7639
Duke Nukem Forever
  • DeerHunter01
    #4482
    azt de utáltam, kiírtom őket, aztán rá 1-2 percre már megint ott vannak és akármerre mentem terepjáróval egyből rámtámadtak, ha kiszedtem őket, fél percen belül jöttek mások, kurva unalmas tudott lenni s idegesítő emiatt
  • Frank99
    #4481
    félúton PONT emiatt hagytam abba....
  • Fresh Duke
    #4480
    Jó volt az, én is végigvittem még a hősidőkben...
  • Sir Cryalot
    #4479

    "- 3 szörnynél többet nem nagyon fogsz látni egy képernyőn"


    hát nem egy metro2033, hát Istenem ...
  • MR ME
    #4478
    egész játék jó volt emlékeim szerint, nem is egyszer végigpörgettem :)
  • Shep
    #4477
    Ja, a nyulakat nagyon szerethetik a készítők :) Az a gyilkos nyúl is mekkora poén volt már :)
  • MR ME
    #4476
    és megdugattak a nyulakat? :D
  • Shep
    #4475
    Hát a Jetpack számomra nem oszt nem szoroz, régen sem voltam oda érte. A Duke hangulat meg szerintem meglesz, esetleg az fordulhat elő, hogy ennyi év alatt elég sok mindent láttunk már és megszoktunk egy másabb FPS stílust (gondolom nem kell magyarázni a dolgot) és ezért lehet majd kicsit furább az egész. Viszont ha abba belegondolok ,hogy nem is olyan régen (tavaly) újra végigvittem a Shadow Warriort és nagyon jól szórakoztam akkor remélem a Duke-al sem lesz semmi gondom.
  • fery02
    #4474
    Ennyi év után ugyanazt az élményt nagyon kicsi az esély, hogy hozni tudná. Jetpack is fura, hogy nem létezik majd egyjátékos kampányban.
  • lolSL
    #4473
    majd két rocketjump között megállunk felvenni a földről és leporolni a shotgunt :DD
  • Shep
    #4472
    Miért lenne vége a fílingnek?
  • fery02
    #4471
    Dehogy kell ettől még osonni, meg levegőben lebegő fegyvereket sem értem miért kéne ettől még lenniük.
    Nekem pl a beleélésbe is segít, hogy nem egy katonai raktárral a hátamon kell szaladoznom, néha eltöprengve, hogy akkor most melyik fegyóból is van feleslegesen sok lőszerem, melyiket ürítgessem a 10 közül.

    Fílingnek meg amúgy is vége van.
  • IMYke2.0.0.0
    #4470
    Aham... akkor vége a fílingnek.
    Egy Duke Nukem-mel nehogy már osonnom kelljen, meg levegőben lebegő fegyvereket gyűjtögetnem (pl. teljes Quake-sorozat, meg annak power upjai), és a nálam lévőket eldobni...

  • fery02
    #4469
    Egyik legjobb újítás!
  • RelakS
    #4468
    ? Nem fog tudni Duke magával vinni egy komplett kaszárnyára való fegyvert? O_o
  • MR ME
    #4467
    ezzel énis így vagyok
  • andersh
    #4466
    na akkor nézzük mit tudunk eddig:
    - nem lesz jetpack
    - egyszerre max 2 db fegyvert vihetsz magaddal
    - 10 pálya lesz multiban
    - 3 szörnynél többet nem nagyon fogsz látni egy képernyőn
  • SZilaJMaGGoT
    #4465
    Engem a crysis alapból nem fogott meg annyira, h valaha is kipróbáljam... :D
  • MerlinW
    #4464
    Jah, elfelejtettek tartalmat tölteni a játékba, nekem a Stalkerrel is ez volt a bajom. Eleinte mindkettő érdekes volt és hangulatos, de pár óra után unalomba fulladtak.

