7639
Duke Nukem Forever
  • woy
    #5607
    én azt nem értem ha ennyire nem tetszik neked akkor miért vagy itt!?
  • Ron Ragm
    #5605
    Töltőképernyőről:
    Preferences=(Parent="HintMessages",Caption="Think of your Ego like your shield - when it's depleted, hide until it can recharge")

    Erre már nem is mondok semmit.
  • Shep
    #5604
    Erről eszembe jutott valami de inkább nem mesélem el :)
  • artschi
    #5603
    ráadásul "heavy", szóval nem könnyű anyag
  • sparrow35
    #5602
    Láttátok?
  • woy
    #5601
    én hard-on játszottam , még úgy is könnyű volt
  • kill3r21
    #5600
    nah, új napra ébredtünk, reméljük egy jó napra, always duke :D
  • tommygear
    #5599
    a legidegesítőbb az, hogy az ellenfelek összemenve is kb ugyanannyit sebeznek mint alapból ami eléggé vicces
  • tonyr #5598
    akkor ne hard-on told :D
  • Kongy
    #5597
    Hát én bosszankodtam 1 sort a demóval. Egy szaros űrhajót nem tudtam halál nélkül megölni, ami eléggé felhúzott. Ezen felül a sima enemyk is gyorsan szétkapnak. Én azt hittem ha Duke-nak ekkora arca van, akk egy igazi rambó, de ez...

    Amúgy nagyon poénos a game, és téll beletették a trailerből a jeleneteket, már amiket láttam eddig. :)
  • Lucifair
    #5596
    All Hail to the Kink Baby
  • Lucifair
    #5595
    Duke figyeli a topikot.
  • Ron Ragm
    #5594
    "Senki sem várt ilyesmit a játéktól max te meg a pár darab hápogó.:)"

    Haha, naív vagy. Elég csak a gearbox fórumára felnézned.

    Az meg hogy megelégszel egy ilyen középszerű lassú játékmenetű cuccal (pláne Duke esetében) meg csak téged minősít, élvezd a Cowadoody Moderner Warfare Blackest Ops Against Russians Looking Like Aliens #527-d.
  • DeerHunter01
    #5593
    Vass Gábor ! Ha köztünk vagy, adj életjelet !
  • Lack
    #5592
    Nem estem be az asztal alá a játéktól, finoman szólva nem nyűgözött le annyira a demó, de megvárom a teljes verziót, hátha vannak még csodák.
  • morzsi555
    #5591
  • woy
    #5590
  • Rowlend
    #5589
    Duke Nukem játékok technikailag őszintén szólva sosem voltak nagy durranások, a hangulat volt az ami megragadott, És az a hangulat ugyanúgy megvan itt is...Abban egyetértek, hogy tényleg fura az élet töltődése, de ha a játék másban iszonyú jó (említett hangulat), akkor leszarom.
  • Skynet
    #5588
    Senki sem várt ilyesmit a játéktól max te meg a pár darab hápogó.:)
    Effektíve én leszarom hogy egy lövöldében attól megy fel az életcsíkom hogy bárgyú életerődobozokért rohangálok vagy attól hogy beállok fedezékbe.
    Ez a DEMO alapján mondják vissza az előrendelést...Akik előrendelték ingyé leszedhették a demot,naná hogy ezért rendelte elő számtalan hülye,pc-n meg mivel nem a multiján van a hangsúly és szinte bakfitty védelme van nemcsoda semmisem..:)
    Aztnemértem ha ennyire nemtetszik miafaxt lovagoltok itt a topikban meg egyáltalán minek olvastok a továbbiakban bármitis a játékról? :)
  • Ron Ragm
    #5587
    "És akkor mi van, ma már szinte minden játékban ez van."
    Pont ezt várták Duketól hogy majd megtöri ezt a (borzasztó) trendet, erre kaptunk egy military shooter #48-t űrlényekkel.

    "Egyébként is gyanítom ,hogy a háborgók többsége egyébként sem akart 10Ft-tól többet kiadni a játékért."
    Tele van az internet azokkal akik a demó alapján mondják vissza az előrendelést.
  • Shep
    #5586
    És akkor mi van, ma már szinte minden játékban ez van. Jó tudom ez Duke itt nem lehet ez de lássuk be úgy kell megcsinálniuk a dolgot, hogy ne csak a régi vén szarok élvezzék a játékot hanem a mai kis hülyék is akik nem játszottak a régivel és számukra az a természetes ha visszatöltődik az élet. El kellene végre fogadni, hogy a dolgok változnak akinek nem tetszik az új az játszik a régivel. Egyébként is gyanítom ,hogy a háborgók többsége egyébként sem akart 10Ft-tól többet kiadni a játékért.
  • Shep
    #5585
    Van különbség, teljesen más a 2. A SS engem annyira nem tud lázba hozni, hogy azt szavakkal nem tudom kifejezni.
  • _Atti_
    #5584
    Nem arról van szó hogy az ember nem megy fedezékbe, hanem hogy nem annak megy fedezékbe kivárni hogy felmenjen az élete és megint előjöhessen egy darabig.. azért mentél fedezékbe hogy ne találjon el a rakéta mondjuk.. aztán előjöttél és lőtted akit kellett.. remélhetőleg győztél és mentél tovább..

