7639
Duke Nukem Forever
  • gergou
    #5363
    Én az x360 -as változatot próbáltam ki. Hát mit is mondhatnék, ez elég nagy csalódás:S Bár azt hiszem ez az a demó, amit már vagy 1 éve mutogatnak a nagyközönségnek, de pl az 1. pályán a város háttérzaja kb 5 seces audió ami ismétlődik, de amikor újra elindul, még 1 tized seces szünet is van...(kb mint 1996 ben). Hát ezek után nemtom megvegyem -e... :)
  • Encore
    #5362
    Valaki toljon egy linket, mert a pár oldallal arrébb lévők egyike sem működik már, torrenten meg amiket találtam, pl isohunton azok 2k -val jönnek....
  • Noodlee
    #5361
    A videoban kivan írva óriási betűkkel :P
  • Shep
    #5360
    Még a kódok is ugyanazok, mint a 3D-ben? Komoly :)
  • strebacom
    #5359
    Na és hogyan lehet odajutni, kell valami kód vagy trükk ???
  • SpeedXHUN
    #5358
    Nem tom sokan mit panaszkodnak,sztem elég hangulatos lett,grafika is szép(gondolom a sok 14 éves panaszkodik itt a grafikara),és a viszonylag régi gépemen is simán fut,alapból ultrára tette,full hd ban.
    Ez pedig egy demo szal nem tudom mire vártak sokan 1 órás gameplayt jó h nem a teljes játékot akarjátok:D:D:
  • tonyr #5357
    én is lent tekergek a városba, de ami a videoba van az kb 1 °-a ami bejárhato.. most megyek a kaszinoba vagy mi az a hely :D
  • tonyr #5356
    nemtom de van jopár kod :D
    dnweapons pl :D
  • #5355
    Erre magától jött rá? :)
  • tescodr
    #5354
    valaki próbálta kisebb gépen? tudom hogy jóval a gépigény alatt van de athlon 63 3.2ghz 2gb ram és 7600gt 512mb keveslem azt a 3 fps-t menüben..
    unreal 3 graf motor megy alatta nem?
  • tonyr #5353
    demo 1. pálya alatti városrész
  • kill3r21
    #5352
    öregszünk, bár nekem tetszik :D grafika se olyan gáz mint ahogfy beállitották egyesek
  • Csokis
    #5351
    Végre, már van crack, így meglestem a demót. Nem nagy szám, abszolút nem jött át számomra a Duke hangulat. Most vagy a játék nem az igazi csak egy tucathent, vagy öregszem.
  • Ironman2
    #5350
    De.
  • PunkZoli
    #5349
    nem
  • Ironman2
    #5348
    Van már demó,mert most jöttem meg a melóból?
  • Fpocok
    #5347
    Fontos, de nem a legfontosabb. A grafikánál a teljesítmény fontosabb... hogy minél pöpecebben menjen a gépen.
  • FSpofon
    #5346
    Mindenki tudja hogy milyen hányattatott sorsa volt. Ez két éve vagy régebben készült volna el, csak nem akarták kiadni. A gearbox csak rendbeszedte, most tényleg azt akarjátok hogy ők is kezdték volna újra a fejlesztést inkább? :DD
  • Gabe18
    #5345
    Nem értem hogy jön ez ide...
    A 94-es játékkal játszhatsz, de attól nyilván nem is fogod elvárni hogy jobban nézzen ki mint ami 94-ben elvárható volt.
    Ez viszont egy 2011-es játék, ráadásul egy kimagasló cím.
  • berlinboy6329
    #5344
    Hát ez a demo..nem tudom h akadt-e v az irányítás ekkora gány..Mert egyáltalán nem sima.Alig tudtam vele célozni,sokat ugrik mikor megmozditom nem sima.

    Próbáltam játszani a sensitivityvel meg a precisionnel,de nem tom a precision mire jó.
    Meg hülyén fut.Dobálja magát hipersebességgel közben alig halad előre és még a kis platform résznél a végén ahol ugrálni kellett furán fogott padlót,csúszkált odébbcsúszott,mint ahol leért...Na meg TÉNYLEG úgy néz ki,mint az összehasonlító képen.A 2009es sokkal jobb volt sztem.Na de mindegy.Az irányítás elég fura,szokatlan zavaró.Azzal vmit csinálnak és jobb lesz.
  • Rodman6
    #5343
    Akkor lenne értelme annak amit írtál, ha csak azzal az egy játékkal tudnál játszani a gépeden. Én ugyanúgy játszok a félmilliós gépemen az 1994-es Transport Tycoonnal. Aki pedig grafikát akar, az ruházzon be 3D-re. Én már megtettem. Egy sima 2D-s monitoron lehetnek akármilyen textúrák, soha nem lesz olyan mint 3d-ben. Mivel nem érzékelhető élethűen a domborzat, a magasság, mélység és távolság.
  • Rodman6
    #5342
    Ganxta magyar hangját hiányolom. Remélem a magyarok megint adnak valami szinkront hozzá. Legalább 50%-ot nyomott a játékélményhez is annakidején a Duke beszólás gyűjteménye (Dög előttem, dög utánnam; Tükörben: Az istenit! De kurva jól nézek ki! xD
  • Gabe18
    #5341
    Lehet én leszek a barom állat, de mégis.
    Igenis számít a grafika. Kiadsz egy konzolért 50-100 ezer forintot, vagy összeraksz egy játékra alkalmas pc-t még többért, akkor igenis 2011-ben egy elvileg top kategóriás játék ne úgy nézzen már ki mint ami évekkel ezelőtt volt jónak mondható.
    Ironsight meg ne legyen, de akkor ne legyen. Én azt mondtam ez a félmegoldás, SZERINTEM nem jó...
  • LasDen #5340
    ez a grafika dolog elég relatív...mindenkinek más...
    én például tavaly karácsonyig egy már 8 éves gépet használtam...az utóbbi 5-6 év játékainak 90%-val nem tudtam jáccani...be kellett azzal érnem, ami elfutott a gépen úgyhogy engem nem izgat a grafika....
    sőt tesóm a mai napig ezt a gépet használja....
  • Fpocok
    #5339
    Megnéztem a demót YTon... hát ezt nem nevezném annak. Ez nagyon nagyon NAGYON rövid. Még demó szemmel is.

