7639
Duke Nukem Forever
  • RelakS
    #5403
    hát azért én már láttam olyan demót, amihez képest a végleges játék kicsit másképp nézett ki. Nem nagyon, de másképp.
  • 5c0rp330n
    #5402
    qrvara vicces valoban :D
    komolyra forditva a szot: a hivatalos forumon olvastam, hogy 8-9 honapos build a demo. hivatalos forrast mondjuk nem lattam szoval nemtom mennyi igaz belole.
  • Shep
    #5401
    Hát annak idején mi is játszottunk 10+ évvel korábbi játékokkal is.
  • Rodman6
    #5400
    Annakidején még nem is egérrel irányítottuk hanem billentyűzettel(Mert nem lehetett egérrel vagy nem volt egér). PgUP felfele céloz, PgDn lefele céloz. Többi pedig a nyilakkal. Be is fosna itt egykét ember attól az irányítástól, mi meg ultra profik voltunk benne. A pókot kilőttük a sarokban.
  • Rodman6
    #5399
    Semmi gond nincs sem az irányítással, sem a látvánnyal. Esetleg azok szemében akik a baba-pempőt kenegették az arcukra a kisszékben mikor mi már Duke-Nukemoztunk. Simán hozza az eredeti hangulatot. Remélem folytatás is lesz.
  • MerlinW
    #5398
    Ezt te sem gondolod komolyan:D A demo a végleges játékból van. A játékot pedig már hetek óta nem fejlesztik, ilyenkor már rég a terjesztésen van.
  • Noitulover
    #5397
    Jinx forever
  • Pestpláza
    #5396
    Nekem a Win7-es és a WinXP-s gépemen is az segített, hogy letöltöttem, és futtattam ezt.

    Előtte mindkettőnél sírt valami x_input akármi dll-re.
  • Krisztiam #5395
    és segítenél, hogy kell elindítani, mert nekem nem megy :(
  • Gabe18
    #5394
    "Aki nem tudja mi a Duke az ne fikázódjon hanem játsza végig a régi részeket"

    És szerinted ha ma egy CoD4-en meg Crysis-on keresztül játékokba csöppent valaki neki is állna a Duke 3D-nek, akkor arról pozitívan nyilatkozna? Megtalálná benne azokat az értékeket amit te megtaláltál sok éve?
  • ProGabe #5393
    a precisiont vedd le, minél magasabb az érték, annál kevésbé használható az egér

    ja meg az auto aimet is lőjétek ki!
  • Pestpláza
    #5392
    Köszönöm szépen.
    Megpróbálom.
  • tommygear
    #5391
    igen
  • Ironman2
    #5390
    3D Atomic edition HD magyar szinkronnal fennt van
  • Krisztiam #5389
    köszi
  • Pestpláza
    #5388
    Mi a társított funckió pontos neve?
    Ez az ugrás lenne?
    Az ugrást kéne nyomogatni?
  • DeerHunter01
    #5387
    használjuk már azt a kurva googlet, mielőtt ide írogatunk!
    fél percbe sem tellett megkeresni...
    link
  • Krisztiam #5386
    valaki tudja, hogy hol lehet letölteni a régi duke nukem-et, amiben magyarul van a szöveg?
  • tommygear
    #5385
    hát nálam a space, de ahogy látom neked a pont
    ---> .
  • Pestpláza
    #5384
    Akkor pontosítom a kérdésemet. :)

    A billentyűzet-beállításoknál pontosan melyik funkció az, amihez a társított billentyűt itt többször is meg kéne nyomni?
  • RelakS
    #5383
    de hát azt nem vette észre
  • tommygear
    #5382
    talán el kéne olvasni ami ki van írva a képernyő közepére nem??
  • Pestpláza
    #5381
    Nálam egész élvezhetően fut fut maximumra húzott grafikai beállítások mellett is 1280*960-ban (egyedül az anti-aliasingot nem kapcsolatam be), azonban nem értem, hogy mégis mi a francot kellene itt csinálni, mert már ezen a részen elakadtam.



    Amikor ide kerülök, össze-vissza zongorázok, de nem történik semmi, csak néhány másodperc után ledob a hátáról a dög. Valaki igazán elmagyarázhatná, hogy miként lehet itt tovább jutni, vagy ami még jobb: töltsön már fel valaki, legyen olyan kedves, egy közvetlenül ezutáni játékállást!

