7639
Duke Nukem Forever
  • Skynet
    #5566
    "Mert ha nem vetted volna észre, ugyanazt a sémát követi lassan minden FPS amit a Halo behozott, a MW meg népszerűvé tett. Egyedül csak a körítés változik - tökmindegy hogy arabokat, oroszokat, űrlényeket, majmokat vagy nagypapákat lövöldözöl ugyanaz a vontatott, unalmas, agyatlan lineáris szar megy már lassan évek óta, és szomorű hogy Duke is ennek az áldozatául esett."

    A HALO milyen játék is? Konzol (ja és megért valami pcportot is)...Köszönöm. :)
    A HALO max egyetlen dolgot hozott be ami ott megállta a helyét a pajzsunk miatt, a regenerálódást...Az hogy ezt más cégek alkalmazzák játékokban? Nem éppen a HALO és nemis a konzolok hibája...:)
    A többi állítás pedig egykét kivétellel a legtöbb fps-re igaz volt és igaz is lesz.
  • Skynet
    #5565
    Nem te értelmezd....GEARBOX..NEM = KONZOL...A saját bénaságukat NE fogd a konzolra azért mert ők rá fogják...Az meg hogy a pc nem főplatform azon csodálkozik még bárkiis? :)
    Majdnem minden játékfejlesztő megoldja könnyedén, kényelmesen,ők hagyták a francba,rákenték a konzolra temeg egyből fröcsögöd hogy ez a konzolokmiatt...Nem ez a lusta fejlesztő miatt ennyi.:)
    És kb leszarom hogy ez a baja a játéknak,ezzel a demoval jobban szórakoztam mint az elmúlt jópár COD és egyéb szarságokkal, és nem vagyok akkora pöcs hogy ilyen szarságokon fennakadjak. :)
  • Ron Ragm
    #5564
    Senki nem szídta a konzolokat, te jöttél be a topigba verni a nyálad.
  • Skynet
    #5563
    Mindig minden topikba kell egy hülye aki bedobja hogy mitokozott a konzol és miértszar konzolport...:)
  • Ron Ragm
    #5562
    "a fő ok a fegyverlimitre meg az volt hogy nem tudták jobban a konzolokra optimalizálni."

    Olvasd el még háromszor legalább és szégyelld el magad.
  • Skynet
    #5561
    Egyébként mit erőltetnek rád? vagy felveszed a fegyót vagynem...A demot végig a stukkerral és a shotival nyomtam le leszámítva az űrhajót meg az első ganét...A többi fegyót csak kikipróbálgattam,nincs itt semmi erőltetés,de legalább nincs a seggembe is rakétavető építve (max torpedóvető:D)
  • tommygear
    #5560
    remek ismét konzol vs pc :D
  • Skynet
    #5559
    Csak aztfelejted el baromarcú hogy GEARBOX /= Konzol....Tehát ez nem a konzolok miatt van egyszerüen balfaszok voltak hozzá ennyi,eztfogdmárfel.:)
  • Seth
    #5558
    Akkor ez a fejlesztők lustasága, nem a konzolok hátulütője
  • Fpocok
    #5557
    Pl Turok 2 a N64-en.
  • Ron Ragm
    #5556
    Kényelmesebb minden helyre az éppen aktuális fegyvert berakni és bevezetni a regen healthot mint megfelelően elhelyezni lőszert és health packot.
  • Gabe18
    #5555
    Érdekes, konzolon egy csomó más játékban lehet nálad egy rakás fegyver. Hogy itt miért nem tudták kialakítani, az az ő titkuk marad. Persze a konzol kontrollerje jó ok, arra mindig, mindent rá lehet fogni.
  • Seth
    #5554
    Ez vicces kifogás volt a Gearbox részéről, másik játékfejlesztőknek miért sikerült vajon , sőt hogy házon belül maradjak, a Half Life-ban hogy sikerült?
    Egyébként a gyűrűs fegyverválasztásnál nincs jobb konzolon, ami mehetett volna vmelyik felső gombra, kényelmesen
  • Ron Ragm
    #5553
    Duke Nukembe te tényleg realitást vársz? Most komolyan?
  • Ron Ragm
    #5552
    Igazad van, az sokkal angyobb kihívás hogy "Oké, most nagy nyílt területek vannak, ide berakunk egy railgunt, msot jönnek a szűk zárt terek, itt adunk neki egy shotgunt, jaj nenél a pontnál jön a helikopter ide berakjuk a rakétavetőt"

    Ahelyett hogy megadják a lehetőséget a saját játékstílusodra és taktikádra ráderőltetnek egy sablont. Hogy is lesz ettől jobb egy játék?
  • Ron Ragm
    #5551
    Senki sem beszélt arról hogy összesen hány fegyver van a játékban te nagyon gyökér, arról van szó hogy max 2 fegyver lehet nálad egyszerre. Gearbox tervezte hogy bevezetik a teljes arzenált, de mivel nem sikerült megfelelően optimalizálni konzolokra meghúzták a vállukat és úgy voltak vele hogy hagyják a francba.

