7639
Duke Nukem Forever
  • Gabe18
    #5323
    Na az #5290-ben lévő a jó, működőképes verzió.
    Abban van System mappa, abba mehet a crack és indul.
  • Ryder62
    #5322
    Na ne már! Még vissza is fejlődik a játék? 2009-es sokkal szebb főleg a fény-árnyék effektek meg úgy az egész öszkép
  • berlinboy6329
    #5321
    Hát ezt nem tudom hogy gondolták...A felső képre azt modnom h ejjha,de az alsó az okádék..Mintha a játék a millennium környékén készült volna.
  • exact6
    #5320
    Pár érdekes kép a demóból:





    További képek itt...

    Gondolom hogy ez egy későbbi missziónak a pályája lehet, mivel minden nyitható-csukható-használható rajta. Sajnos miután a lift levitt, csak egy checkpoint reached üzi jelenik meg, a pályát már nem tölti be. Igaz lőni még lehet a nagy sötétségben... :P Fegyverek viszont jók, a régiek közül mindet megtartották (ha jól emlékszem) :)
  • Rodman6
    #5319
    Nálam nem indult, mindenféle hibaüzeneteket írkált. De megoldottam.
    A 64bites Windows7 mindenféle hibaüzeneteket írkál ki indítás során. Ezért hagytam a francba, elindítottam a Windows XP-t. De legalább ő kiírta hogy hiányzik egy xinput3.dll fájl, ebből rájöttem hogy fel kell tenni a legújabb direct x-et. No, mostmár azt írta ki a szemétláda hogy ugye nincsen fent a steam (mert xp-n nem használom) tehát felraktam ide is a steam.et. Elindítom nem történik semmi, eszembe jut hogy be kéne másolni a crack-et. Bemásolom. Hát láss csodát, elkezd lobogni a Duke Nukem forever zászló és Let's Play!
  • grebber
    #5318
    Nálam is az a bug reportot dobja be majd a warezt tudom csak tesztelni!
  • Jaka923
    #5317
    Pedig szétrobban, de nincs neki olyan szép látványa, hogy ezt ki kelljen elemezni :D
  • _Atti_
    #5316
    Hm pedig én is rálőttem a víztoronyra rakétával de sajnos én hoppon maradtam mert nem történt semmi:/ biztos nem jó helyen találtam el.
  • morzsi555
    #5315
    Nevetséges, akadozik a játék, pedig kurvára nincs rá oka, ilyen elavult grafikával nekem ne akadozzon.
  • Rodman6
    #5314
    A 64bites meg nem szereti.
  • Danryu82
    #5313
    Nekem 1.25 Gigás verzióm van és az be van rarokba csomizva. Cracket már le szedtem hozzá, ami állítólag működteti a játékot. 86.8%-nál tart a letőltésem, még 25 perc és lent van a demó. Kiderűl, hogy futni fog a játék vagy nem.
  • Rodman6
    #5312
    Nálam a Windowx Xp részletesebben leírta miért nem indul. Fel kell tenni a Direct X for gamers legújabb változatát.
  • morzsi555
    #5311
    Na, nálam a #5290-ben levők működnek végre.
  • woy
    #5310
    holoduke :o ezt meg kellesz nézni
  • DOGMAN
    #5309
    a sivatagos mapon a platós roncsban van holduke.
    Ja és rpg-vel lőjjétek szét a víztornyot: shimán mikor szétrepől szétfolyik a benne levő víz :D
  • Gabe18
    #5308
    Hát akkor ok.
    Úgy tűnik az én gépem még nem érett meg a Duke Nukem Forever-re. Talán még 14 év...

    Mindegy, majd jön a teljes, vagy előbb utóbb kiadják a demót a "sprickoló tömegeknek" is.
  • berlinboy6329
    #5307
    Enyém is akkora...Csak semmi mappa-.-

    minden egybehányva...

    Tied melyik?Adsz egy linket?
  • Enton
    #5306
    Olyan volt már valakinél hogy minden zsír, amig el nem kezd huggyozni onnantól összemosódnak a textúrák, és semmit nem látni normálisan.
  • Shep
    #5305
    A 2009-es sokkal jobb szerintem.
  • broman191
    #5304
    Nem tudom milyen verziód lehet, de ami nekem van, az nem setup-os. 1.72 GB, sok-sok mappával, ergo semmit nem kell telepíteni. Csak pár fájlt felülírni utólag. :)

    @Gabe18: Nem eredeti. Megy. :)
  • berlinboy6329
    #5303
    Az enyém tuti nem megy..nem tom milyen SYStem mappáról van szó olyanom rohadtul nincs...

    minden egybehányva van....Semmi setupot nem találok...Ami setup az nem játékot tesz fel.
  • Gabe18
    #5302
    Na várjunk, van itt valaki akinek a NEM EREDETI elindult egyáltalán? Vagy csak be lett dobva egy köteg link, aztán lehet eleve rossz az egész?
  • Rage47
    #5301
  • Rodman6
    #5300
    Nálam sem indul. Majd kipróbálom XP-vel is
  • Gabe18
    #5299
    Igen, nálam is.
  • broman191
    #5298
    A 09'-es megvilágítása még hangulatosabbnak is tűnik... :)
  • berlinboy6329
    #5297
    Setup?Azt az AMD-s Dual-core optimizert?

