7639
Duke Nukem Forever
  • MerlinW
    #5444
    Hátööö én speciel szívesebben játszom a Doom1-2-vel, mint a krájzisszal..:)
  • Krisztiam #5443
    én meg fogom venni az tuti, akármilyen a játék :)
  • Gabe18
    #5442
    Nem tudom, az tényleg súlyos plusz pont hogy a karakter "Duke hangon" néha benyög valami "vicces" szöveget, két disznóember agyonlövése közben?
    Hát, biztos belőlem hiányzik a "Duke faktor"...
  • Krisztiam #5441
    hol tudom letölteni a demot?
  • Muttley
    #5440
    kicsit bővebben? :)
  • Totti5
    #5439
    Szép önigalozás ez a nem kell szép graf, nem kell fizika:) jó olvasni ezeket. Legyen bűzölgő trágya úgyis jó mert Duke:) hát ez nem így működik...
  • TDC Geronimo
    #5438
    Ez duke, duke hangulattal. Az meg wannabe duke.
  • Totti5
    #5437
    Primkó? lol. Több van benne mint az átlag FPSekbe, játékmechanikába.
  • Muttley
    #5436
    és azt mondod, h EZ
    ahhoz képest jobb?
  • Skynet
    #5435
    Játszottam és rohadtul nem összehasonlítható,viccesnek sem mondanám egy primkó látványlövölde,gagyi humorral.
  • Muttley
    #5434
    játszottál te az év eleji
    Bulletstormmal?
  • woy
    #5433
    kis extra a demoban
    lehet valakinek ez spoilernek számít
  • SpeedXHUN
    #5432
  • Skynet
    #5431
    Demo leszedve végigtolva. Azt amit egy Duke Nukemnek hoznikell azt hozza...Baromkodás lövölde, kikapcsolódás...Tökéletes. Nem kell krízisz grafika,nemkell agyonfizika,a játék jó ahogy van,a sok grafikafikázó inkább örüljön hogy egyáltalán megjelenik, ezek a "nem veszem meg" szövegek mert kb 90%-ban nagy kamuszövegek,pc topikban vagyunk,amúgy sem vettétek volna meg.
    Mint fps erős 7/10...De mint Duke játék erős 9/10...
  • woy
    #5430
    igen :)
  • Krisztiam #5429
    amúgy ez a két csaj szo*ik a játékban? :D
  • woy
    #5428

  • woy
    #5427
    remélem ilyen lesz a végső változat
  • tommygear
    #5425
    jetpack nem lesz akkor a single-be?
  • Jaka923
    #5424
    Ahogy elnézem, az itt fórumozók elég nagy részét kicsit sem érdekelné :D
  • Fpocok
    #5423
    Valaki berakhatna egy visszaszámlálót akár a banner alá... ha már ennyi ideje készül :D
  • Shep
    #5422
    Többségük benne lesz (szerintem) ha nem is pont olyan formában (nem a grafikára gondolok :)), mint ahogy a videokban látható volt. Ezért remélem ,hogy a szamaras öreg is fel fog bukkanni.
  • Rodman6
    #5421
    Egyáltalán nem biztos hogy ezek a részek nem lesznek benne.
  • LasDen #5420
    kurva nagx....:D
  • gergou
    #5419
    Szerintem is nagyon jó trailer volt, én ezt a verziót szeretném a legjobban :)
  • wesker24
    #5418
    Ez milyen jó trailer volt régen és pont 10 évvel ezelött volt !

  • RelakS
    #5417
    ja, meg az előtte mutogatott Q2-es poligonkupacra gondolok :D
  • wesker24
    #5416
  • RelakS
    #5415
    azt azért örömmel fogadnám, ha kiadnák azokat a régi részeket is, amiket mutogattak a régi videókban... Bár mintha lenne olyan, amit a kirúgott banda törölt
  • Pestpláza
    #5414
    Hát én annyira nem vagyok nagy játékos, hogy utoljára kb. 5 éve játszottam bármivel is, de most asszem mégérte direkt emiatt a játék miatt kicsit erősebb laptopot vennem.

    Emlékszem anno 1998-ban olvastam az 576-ban, hogy hamarosan érkezik, és nagyon megörültem neki. :D Na, ideges is lettem volna, ha ezek után nincs itthon a futtatására alkalmas gép, amikor pont 13 évvel később tényleg megjelenik a játék.

    Már persze HA TÉNYLEG megjelenik. xD

    Végig nyomtam a demót, tetszik, várom a véglegeset. :)
  • kissssss
    #5413
    OMG :-DDDDDD
  • Shep
    #5412
    Hát igazából én nem csodálkozom, mert ahogy én látom amit az évek során megcsináltak, kitaláltak (még a 98-ast is)azt mindent átraktak az új endzsinre is (ami meg ráadásul már szintén egy előző generációs alkotás) és ami ugye 98-ban ütött volna 13 évvel később már nem feltétlenül, gondolok itt pl. a csillézésre. Remélem a szamaras papó is benne lesz! :)
  • Match
    #5411
    Köszi, ezek megoldották nagyjából.
  • gergou
    #5410
    A félreértések elkerülése érdekében, én nem mondtam, hogy sz*r lenne ez a játék. Igazából a hangulat megvan, s a videók alapján lesz sokminden érdekes dolog benne. Nekem a bajom az, hogy igazából egy fan made cuccnak tűnik az egész, nem egy Duke Nukem sagat lezáró episode nak...
  • Shep
    #5409
    Ez jó. :) Mondjuk lassan tényleg kiszabadulhatna Gordon is :)
  • Rage47
    #5408
  • RelakS
    #5407
    jáj XD
  • ProGabe #5406
  • xxxpaulxxx
    #5405
    Még nem sokat tudtam játszani a demóval, de eddig nagyon fasza:D Főleg az elején a tvjátékos rész:DD

    Viszont azt nem tudom mire vélni, hogy az rpgbe csak 5 lőszer fér 50 helyett és hogy egyszerre csak 2 fegyó lehet nálad... nehogy már a Duke Nukem akarjon reális lenni:DD
  • Rodman6
    #5404
    Nincs a demoval semmi gond, egyedül az hogy nem tudtam 1920x1200 ba rakni. Az irányítás nálam normál FPS irányítás volt, a grafika enyhén pixeles volt a felbontás miatt, de más kivetnivalót nem találtam benne. Ez a grafika pont jó a duke nukemnek, nosztalgikusabb hatást vált ki az emberből, mivel a régi motor az alapja csak kicsit felturbózva. De örülnék még egy Shadow Warriornak vagy egy Redneck Rampage-nek ugyanezzel! Vagy legalább egy remake-nek. Bízok benne hogy lelkes modderek majd megcsinálják.. ha mást nem akkor ennek az első részét.