    "Yeah, blame us for it if you want. It may change in the future and I don't know what will happen with it, but it was us. I stand by it too, as you cannot discount designing games for a modern world and part of that world is consoles where the bulk of the sales can be. And on those consoles you have a controller. We tried for a long time to support lots of guns but we simply could not find a nice way to map it to a controller, despite trying 4-5 designs. We gave it enough time and decided to stop swimming against the current and adopt what was basically the "standard".
    It's not 1996 anymore."

    Itt egy kép a tesztelési fázisból amikor még nem volt limit:
  • Shep
    #5550
    Ki mondta, hogy nem járom körbe a pályát? Atya ég!
  • Skynet
    #5549
    Apropó 2 fegyver vs 86 fegyver a zsebben..Mi a nagyobb kihívás,ha a segglukunkban is rakétavetőt tárolunk miközben egyikzsebünkben shotgun másikban géppuska,kezünkben lézerpuska,nyakunbaakasztvameg 79db gránát és így megyünk a pályán--y bármit előkapunk ha valami nagyobb jön...vagy az ha van nálunk két fegyó pár granyó és emiatt itt ott küzdeni kell mert a 2 fegyver mellett nem húzunk elő seggből egy RPG-t? :)
  • Skynet
    #5548
    Arról nem beszélve hogy kicsit reálisabb mint 86 fegyvert magunknál tartani,de a 2 fegyverről akkoris a konzolok tehetnek mert nemlehet rájuk többet optimalizálni.....ppppfffffffff....Kár hogy már az MGS3-nak olyan irányítása volt amit szószerint inkább pc egér+bill-re lett volna nehézkes konfigozni az analóg karok + analóg gombok adta lehetőségek miatt...De valóban a konzolra csak 2 fegyvert lehet optimalizálni..:DD
    Jééézus...
  • Gabe18
    #5547
    A HALO-ban azért van 2 fegyvered, mert úgy van kibalanszolva az összes pálya, hogy legyen értelem variálnod hogy mi az a kettő amit éppen viszel.
  • Skynet
    #5546
    Ja a 93-as játékban rendszerint azvolt hogy mehetsz EGYETLEN adott útvonalon mert minden zárva akkor megtalálod a kódkártyát vagy bármit ami kinyit egy ajtót akkor elmész arra ottistalálszvalamit vissza ottistalálsz valamit...Ettől valóban nem cső a játék...:D
    Ám a 2010-es nem valódi map,nyomj egy valódi mapot plííííz,elég nagy szarban lesz a haza mertbiza itt is hasonlóan nézne ki egy DUKE pálya..:D

    Fő ok a fegyverlimitre hogy nemtudták jobban konzolra optimalizálni...Te tényleg ennyire hater fasz vagy? Nemtudom megszámolni 5 kézen sem hány olyan konzol fps van amiben lehet nálad akár 8 fegyver is...
    Bizony csak a demoban egy tucat fegyver van (kapásból van vagy 4-5 és ez csak a demoban)
    Konzolhaterkedés off plíz főleg agyatlanul...Kösz.
  • Ron Ragm
    #5545
    Mert isten ments hogy kicsit körbejárd a pályát ahelyett hogy dróton rángatnának előre.
  • Ron Ragm
    #5544
    Igen, erre utaltam én is hogy más szemszögből se volt úgy lebutítva mint a trendFPS-ek.
  • Seth
    #5543
    Pályadizájn-ra gondoltam
  • Shep
    #5542
    Mindig ezt a képet hozzátok fel de jó 10 éven keresztül egy fps nem állt másból, mint ajtók nyitogatásából és kulcsok kereséséből aztán rájöttek ,hogy ez marha unalmas már és váltottak. Majd eljön az az idő is mikor a mostani trendet is lecserélik.
  • Ron Ragm
    #5541
    Csak a Bioshock 1-el játszottam de abban nincs is regen élet és több fegyvered lehet mint szemgolyód.
  • Seth
    #5540
    Bioshock 1-2 ezt remekül cáfolja
  • ProGabe #5539
    sajnos ez is igaz:

  • Ron Ragm
    #5538


    [qoute]a hnagulat és a humor hozza amit egy duke játéknak hoznikell[/qoute]
    Még mindig nem a hangulatról van szó, hanem a játékmenetről. Ha a limitált fegyverszámot nem is, a regen életet/pajzsot igenis a Halo hozta be, a fő ok a fegyverlimitre meg az volt hogy nem tudták jobban a konzolokra optimalizálni.

