7639
Duke Nukem Forever
  • woy
    #7313
    most írják hozzá az új engine-t.
  • S8DJ
    #7312
    fuck yea
  • Frank99
    #7311
    Kb.....
  • RelakS
    #7310
    3?

    A sztriptízbárban eddig kb 5-öt minimum találtam, mégsincs meg az achi

    Vagy te arra gondolsz, hogy annyi van már benned?
  • artschi
    #7309
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • morzsi555
    #7308
    14 év múlva.
  • S8DJ
    #7307
    DLC mikor lesz?
  • Frank99
    #7306
    béna vagy

    :-))))

    sorry, 3 sör..
  • RelakS
    #7305
    kezd ez a checkpoint rendszer az idegeimre menni

    körül sem nézhet az ember, mert hirtelen előugrik egy Checkpoint Saved felirat, és nem tudok visszamenni oda, ahonnan jöttem
  • MORO67
    #7304
    köszi
  • Vlala #7303
    Space. Nyomogasd bőszen.
  • MORO67
    #7302
    Sziasztok segitenétek lehet hogy béna vagyok de rögtön az elején elakadtam.Van az első küldetésben hogy szét kell löni a nagy robotot felmászok rá kikéne tépnem a vezetéket de nemtudom hogy mejik billentyüvel ?Én probáltam egy párral de inkáb megkérdezem ugy döntöttem elöre is köszi.
  • Krinyo
    #7301
    Én majd akkor veszem meg ha 5 euró alatt lesz :D
  • IMYke2.0.0.0
    #7300
    Mindegy, hogy 1 hónapos, vagy 1 napos - az akciózott terméket többen, gyorsabban kapkodják el = több pénz, mint a túlárazott n+1. folytatásos hulladékot (ami történetesen most akár CoD is lehetne, ha nem lenne annyi birka a világon és nem adná el a fél házat is, csakhogy a 3-4 órás single-ért, és a cheat-fest multiért kiadjon 10+ ezret, vagy 50+ dollárt).
  • Krinyo
    #7299
    Látom te viszont szövegértésből buktál :)
    Arra reagáltam, miszerint ez "csak" egy nyári leárazás és nem kell belelátni semmit...
    Egyértelmű, hogy a rossz eladások nagymértékben szerepet játszottak ebben, főleg, hogy 1 hónapos a játék.



  • MerlinW
    #7298
    Te bukhattál, ha nem tiszta az, hogy 1x40 kevesebb, mint 5x20. Nem beszélve arról, hogy az emberek arcába tolják, egyszerű első éves marketingpszichológia.. Én is bedobnám a termékemet egy ilyen akcióba.

    Activision pedig más téma.. az egy "bárányokat etető szabadkőműves" vállalat.
  • Synchronous
    #7297
    Ez a xar mindenütt ott van? Ezt a nyan cat-et látva önkéntelenül is elkezdtem töprengeni, hogy az emberiség nem-e érett meg a kihalásra.

    A játék amúgy kafa.
  • MrAndree
    #7296
    33as már minimum volt.
  • Krinyo
    #7295
    A portal 2-nél nem volt 50 százalékos leárazás 1 hónap után...most van.
  • MrAndree
    #7294
    Azért a CoD-okat nem kéne ide keverni mert abból a birka népség akkor is megvesz 10 milliót ha egy virágvázát árulnak "Call of Duty" címen. Meg az Activison messze a legpénzéhesebb cég jelenleg (4000 forint 5 mapért jellegű DLC-k), persze hogy nem áraznak le semmit. Mint mondtam a Portal 2 már egy hónap után volt akciós, és nem hiszem hogy azért mert rosszul fogyott volna. A DNF annyira nem fogy jól az biztos, bár nemtom ki volt az aki komolyan gondolta, hogy 3 milliót adnak el belőle. Szerintem az illető nagyon be volt rúgva. Most meg már valószínűleg ki van rúgva.
  • Krinyo
    #7293
    Amíg vesznek valamit, addig nem sokat engednek belőle. Pont jó példa erre az MW, meg a black Ops, amit baromi sok idő után áraztak csak le. Amit vesznek mint a cukrot, azt nem árazzák le az első hónapban.
  • MrAndree
    #7292
    Nemtom, a Portal 2 spec kb. havonta 25-50 százalékos akcióban van és mondjuk az év egyik legjobb játéka eddig. Szóval egyáltalán nem "gáz" ha valami akciós. Az már más kérdés, hogy valószínűleg tényleg azért mert így növelhetik az eladásokat. Csak éppen a játék minőségéhez ennek sincs köze, ha az eladások határoznák meg, hogy mi a jó, akkor a Black Ops lenne a világ legjobb játéka. :)
  • Krinyo
    #7291
    1 hónap után kibaszott gáz ha leárazzák. A többi top game érdekes módon nem áraz le 1 hónap után. Egyébként is nem rég volt a hír, hogy fele annyit adtak el amennyit vártak...véletlen?....nem hinném.
  • MrAndree
    #7290
    Persze. :D Azért olcsó, mert az jó reklám. Gondolom vették is a népek. Csak máshol már ráfogják, hogy azért árazták most le mert annyira szar...
  • Krinyo
    #7289
    Látom marketingből buktál :D
  • MrAndree
    #7288
    1 napra. Nyári akciók vannak, de persze aki nagyon akar az ebből is vonhat le következtetéseket.
  • Krinyo
    #7287
    1 hónapot kellet várni hogy megfelezzék az árát steamen... gg :D
  • potyi21
    #7286
    latom nalad is...
  • Ironman2
    #7285
  • Jaka923
    #7284
    Már Duke is idejét látná Gordon Freeman visszatérésének.
  • Diezel
    #7283
    komoly ez a beszólás a barlangos résznél, amikor el van deszkázva
    "jól jönne most egy feszítővas" :D

  • RelakS
    #7282
    Ti játszottatok a sztriptíz bárban? Nagyon kemény, főleg a léghoki.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg a lyuk a klotyóban, ahol le is cidázzák Duke-ot :D
  • pxxl
    #7281
  • IMYke2.0.0.0
    #7280
    Ez-nem-normális.
  • Rash87
    #7279
    Ez se beteg,az a lényeg :D
  • Fpocok
    #7278
  • Rage47
    #7277
  • IMYke2.0.0.0
    #7276
  • pxxl
    #7275
  • Solten
    #7274