    Persze a játék még lehet jó, én várok egy hetet. És a grafika tényleg nem számít... meg hogy nincs ironsight meg ilyenek.
  • Rodman6
    #5338
    Semmi baj nincs a játékkal. A grafika meg kutyát nem érdekli, főleg hogy az 1996-ban megjelent részét még mind a mai napig ezerszámra játsszák High resolution packekkel. Sokkal élvezhetőbb mint egy Crysis2 ami szép ugyan de legalább annyira unalmas. 5 éve sem voltak olyan rossz grafikák. A Hitman4 grafikája még ma is elég jó, pedig 2006-os játék. Az biztos hogy nem lesz első a sikerlistán, de utolsó sem. Mert a mai 14 évesek azt sem tudják miez. Bele kell mélyedni és egyből jó lesz, nem első 3 perc után ítéletet hirdetni.
  • Gabe18
    #5337
    Tessék rajzoltam nektek...

  • Gabe18
    #5336
    Szvsz ennek a játéknak egy esélye van hogy ne legyen totál bukás.
    Ha a demóba a leg-leg-leggagyibb két pályát választották (már amennyire az első full pályának nevezhető egyáltalán), és a többi klasszisokkal jobb lesz. Erre a végén lévő videó alapján van is némi esély, hát én ebbe bízok.
    Amúgy grafikailag olyan 5 évvel van lemaradva, a játékmenet meg olyan amilyen, lőni kell azt kész. Mondjuk a célzás alapból el van rontva, mert ez a félmegoldás szerintem minden játékban gagyi. Most vagy ne lehessen, vagy ha lehet akkor rendesen a fegyverrel. De ez hogy 5 méterrel közelebb hozom a hátteret és ugyanúgy lőj a célkereszttel, hát ez nem túl jó.

    Tényleg arra lennék kíváncsi, ha nincs Duke 3D anno, és most előhoznák ezt a demót hogy nesztek játék 2011-ben. Akkor mi lenne a vélemény? Persze ez az ami sosem fog kiderülni...
  • Danryu82
    #5335
    Nem rossz játék, 1x vittem végig a demót és ha nagyon belejön az ember a játékba naggyon élvezetes. Szép a grafika, jó hangulata van, hentelni lehet benne mint állat, stb. Várom már a teljes verziót ami hamarosan megjelenik.:D:D
  • exact6
    #5334
    Kószáltam az első pálya alatt ;)

    Fegyók:
  • Rodman6
    #5333
    A Holoduke-vel sincs semmi gond, csak sötétben kell használni, nem világosban.
  • Rodman6
    #5332
    Ne a grafikával legyetek már elfoglalva. Most játszottam vele vagy 20 percet és simán hozza a Duke hangulatot. A grafika sem tűnik annyira csúnyának szerintem. Igaz most csak 1600x1200 at engedélyez,(lehet ennyit is fog mivel a régi alapra készült) de ígyis jó. A játék kicsit nehéz, de szokható. Túl sok sört viszont nem érdemes benne inni.
  • Calder
    #5331
    hát ez honnan van ?
  • Danryu82
    #5330
    Elindúlt!!!:D:D:D
  • morzsi555
    #5329
    Én doomon, meg quaken nöttem fel, úgyhogy kétlem.
  • S8DJ
    #5328
    SS3 is ugyan olyan szar lesz neked szvsz...
  • RelakS
    #5327
    én ennek inkább örülök, hogy nem eszi meg a közel csúcs hardvert reggelire, mint az AVP, ami fúhádén dx11-ben bekapcsolt anti aljassal már nem mindig tartja a 60 fps-t
  • morzsi555
    #5326
    Hát ez fos volt, nem csoda, hogy nem akarta a 3drealms megjelentetni... Nem akartak beégni. Na majd a Serious Sam 3.
  • Bence94
    #5325
    azért az alsó nem valami jó minőségű kép.rendeset kellene készíteni belőle és úgy megnézni.
  • S8DJ
    #5324
    most komolyan Steames lesz a teljes játék?