    Senki nem várt "fan szuperfiziksz"-t meg "nagy fríííság"-ot. A legtöbben akik csalódtak klasszikus Duke3D játékmenetet vártak tucatnyi fegyverrel, Migthy Boottal, felfedezendő pályákkal. Az egyetlen amire remény van még a teljeshez az utolsó, de nem remélek túl sokat.
  • SpeedXHUN
    #5537
    kössz!!
  • Skynet
    #5536
    "ugyanazt a sémát követi lassan minden FPS amit a Halo behozott"
    Amit a HALO behozott,te elmondanád miről beszélsz? A halo elött is egy az egybe lineáris csőpálya volt a legtöbb fps,a HALO éppenséggel pont nem hasonlítható ezekhez mivel sokkal nagyobb,szélesebb volt az a bizonyos "cső" a legtöbb fpshez képest....
    Nemkell egyből a konzolhater szöveget előhányni,az fps-ek majdhogynem világ életükben csőjátékok voltak 1-2 kivétellel..Nem a HALO hozta et be...

    Duke minek lett az áldozata? A Duke3d tán nemvolt lineáris? Kb annyi elágazás volt benne mint itt,setöbb se kevesebb..Mentél előre lövöldöztél hülyültél...Fogták és ezt megcsinálták ujra,a hnagulat és a humor hozza amit egy duke játéknak hoznikell,persze csóválná mindenki a farkát ha fan szuperfiziksz meg nagy fríííság mint mondjuk a Falloutban csakhogy akkor az lenne a szöveg: "Ez már nem Duke Nukem"...
    Ez a game így jó ahogy van,ha nemtetszik ne játsz vele (úgyis végigtolja a sok hülye aztán majd jön a fikázás meg a mesék).
  • Frank99
    #5535
    fog, mert úgy mint én 10-en fölüli pénzért nem fogják megvenni.
  • Frank99
    #5534
    én ezt leírtam korábban.

    10-en valahányezer egy alapban szingle játékért vicc.

    én nagyon sok mindent megveszek, de ezt nem fogom.
    még akkor sem, ha 14 évig vártunk rá.

    Igaz, nem egy witcher 2, de az 7632 Ft volt, és állítom, hogy 4x tovább tart időben, mint ez majd.
  • tommygear
    #5533
    ó micsoda fejlesztések
  • Seth
    #5532
    főleg hogy sg-n nincs is ilyen :D
  • tommygear
    #5531
    főleg hogy sg-n nincs is ilyen :D
  • Ron Ragm
    #5530
    Nem hiszem el hogy folyton elbaszom az idézet makrót

    Bah
  • Ron Ragm
    #5529
    Látom kicsit nehezen megy az olvasás, úgyhogy vedd át mégegyszer a problémákat a játékkal kapcsolatban amiket felsoroltam. Szerinted ez olyan dolog hogy meg fogják csinálni (ha egyátalán meg akarják) úgyhoyg kijött a demó és nyakukon a megjelenés?

    [qoute]Csak mostanában mindig MINDEN játékot a COD-hoz hasonlítanak, elég unalmas már. Kb. mintha a COD lenne az etalon játékok terén, pedig pár rész óta ugyanazzal szúrják ki a szemünket évek óta.[qoute]

    Nézd át mégegyszer a listát, és nevezz meg három olyan modernebb FPS-t amiben legalább kettő dolog a listából nincs benne. Látod már miért hasonlítja mindenki őket az újabb CoDokhoz? Mert mindenki ugyanezeket az elbaszott designokat majmolja.
  • DeerHunter01
    #5528
    a COD7-et megvettem speciel, be is szoptam vele, el is döntöttem,hogy egyik részt sem fogom megvenni ezek után, főleg nem ilyen Kotick féle *****k zsebét nem fogom tömni, azzal pedig, hogy játszom, még nem érte el a célját az activision, hisz ha le lewarezolom, abból nekik semmi hasznuk nincs.
  • tommygear
    #5527
    "pedig pár rész óta ugyanazzal szúrják ki a szemünket évek óta."

    és mégis játszod, esetleg meg is veszed s ezzel el is érte a célját az activision