem úgy értve :)"
    Én itt először arra gondoltam, hogy szeretsz szopni a játékokkal. De így már too much information...
  • fery02
    #7331
    Legkönnyebb szinten toltad csak ki a játékot, miközben minden egyéb acsit elértél? :O

    Én alapból Hard-on kezdtem neki (szeretek szopni, na nem úgy értve :)), majd legközelebb nekikezdve ismét legnehezebben, pluszba nehezítésként végig magamnál tartottam az arany pisztolyt is. :)
  • RelakS
    #7330
    hmm... a közepes, nehéz, nagyon nehéz végigjátszást leszámítva minden achievement megvan :)
  • biomage
    #7329
    wikin Developer(s) 3D Realms (Apogee Software)

    Szal igazad van :) egy cég csak átnevezte magát.


    így egy maradt kizárásos alapon :)
    A régiek akciós-platform játékok voltak
  • RelakS
    #7328
    Duke Nukem 1-2: Apogee (a későbbi 3D Realms)
    Duke Nukem 3D: 3D Realms

    Hol van itt a másik cég? :D
  • biomage
    #7327
    bizonyítsd
  • S8DJ
    #7326
    A régieket másik cég csinálta.
  • RelakS
    #7325
    2: tétovázik, egyezkedni akar
    3: platform játék? :)

    merthogy ilyen lehetőségek vannak
  • biomage
    #7324
    ilyen választási lehetőség van a 3on

    A régiek akciós-platform játékok voltak
    A régiekben nem Duke volt a főhős
    A régieket másik cég csinálta
    A régiekben Duke vörös hajú volt
  • fery02
    #7323
    1. Mind a két fajtából max 4-4.
    2. Úgy véli, hogy békülési szándékkal érkeznek.
    3. Duke3D 3D-s, oldalnézet helyett. :P
  • fery02
    #7322
    Elég szomorú...
  • biomage
    #7321
    Hali

    Lenne pár béna kérdésem :D találtam egy nyeremény játékot :) és pára nem tudok válaszolni :)
    01. Hány csőbomba és akna lehet nálunk egyszerre a Duke Nukem Foreverben? 4?
    02. Hogyan reagál az amerikai elnök az idegenek visszatérésére?
    04. Miben különbözött a Duke 3D a korábbi Duke Nukem játékoktól? ez nem ide tartozik de talán valaki tudja rá a választ :)
  • woy
    #7320
    Sajnos mindenkinél ilyen szarul fut.
  • fery02
    #7319
    Nem tudjátok mit lehetne kezdeni ezzel a programmal, hogy multiplayer-ben ne fusson szarul még legkisebb grafikán is?
    Már 32-es szintű vagyok és így eléggé kezd uncsi lenni az egész...na meg ha kikapok, mindig azzal vígasztalom magam, hogy az ellennek biztos jobban megy a játéka.

    Az feltűnt amúgy, hogy játék alatt a Steam olyan 30-40%-os CPU terheltségen futkorászik.
    Gyanítom, hogy ha ezzel csak ezzel lehetne valamit csinálni, gyorsabban tudnék fejlődni a játékban. :P
  • simi1018
    #7318
    Köszi szépen a segítséget.
  • Shep
    #7317
    Kiesett a kék világító gombóc a lyukból, azt legurítottad a járat végéhez ahol el van zárva az ajtó?
  • barmi
    #7316
    Nem a kvínbiccs-nél vagy ? ---->



  • Fpocok
    #7315
    Milyen szörny? Csinálj egy screenshotot róla. Vagy nézz YTon videót a részről.
  • simi1018
    #7314
    Üdv..... Nem tudom ki hol tart a játékban. Én elakadtam a THE HIVE: PART 2 pályának azon a részén ahol a gránátot be kell dobni a barlangba. Ez meg is van majd itt ment és jön egy szörny, de tovább egyszerűen nem tudok menni. Nem tudom tud e segíteni valaki, ha igen előre is köszönöm. Sajnos nem tudtam hozzá képet beilleszteni.