    Más setupot én nem nagyon találok benne..Még egy DX van.
  • woy
    #5296
    2009


    2011
  • broman191
    #5295
    Akinek nem megy: #5280
  • Rodman6
    #5294
    töltsd le az 5249 hsz-ban talált linkekről. Ne a duke nukem forevert indítsd hanem a setupot.
  • berlinboy6329
    #5293
    Hát ez vhogy EGYÁLTALÁN nem működő verzió..Leszedtem a demot a crakel ami pár hsz-szel lejjebb van,a "soklinkes",de el sem indul..Kibontom a 2 rart...ROHADTSOK fájl van,azt se tudtam h kell-e installálni v vmi...Bemásoltam a crack rarból a fájlokat,elindítom és kidob egy crash ablakot h az exe csinált vmi Exception_Access_violationt és h sumbitolom-e v cancel....
  • woy
    #5292
    grafikában nem sok változott 2009hez képest
  • Gabe18
    #5291
    5280-al ugyanaz.
    Lehet valami saját nyomor. Mindegy, én már nem küzdök vele.
  • morzsi555
    #5290
    Próbáld ki a #5280-ben levőt. Én most ezzel próbálkozom:

    1GB LINK
    http://bitshare.com/files/0kriy1on/duke.nukem.forever.part1.rar.html
    http://bitshare.com/files/3h1hexuj/duke.nukem.forever.part2.rar.html


    https://www.rapidshare.com/files/2525229554/duke.nukem.forever.part2.rar
    https://www.rapidshare.com/files/2126240294/duke.nukem.forever.part1.rar

    crack: http://www.fileserve.com/file/6mN4ZT3/CRACK.rar
  • broman191
    #5289
    A 12 év így utólagosan szépen hangzik, tökéletesen beillik hatalmas tömegeket mozgósító hiper szuper marketing szövegnek is - abban az esetben ha nem tudja az illető, hogy az emlegetett 12 év mögött mi állt. Fejlesztőcsapat cseréje x alkalommal, grafikus motor cseréje y alkalommal, projekt jegelése, projekt újraélesztése z alkalommal - kicsit belegondolva is, ezek az események nem igazán pozitív irányba tolják el egy termék sorsát, értve ezalatt hogy alapvetően jobb ha valamit a kezdettől fogva egy csapat fejleszt, a grafikus motor up-to-date, nem egy ilyen adnak neked valami x éves motort, de dobjátok fel pár effekttel srácok ,tudjátok olyan eladható eyecandy legyen, ha az ember felületesen ránéz az összevágott gyorsan akciózós hangulatteremtő trailereken, és a plázákban elfutva egy-egy kivetítő mellett pár másodpercet megállva, vásárolgatva. :)
  • Gabe18
    #5288
    A #5249-ben lévőt letöltöm, kibontom, az ott lévő crack-et bemásolom. Kell még valamit csinálni amit kihagyok, vagy szimplán csak nekem nem megy?
    Mert valami Crash Report ablak feljön aztán annyi...
  • Rodman6
    #5287
    Mostmár tényleg kíváncsi vagyok a demóra, ha sikerülne már elindítani. Nekem a youtube-on látott gameplay videók alapján nem tűnik rossznak. Sőt, pont úgy lesz jó hogy nem valami hyper modern game, hanem valami retro fílingű. Nem mindig azzal kéne jönni hogy 2011-ben ilyennel meg olyannal. Sőt szerintem ott sem tart a játékipar ahol 15 éve. Csak a grafika számít, játékélmény pedig nagyon ritkán van. Az elmúlt évtizedben a Mafia, Mass Effect, Hitman, Thief és talán a GTA volt az ami adott számomra némi játékélményt is. Régebb FPS-ekkel sokkal jobban szórakoztam, még akkor is ha a játék kimerült abban hogy megkeresed a 3 kulcsot vagy keycardot, eljutsz velük a célba és jön a következő pálya.
  • Rage47
    #5286
    az Angry Birds jobban megéri
  • woy
    #5285
    igen , sokan most is azt a hangulatot keresik a játékban mint amit a régi trailerekben láttunk . . . ti tudja talán így is lesz
  • Árnyvadász
    #5284
    Demó:

    Ez így ebben a formában ----> Bukás a köbön. Nem tudom ezt minek kellett kiadni. Nyugodtan el lehetett volna felejteni az egészet, ha már több, mint egy évtizedig nem tudtak valami értelmes anyagot összehozni.

    2011-ben ez egy NAGY NULLA.