7639
Duke Nukem Forever
  • Rage47
    #4523
  • lolSL
    #4522
    hogy ha jön a köv. rész a fiaid tudják importálni a játékban hozott döntéseidet? :D
  • PunkZoli
    #4521
    szerintem kamu :) bár én tudnék még várni, nem oszt nem szoroz, tegyenek bele steam cloudot és nekem annyi elég is
  • lolSL
    #4520
    pont tegnap mosolyogtam a cd galaxis oldalán lévő "Fontos tudni: A megjelenés dátuma változhat." kiíráson :<
  • Prince23
    #4519
    Na késik a DNF, méghozzá egy hónapot!
  • SZilaJMaGGoT
    #4518
    Akkor mondjuk úgy, hogy ezeket amúgy sem használnám csak a lőfegyvereket. Nem tudom miért vitatkozol amikor úgy kezdtem, hogy nekem mind1, ergó nem akarom az egész világra érvényesíteni ezen igazságokat, csak számomra nem mérvadó...
  • Sir Cryalot
    #4517
    Duke nukem forevent.
  • Fresh Duke
    #4516
    Wait, what?
  • MerlinW
    #4515
    Aranyszabály: Ezen a fórumon mindig az a legokosabb, aki az utolsó hsz-t írta. Játékosok fórumában soha senkinek sem lehet igaza:)
  • andersh
    #4514
    géped van de lámpád nincs? gáz.
    vegyél világító billentyűzetet h ne kelljen kersni a 7-est
    amúgy értelmes ember nem a számokra bindeli a fegyókat hanem betűkre amik közel vannak a wasd-hoz
  • Fresh Duke
    #4513
    RPG sebez, ha közelről használod, egyértelműen nem mindegy. A shrinker is teljesen más, a fagyasztó is, a gépfegyver is. Szerintem lassan beláthatod te is.
  • SZilaJMaGGoT
    #4512
    Rpg-vel megfelelő lőszer(rakéta)mennyiség esetén nem lenne nagy szám, csőbombával már macerásabb, viszont a csőbomba szerintem független a "2 fegyvert vihetsz magaddal" dologtól(szóval szerintem az a 2 fegyveren felül lehet nálad mindig).
  • Lacee
    #4511
    mondjuk RPGvel vagy csőbombával durva lenne végigvinni :)
  • SZilaJMaGGoT
    #4510
    szempontjából*
  • SZilaJMaGGoT
    #4509
    Végigjátszhatóság szempontból nincs, és nekem ne mondd, hogy a duke annyira realisztikus, hogy van... :D
  • Fresh Duke
    #4508
    Hát, szerintem elég nagy különbség van egy rakétavető/gépfegyver/sörétes/pisztoly között.
  • ProGabe #4507
    ja csak megvezettek engem is a gonoszok :D azok Crysis 2 szkórok

    sorry!
  • tommygear
    #4506
    ez elég szép
  • SZilaJMaGGoT
    #4504
    Én leszarom, van, hogy egy fegyóval tolok végig egy játékot. Úgy értem az ilyen primitívebb játékokban a fegyver kinézetén kívül nincs sok tulajdonságbeli különbség, és csak akkor váltok másikra ha elfogyott az adott fegyverhez minden lőszerem... :D
  • lolSL
    #4503
    megoldható, de hogy nem a pc-n találták ki ezt a 2 fegyveres mechanizmust, azt elhiheted.
  • david152
    #4502
    várom
  • r4pt0r
    #4501
    Duke meg a hihető dolog nem illik össze. Duke legyen egy 2 lábon járó hadsereg, ez nem vita tárgya. :P
  • DeerHunter01
    #4500
    wait, what ?

    azt akarod mondani h a konzol miatt nem lehet majd több fegyvert vinni magaddal ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    elárulom kedves "igenokos" barátom, hogy az xbox joyon simán megoldható lenne 10000000000000000000 fegyver kiválasztása is a D-Pad segítségével
  • fery02
    #4499
    Az végülis tény, hogy Duke maga A katonai raktár.
    Csak pl abból indulok ki, hogy Crysis-ban is nagyon jól működött a dolog, hogy aránylag hihető mennyiségű cuccot vihettünk magunkkal és ettől még ugyanúgy megvolt a keménylegény érzés, mert a Nanoruha jelenléte és alkalmazhatósága teljesen kárpótolta a dolgot.
    DNF-ben meg ugye maga DUKE jelleme kárpótolná a hiányosságot.

