7639
Duke Nukem Forever
  • woy
    #5484
    link ?
  • gergou
    #5483
    Hát, 2x annyi minden stuff minimum van benne, mint a demóban a 3,8 giga alapján :D
  • grebber
    #5482
    Demo 1,7xGB volt a full meg 3.8GB nfohumpon is megy is a poénkodás hogy 2 pályával több mint a demo?
  • Shep
    #5481
    Dehogy is, tök poén :)
  • gergou
    #5480
    Fantasztikus, várjuk a véleményeket a fullos verzáról :)
  • Jaka923
    #5479
    Akkor jól benéztem :D
    Minden esetre ez a szinkron borzalmas.
  • Shep
    #5478
    Azok jól dolgoznak. Szinkron vajon orosz? :)
  • grebber
    #5477
    Na oroszoknál már "megjelent"
  • gergou
    #5476
    Hát, ezzel azért egyet értek sztem...
  • tommygear
    #5475
    köze nincs ennek Ganxstához :D
  • _Atti_
    #5474
    :D
  • Shep
    #5473
    Hát marhára nem Ganxsta.

  • Jaka923
    #5472
    Pedig így van, tudom.
  • _Atti_
    #5471
    Az a Chrome volt..olyan is:D
  • _Atti_
    #5470
    Szerintem semmi köze Ganxstához..
  • Jaka923
    #5469
    Ganxsta Zolee
  • Dency
    #5468
    Bárcsak lenne magyar szinkron hozzá, mint anno 3D-hez
    Tényleg ki adta régebben a magyar hangját duke-hoz? Én erről semmit nemtudok.
  • woy
    #5467
    steam-en azért szépen viszik. a demo előtt még a 7ik helyen állt , most 2ik az eladási listán.
  • Skynet
    #5466
    Semmi ilyen nem lesz a topik hemzsegni fog a sok grafikabuzival akik nem látnak át a pixelfalon és a nagybetűs DUKE hangulatot leszarják mert hát "a grafika brühühühühüüüü"...:)
    Szánalmasak..:)
  • ProGabe #5465
    kicsit olyan érzésem van, mint anno az Avatar előzetesénél

    nagyon sokan szidták, de voltunk páran, akik kiálltunk a mester :) mellett. az is csak egy kis szösszenet volt, köze nem volt a végleges produktumhoz, ami szénné alázta a világot

    persze azt nem tudom, hogy a fenti dolgot véghez viszi-e Duke, csak reménykedem benne, hogy egy nagyon fasza játékot kapunk kézhez 1 héten belül
  • Skynet
    #5464
    Tottika mondod ezt azokután hogy neked a szennyszaradék új F1 játék maga a menyország..:D
    És igen primkónak primkó,de ez a lényege,hentelj...
    Ez a game csak a grafikabuziknak probléma,főleg pc vonalon,de ettől még a régi duke szintet hozza és ez bőven jó...Inkább ezt nyomják le a torkomon mint egy gírszofwórt harmadjára...:)

    // Valaki írta hogy ez a végleges változat demoja és nemváltozik, nos nem,ez a demo kb 3 hónapos.:)
  • Krisztiam #5463
    játszok majd vele, meg is veszem, mert anno játszottam az első résszel :)
  • woy
    #5462
    igen ez egy tipikusan demonak készült valami volt,kipróbálható fegyverekkel , megnézheted hogy bírja a géped . . . aki ennyi alapján most lehúzza a játékot az később meg fog lepődni :) mert duke ütni fog :D
  • wesker24
    #5461
    Szerintem tuti nem lesz az !

    A demo azt hozta amit kell nem lesz ezzel itt gond !
  • TDC Geronimo
    #5460
    Játszol vele és eldöntöd te. Pár embernek nem tetszik, pár meg megveszik érte.
  • Krisztiam #5459
    ne már, ne legyen már csalódás a játék..
  • Lack
    #5458
    Kipróbáltam, a Bulletstorm fényévekkel jobb, szebb, szórakoztatóbb, ez egy középszerű FPS.

    A Serious Sam 3 a trailer alapján jobbnak ígérkezik.
  • _Atti_
    #5457
    Viccnek elég hosszú volt..Egyébként nem vagyok biztos benne hogy az eredetiben is ilyen kontextusban fog megjelenni ez a rész.
  • Rowlend
    #5456
    A demo elején lévő Bossfightról beszéltem. Írták is itt, hogy játék a játékban, csak egy poén.
  • _Atti_
    #5455
    nem, csak a 3Dvel meg a Manhatten Projectel volt dolgom.
  • _Atti_
    #5454
    Ha az autókázós részt hiányolod a felsorolásból, inkább nem írtam bele..
    Az élmény körülbelül olyan volt mint egy gyufáskatujával zötykölődtem volna fogpiszkálók között..Nagyon gagyi..Nem igazán fogom fel ezt hogy tudják pirulás nélkül előadni mint valami nagyszerű..Duke arca szerencsére elég nagy hogy beférjen mögé a komplett fejlesztőgárda akik lássuk be ültek a babérjaikon.
  • Fpocok
    #5453
    A helyszínekről jut eszembe... zero hour megvolt? Egyik kedvenc duke részem... amikor harcoltál a hasfelmetszővel... meg a titanicos pálya... epik.
  • _Atti_
    #5452
    De végigjátszottam a 'demot'. Ami mellékesen nem Demo. A demok nem reklámfogások mint ez a 'termék'
  • Krisztiam #5451
    a demot csak az érheti el, aki előrendelte a játékot??
  • _Atti_
    #5450
    Az eredeti játék csak az első pályája tele volt ötlettel.. tobbféle útvonallal.. Volt benne távolrol nézhető kamerakép, interaktiv átalakuló pálya, villanykapcsolók, felrobbantható tűzoltókészülék ami lyukat ütött a falba, jetpack, tükör amiben látott az ellenfél.. Ez mind újdonság volt.

    Most meg ez az interaktivitás? hogy szart lehet hajingálni? meg megpaskolgatja a vizescsapokat? Legalább irányíhatnám a hugyom..ha már ez a játék legviccesebb része.
  • Rowlend
    #5449
    Látom nem játszottál a Demoval... :) Akkor mi a franc alapján véleményezed a játékot?
  • _Atti_
    #5448
    Nem az a baj hogy átlag. Hanem pont az hogy ez DUKE a kib* legenda, a nagy mítosz..És akkor orosz Budget codklón-játékokra hajaz..
  • _Atti_
    #5447
    Húsz év után előállnak ezzel:

    - Egy teljesen lekoppintott boss az eredetiből, aminek a kinyirása 20 év alatt annyit fejlődött hogy megjelent benne a generációnk legnagyobb mellékterméke a quicktime event.

    - Egy teljesen nulla sivatagi sín-pálya ahol átlag lövöldében van részünk..

    Húsz év alatt mindenesetre ezt is sikerült degenerálni korunk fantasztikus találmányaival: lövésirány indikátor villódzó képenyő, 2 fegyver 3 skulóval, regenerálódó élet..

    Már csak a bombák sípolását nem hallom a fülében..
  • Jaka923
    #5446
    Arra, hogy a Doom 1-2 sokkal többet ér, mint a Krájzisz, mert azoknak még "ócska" grafika mellett is van hangulatuk, nem úgy mint a ultrafullhd-s Krízisnek.
  • Totti5
    #5445
    És még nem unod, vagy ezt most mire véljem?:)