    Crysis-ért sem vagyok oda, de az legalább egy kellemes és szép agyatlan hentelés volt, mondjuk a Warhead-et a mai napig nem sikerült végigjátszanom.
  • SZilaJMaGGoT
    #4463
    Nah igen, ez gyorsan hazavágta az élményt... :D
  • Shep
    #4462
    Hát mert nem is nagyon történt :) Szerintem összességében egy erős közepest megérdemel de a legnagyobb hiba ez a kiírtom az őrposztot 50m-et odébb megyek visszanézek és már ott vigyorognak a négerek, mintha mis sem történt volna. Ezt megoldhatták volna szebben is, pl 1 nap múlva lesznek ott újra, vagy a városból mentek volna ki dzsippel.
  • SZilaJMaGGoT
    #4461
    Far Cry 2 jó lehetett volna, csak túl vontatott volt, olyan volt mintha történet szempontjából folyamatosan nem történne semmi... :D
  • Shep
    #4460
    Hát nekem nem volt bajom ezzel a Crysisban, a FarCry2-ben már inkább.
  • SZilaJMaGGoT
    #4459
    És tegyük hozzá, hogy az előzőek sem voltak toppon technológia szempontjából(lásd a quake is 96-os), de nem is ez volt a lényeg... :)
  • andersh
    #4458
    az se jó ha a kurva nagy pusztán kell lézengeni ahol közel távol semmi érdekes csak fák meg dombok
  • darkerlomy
    #4457
    nekem aztán tök mind1 hogy csőbe kell menni vagy nem :) ha már 14 éve várunk rá annyit megérdemel hogy legalább 1x kivigyük.( és ne az udvarra hogy kidobjuk a kukába .. )
  • Shep
    #4456
    Hát ha minimum 10 óra lesz az már nem rossz a mai világban.
  • IMYke2.0.0.0
    #4455
    Hát nem csinálja a német srác és a társai? :[
  • IMYke2.0.0.0
    #4454
    Én sem értem - egyértelmű, hogy agyatlan lövölde lesz: az volt az előzmények mindegyike, ezért is szerettük őket.
    Persze, manapság a grafika visz mindent a hátán, de ez a rész sem fog másról szólni, mint a nagy Világmegmentésről, pisi-kaki-punci viccekről, és hatalmas, IQ-light szörnyek likvidálásáról.
    S az ígéretekkel ellentétben, szerintem, a játék játékideje sem lesz 10 óránál nagyobb több.
  • Shep
    #4453
    Crysisban nem kellett csőben menni, ott meg az a volt a baj. Nem jó nektek semmi :) Egyébként sem tudom, mit várnak egyesek a játéktól, világmegváltást, üdvözülést?
  • lolSL
    #4452
    minden fps ilyen
  • Sir Cryalot
    #4451
    ez még mindig se nem bulletstorm , se nem mass effect
  • lolSL
    #4450
    jóaz
  • andersh
    #4449
    na erről beszéltem...
    a solo kampányban majd egy csőben kell végigmenni, néha más lesz a textúra
  • tommygear
    #4448
    "A többjátékos módban lehetőségünk lesz használni a jetpacket is, ezt sajnos a szóló kampányban nem tehetjük meg."
  • grebber
    #4447
    - A Call of Duty és Battlefield játékokhoz hasonlóan itt is szintlépések lesznek ("Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants To The Max!").
    - A többjátékos módban lehetőségünk lesz használni a jetpacket is, ezt sajnos a szóló kampányban nem tehetjük meg.
    - A Duke Nukem 3D összes kedvenc fegyvere és néhány eszköze itt is helyet fog kapni (pl. a HoloDuke)
    - Összesen 10 pálya és négy játékmód lesz elérhető a megjelenéskor: Dukematch, Team Dukematch, Hail to the King és a Capture the Babe. Nem segítek, mindenki találja ki, mik lehetnek ezek.
    - A Duke Nukem 3D 'Duke Burger' pálya is benne lesz: ezen apró termettel rohangálhatunk a hatalmas világban, de ekkor csak 10%-ot tudunk sebezni.
    - Az Xbox-os verzióval sajnos csak nyolcan tudnak játszani (remélhetőleg a PC-s verzióval többen).
  • Klub
    #4446
    multiplayer részletek a gamestaron.
  • fery02
    #4445
    fasza volt!
  • bertino
    #4444
    take.
    sorry.
  • bertino
    #4443
    take ?