7639
Duke Nukem Forever
  • PunkZoli
    #5083
    Én azért hőzöngök, mert általában a játékból vágnak ki valamit, hogy azt eladják. Ez van sokszor, régen meg jobb, hosszabb játékokat csináltak inkább. Nem vagyok hajlandó dlct venni.
  • kill3r21
    #5082
    itt a hőzőngés tárgya nem ez, a kollega sztem arra gondolt hogy lehuzás a dlc alapjába véve, álá crysis2őnél jön le nagyon a dolog, 4 multi map 10 euro....elég gáz, és köztudottan az a 4 map alapból benne lett volna a játékban, legalábbis a kikerült bétában bennevoltak, nah ez a nem mind1 :)
  • Shep
    #5081
    Nem értem a sok hőzöngőt. Miért ne nyújthatnának pluszt azoknak akik már előrendelték a játékot. Szerintem teljesen jó felfogás, hogy azoknak akik megtisztelik őket a bizalmukkal adnak egy kis plusz ajándékot.
  • kill3r21
    #5080
    Kiváncsi vagyok, hogy mikor jön a demo holnap, és hogy kinek...:)
  • Jaka923
    #5079
    A First Access Club tagjai ingyen kapnak egy DLC-t.
  • kill3r21
    #5078
    én még 5-8 beszolást is felvetetnék a szinnkronszinésszel és aztis dlcbe raknám xD dlc-vel alapjába véve nem lenne gond, ha nem igy csinálnák a fejlesztők....van a fullos game, ahhoz késöbb csinálnának, kiegészitöket, és eladnák....aki akarja veszi aki akarja nem....de itt már arról van szó hogy a fullos játékból vágnak ki bizonyos dolgokat, és adják pénzért....ez a mocsok dolog, és csodálkoznak hogy warez megy, fog is, ettől mégjobban....
    számomra az az undoritó hogy vannak játékok amikbe alapbol bennevan az a dlc amit honapokkal késöbb fognak megjelentetni csak épp levan tilva, alá mafia2! :D
  • grebber
    #5077
    Nem is értem mit hőzöngenek a népek.Ha tehetnétek ti is pontosan ezt csinálnátok.Jön a pénz belőle? JÖN! Akkor majd jó hülyék lennének kihagyni a lehetőséget hogy a sok barom fizet érte!
  • Fpocok
    #5076
    Én igazából nem bánom, ha jön ki új tartalom, akkor azért fizetni még. Pl WoW... vagy borderlands... de ezek a mappackok semmik... rohadjanak el.
  • FSpofon
    #5075
    Gearbox Software and 2K Games are thrilled to present every First Access Club member who has registered as of today the very first Duke Nukem Forever multiplayer downloadable add-on for free!

    Na menjenek a pokol mélyére hogy ehhez is képesek fizetős dlc-ket kiadni. Hogy esne össze és halna meg mindenki aki valaha lópáncélt és cod dlc-t vett amivel elindította ezt a lavinát.
  • woy
    #5074
    új trailer
  • Fpocok
    #5073
    FAIL
  • woy
    #5072
  • PunkZoli
    #5071
    a fac-nak, mint hogy a nevében is benne van csak annyi jelentősége van mint minden klubbnak, hogy többnek érezhessed magad. Kapsz extra képeket, podcastot, részt vehetsz sorsoláson, plusz a demo. Amiről mindenki tudja, hogy másképpen is beszerezhető lesz, de mégis sokan várják, mert ez az abszolút első kipróbálható verziója a játéknak. Warezban, ha leszedsz egy játékot és tetszik megveszed, de sokkal valószínűbb, hogy vársz, mert amúgy is végig játszottad már, megveszed később olcsóbban.
    Demot levarezolsz/töltesz, tetszik =winning, mert megveszed, hogy végig nyomhasd.
    Mint korábban írtam, szerintem akkor mernek "beetetni" demoval, ha tudják, hogy jól sikerült a game, és csak felcsigáz majd. Szar gameknek csak megjelenés után adnak ki demot, látatlanban vegye meg a sok buta fasz.
  • Gabe18
    #5070
    Vagy talán rájöttek hogy az eladásoknak jobbat tenne ha mindenki demózhatna...
  • tommygear
    #5069
    értelme az semmi ez eddig is köztudott volt, ha nem lesz ez az only first acces demózás azzal jópár vevőt szerezhetnek még, mondjuk torrenten úgyis fent lesz aznap a demo tehát duplán értelmetlen
  • kill3r21
    #5068
    akkor mi értelme a first accesnek ha 3.án mindenki demózik? sztem ezt benézte a cikk irója
  • PunkZoli
    #5067
    nekem azt mondjátok meg inkább, hogy mi értelme van 10 és 14én megjelentetni a cuccot; marketing szempontból? pláne, hogy 100% amcsi a duke.
    Csak akkor tudnám elképzelni, ha amcsiban 10körül valami ünnep lenne, euban meg 14 körül. :D
  • tommygear
    #5066
    [URL=http://pcforum.hu/hirek/12902/Bevalhatok+lesznek+az+akar+evtizedes+Duke+Nukem-elorendelesek+is.html]"A Duke Nukem Forever egyébként az Egyesült Államokban június 14-én, míg Európában már június 10-én a boltokba fog kerülni. Ugyanakkor a játék bárki által letölthető demója már ezen a héten - egészen pontosan péntektől - letölthető lesz a Duke Nukem Forever honlapjáról."[/URL]

    asd
  • Rage47
    #5065
    3án
  • MR ME
    #5064
    tegnap
  • tutituti
    #5063
    Na,ma nyertem access kódot.Mikor jön a demo???
  • SZilaJMaGGoT
    #5062
    Te vagy itt az egyetlen troll.
  • UltraZord
    #5061
    aki mondja másra az mondja magára!
  • Ironman2
    #5060
    Na.Dugó legyen! Menjetek trollok aludni szépen.Későre jár,vége az offnak!
  • UltraZord
    #5059
    és nem játszhat a dömpiddel
  • Ironman2
    #5058
    Nekem nem,de látom te rá vagy szorulva
  • woy
    #5057
    alekosz segített ?
  • Ironman2
    #5056
    Nem akadtam el,mert kértem telefonos segitséget
  • tommygear
    #5055
  • UltraZord
    #5054
    hát ez geciszomorú

    te vagy az aki még a tetriszben is elakadt?
  • SZilaJMaGGoT
    #5053
    Látszik... -.-
  • Ironman2
    #5052
    Onnan jöttem xD
  • Rage47
    #5051
    látom értesz hozzá... menj vissza VV topikba
  • FSpofon
    #5050
    Semmi köze hozzá..A black ops is steames, az meg nem megy a tört fossal.
  • Ironman2
    #5049


    Ugyanaz a szisztéma! Mármint a Steam rendszer
  • FSpofon
    #5048
    Mi köze hozzá?
  • Ironman2
    #5047
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Portal2-ben se üresen mászkálok multiban! LOOL
  • FSpofon
    #5046
    Ha jó érzés üresen mászkálni egy pályán körbe-körbe akkor le tudják :)

    De szerintem 90% hogy single lesz, a megjelenéskor meg nyilvános lesz. Ez a first access csak egy beetetés volt az előrendelésre, ahogy az EA játékoknál a limited edition.
  • Ironman2
    #5045
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hmm.Mintha azt nem tudnák lewarezolni..Portal2 co-op mode? Steames játék az is
  • woy
    #5044
    örülnék neki ha így lenne de a single demot bárki le tudja majd warezolni ezért lesz multi demo szerintem :(