    Hiába keresek, nem találok hozzá legalább játékmentést.
    Előre is köszi.
  • RelakS
    #5380
    Az utolsó nagylemezüket sem sorolták a jobb megmozdulásaik közé emlékeim szerint ... gondolok itt az Always Outnumbered, Never Outgunned-ra.

    Mind1, egy hét múlva megtudom, mi megy a játék alatt :D
  • Ironman2
    #5379
  • Match
    #5378
    A prodigy-vel semmi, de ezt nem sorolnám a jobb számai közé :)
  • RelakS
    #5377
    és a Prodigy-vel mi a baj?

    Jó, nem kimondott Duke zene (amiből az egyiket még egy UT2004 pályámhoz is felhasználtam), de azért annyira nem rossz :) Mondjuk ha valaki nem szereti a Prodigy-t
  • Match
    #5376
    Nem :) A grabbag-et imádom, pláne megadeth feldolgozásban, már csak a megadeth tribute zenekaromat kéne rávenni hogy játszuk is :)

    http://www.youtube.com/watch?v=_5svP9Wu0nk

    Erre gondoltam pl, ennek nulla duke feelingje van.

    Irányításhoz valaki? :)
  • Jaka923
    #5375
    Valószínűnek tartom, hogy erre gondolt.
  • RelakS
    #5374
    Ugye nem arra a "szar zenére" gondolsz, aminek a neve Grabbag, és már a Duke3D alatt is az volt a főmenü zenéje? :)
  • wesker24
    #5373
  • Jaka923
    #5372
  • tommygear
    #5371
  • TDC Geronimo
    #5370
  • Lucifair
    #5369
    Most Őszintén.Pár ember itt meg máshol mi a faszra számított?Néhány embernek semmi sem jó,örök elégedetlenek mindennel.Egész eddig azon ment a sírás h adják már ki a játékot.Mikor kijön akkor meg szar.

    Nem bazdmeg.Ez nem az a tucat játék ami a kis vérpistikéknek kell hogy,40.000kivégző mozdulat legyen benne meg ilyen olyan csilivli grafika.
    Ez eddig egy 10évvel ezelőtti játékmenet meg stb....Aki nem tudja mi a Duke az ne fikázódjon hanem játsza végig a régi részeket.A fele csicska azt sem tudja h mit mutatnak a játék INTRO-jában és mit mesél ott el a videó.
    Az örök elégedetleneknek soha semmi sem jó.Nem a most 14 éveseknek készült(tisztelet a kivételnek)mert vannak akik nagyon régi játékokat játszogatnak.

    Hogy sg-s szavakkal éljek nincs sok csalafintaság a játékban és nem tudom mire ez a fenenagy POMPA.
  • Match
    #5368
    Nekem az #5290-ben lévő verzió működik.
    Örültem hogy nem az a szar zene szól benne ami sok trailer alatt ment.

    Viszont: Mi az istent kell csinálni az irányítással, hogy normálisan menjen az egér?
    Egyszerűen lehetetlenség célozni. Maxra kellett vennem az egér dpi-t, a játékban a mouse speed 8-on, a precision 8-on, de még mindig darabos, és kb lehetetlenség célozni.
    Ha lentebb veszem a sebességet akkor meg kéne még 2 asztal mellém hogy meg tudjak fordulni.
    Valakinek van valami tippje hogy mi a trükk a rendes irányításhoz?
  • 5c0rp330n
    #5367
    van egy hangulata, siman lehet ez jo.. egyebkent azt hallottam valahol, hogy a demo kozel 1 eves valtozatra epul, es a vegleges igy valamivel szebb is lehet talan. de maxra felnyomva a grafikat sztem nagy baj nincs a dologgal azert.
  • xxxpaulxxx
    #5366
    Nem tudom miért fikázzák ennyien... nekem videók alapján nagyon bejön... nah de majd estefele kipróbálom én is a demót:)
  • balika16
    #5365
    Nekem programfuttatási hibát ír ki. Valami ötlet? :)
  • Dzsabba
    #5364
    demonoid