    Persze nekem sem lett volna ellenemre, ha bármennyi fegyvert vihettünk volna magunkkal (meg valószínűleg itt is csak azért nem lett megoldható, mert kontrolleren nehézkes lett volna a fegyverválasztás), de én modernebbnek érzem ezt a megoldást (elvégre is nem remake-ről van szó, hanem folytatásról, aminek valamennyire igazodnia kell a mai trendekhez).
    Én legtöbbet amúgy is éjszaka játszom és ha pl a 7-es fegyvert keresem, akkor sokszor időbe telik, míg megtalálom a 7-es billentyűt, szóval kényelem szempontjából mindenképp jobb ez a 2 fegyveres dolog.
  • fery02
    #4498
    Nem akarom beleélni magam a valóságba teljesen, csak picit realisztikusabb játékélmény (és ebbe rohadtul nem fér bele a CoD féle sebzési rendszer pl), emellett a SWAT féle csapatalapú játékok annyira nem, ellenben a STALKER-ek egy az egyben képviselik az ízlésemet.
  • fery02
    #4497
    Tudod, hogy kit minősítgessél...
    Ugyanígy CoD-ot is tudod kinek ajánlgassál...

    Egyértelmű, hogy nem picit értelmezted félre az írásom, javaslom próbáld meg más szemszögből elemezni!
  • Fpocok
    #4496
  • tommygear
    #4495
    hm...
  • ewuk
    #4494
    pf két fegyver bazmeg, mert az xbox kontrolleren nincs elég gomb a többinek...
  • Krisztiam #4493
    amúgy én régen játszottam a duke nukem-el nagyon tetszett, mivel a magyar verzió volt meg és káromkodott benne meg minden...
    most nem hiszem, h lesz belőle magyar verzió..
  • andersh
    #4492
    Duke Nukem Forever multiplayer módok
  • Solid Snake
    #4491
  • Krisztiam #4490
    upsz bocsi
    ezt nem ide akartam töröljétek légyszi
  • Krisztiam #4489
    Hajnalig tartó bulik, délelőtti ébresztők, délutáni szieszták – ezen a héten mindtől búcsút vehetnek a Villalakók, ugyanis a nyugodt Villalétet egy kemény katonai hét váltja fel. A luxusbörtön katonai táborrá alakul át, ahol mindennél fontosabb a rend, a fegyelem és a tisztaság. Hajnali ébresztők, korai villanyoltás és egész estés őrség. Az elkövetkezendő egy hét ugyanis erről fog szólni.

    Kényelmes ágyaikat vaságyakra cserélik, a terülj, terülj asztalkát pedig a katonai konyha váltja fel.

    A Villarendért két katonai nevelőtiszt lesz a felelős, akiknek mindig, minden körülmények között engedelmeskedniük kell a lakóknak.

    A katonai élet legfontosabb alapszabálya a szigorú napirend, vagyis a tevékenységek pontos, időhöz kötött végrehajtása. A Villalakóknak minden reggel 6-kor kell kelniük és az eddig megszokott több órás tollászkodás helyett mindössze csak 10 perc áll rendelkezésükre, hogy rendbe szedjék magukat, lezuhanyozzanak és fogat mossanak.

    Az igazihoz hasonlóan a Villa-katonaságban is alaki foglalkozások és erőnléti feladatok fogják biztosítani az alakulat szellemi és fizikai fejlődését. A nap végén teljesítményük alapján Villa-rendfokozatot kapnak majd „katonák”. A lakóknak a parancsnokok minden kérését azonnal végre kell hajtaniuk, amennyiben ezt mégsem teszik meg azonnal büntetés róható ki rájuk.

    Hogy hogyan bírják a gyűrődést a lakók, kinek gyűlik meg elsőként a baja a parancsnokkal? Tartsanak velünk minden este és kiderül!

    Ez kemény lesz :DDD
  • SZilaJMaGGoT
    #4488
    Nem igen van időm játszani manapság... :/ Majd egyszer lehet kipróbálom... :D
  • MerlinW
    #4487
    De basszus.. Duke EGY katonai raktár!!!44. Én sem értem ezt a 2 fegyveres baromságot, és nekem sem tetszik.. Nehogy már egy Duke játékba is a realitásra menjenek...
  • MerlinW
    #4486
    Egyszer érdemes végigszaladni rajta, mert eltúlzott hájp ide vagy oda, a játék valóban jó. És itt most nem a technikai hátterére gondolok. Egy végigjátszást megér. Kellemes a sztori, kellemes a játékmenet, kellemes a környezet. "Egyszerjátszós", de kihagyni szerintem butaság, ha szeretjük a minőségi akció-scifi játékokat.
  • Bence94
    #4485
    nos igen meg a mentés rendszer is a kedvencem volt... fél afrikát átutazva egy roahadék járat lelőtt nem mentettem előtte fél évre abbahagytam a játékot...
  • andersh
    #4484
    inkább rakd fel a swat4-et és/vagy a rainbow six 3-at és játsz azokkal ha annyira bele akarod élni magad a valóságba
  • andersh
    #4483
    jóvan akkor menjél codozni és segítsen a beleélésbe az h meglőnek 500-szor és semmi bajod.