    Itt alapjáraton úgy van kitalálva hogy a túlerő benyom a fedezékbe ahonnan többszöri előbújással regennel a játékos ott tökölődik..
  • Ron Ragm
    #5583
    Azért te is érzed hogy van különbség ez és az újabb "realisztikus" FPSek között.
    Hogy jobban látható legyen mire gondolok, Serious Sam 3 trailere:
    http://www.youtube.com/watch?v=N0sVUFwc9e8

    Hasonlísd össze a lentebb linkelt demo videóval, szerintem elég nyílvánvaló hogy melyik az intenzívebb.
  • Shep
    #5582
    Jó nyilván nem állandóan de elég sokszor kellett alkalmazni főleg nehezebb fokozatokon. Egyébként ott volt pl. a börtönös pálya legeleje (Death Row) te nyilván ott sem húztál egyből fedezékbe, mivel a disznó ha nincs szerencséd egy találattal elintéz.
  • Ron Ragm
    #5581
    Igen, játszottam és nem kellett állandóan visszabújnom fedezékbe hogy visszamenjek 100%-ra.
    A lényeg amúgyis inkább a mozgáson volt mind a bújkálódáson tekintve hogy a legtöbb ellenfélnek lövedék-alapú fegyvere volt nem hitscan.
  • Shep
    #5580
    Játszottál te ézitől könnyebb fokozaton bármit is? Ha igen érdeklen, hogy is játszottad végig a Doomokat, Dukot, SW-t hogy csak a nagyobbakat említsem. Ilyen hogy Witchaven, vagy Dark Forces-t már nem kérdezek :)
  • Ron Ragm
    #5579
    Játszottál te egyátalán klasszikus FPS-el?
  • Shep
    #5578
    Ja hát akkor persze de én csít nélküli játékról és nem ízi fokozatról beszélek :)
  • RelakS
    #5577
    persze, hogy nem. God mód, aztán ha kellett lerugdalta a főellenség fejét :D

    Nyomom a duke3d-t nem is tudom már melyik fokozaton, és amikor az első pálya főellensége jön három példányban, nekem meg nincs egy valamire való fegyverem, akkor bizony húzom a nyúlcipőt
  • Shep
    #5576
    Igen régen tényleg nem abból állt a játék, hogy sarkoknál ki be lépegettél és leadtál egy lövést. tényleg nem ááá.
  • Seth
    #5575
    Ha már meme :D

  • woy
    #5574
    felesleges ellenkezni a játék készen van.akinek tetszik az örüljön,akinek nem tetszik az meg keressen más játékot
  • Ron Ragm
    #5573
    Duke-hoz azért beletartozik hogy viccet csinál a többi lövöldéből (crowbar), meg a 2001-es trailerből ismert mondatot is megmosolyogtam az elején.
  • _Atti_
    #5572
    A poénok meg abban merülnek ki hogy elhasznált memeket majmol..
    Today we dine in hell..A crowbar would come in handy..

    Mondok egy jó példát..milyen lett volna a Portal 2 ha megint csak a torta meg a companion cube lett volna majmolva? Hát ja..
  • Ron Ragm
    #5571
    Na igen, az űrhajós harca a legjobb példa arra hogy mennyire messze van ez a játék a Duke Nukemtől.

    Kikukucskálsz, kilövöd a rakétákat (Nem mellesleg lock-on rakétavetőre? Komolyan?), az meglő párszor amíg feltöltöd a lőszert, elbújsz fedezékbe, vársz fél percet amíg újratölt az élet (bocs, ego), és ezt megcsinálod 5-6szor...
    Izgalmas.
  • _Atti_
    #5570
    Meg egyébként is DUKE érzés eh? fedezékbebújkálni meg lőszerért fegyverekért rohangálni jobbra balra, miközben villog a lövésirány indikátor meg szart se lát az effektektől..

    Kezdjük ott hogy megiszik egy sört aztán azt se tudja hol van..
  • Krinyo
    #5569
    Emlékeim szerint pont ez volt a régi duke varázsa, hogy egy rahedli fegyverrel rohangáltál, megkötöttség nélkül, és poénkodva gyilkolásztál. Azért ennek a hiányát pozitívumként beállítani elég durva szemellenzősségre vall.
  • Ron Ragm
    #5568
    Ne haragudj de te nagyon buta vagy.
    "a fő ok a fegyverlimitre meg az volt hogy nem tudták jobban a konzolokra optimalizálni."

    Ők. A Gearbox. Ez tény, ott van az idézet is. Mondtam hogy erről a konzolok tehetnek? Nem.

    Halo vezette be a regen életet? Ez is tény. Semmi köze nincs ehhez az hogy konzolra, PCre vagy iPhone-ra jött-e ki.

    Ahelyett hogy fröcsögsz jobbra balra hogy a konzol így konzol úgy olvass is egy kicsit.
  • Kandurex
    #5567
    ez alapján.....pff...mérhetetlenül gyenge lett