7639
Duke Nukem Forever
  • DeerHunter01
    #5526
    Azért egy demo alapján még ne írd le a játékot.
    Csak mostanában mindig MINDEN játékot a COD-hoz hasonlítanak, elég unalmas már. Kb. mintha a COD lenne az etalon játékok terén, pedig pár rész óta ugyanazzal szúrják ki a szemünket évek óta.
    De nem akarok erről itt vitát nyitni, várja meg mindenki a teljes játékot.
  • Ron Ragm
    #5525
    Jézusom baszd meg, ott soroltam fel a postban amire válaszolsz hogy miért.
    Nézd már meg a Duke3D és a DNF játékmenetét és áruld el melyik van közelebb az újabb CoD-okéhoz.

    [qoute]Komolyan, miért kell minden játékot ahhoz a kurva codhoz hasonlítani ?[/quote]

    Mert ha nem vetted volna észre, ugyanazt a sémát követi lassan minden FPS amit a Halo behozott, a MW meg népszerűvé tett. Egyedül csak a körítés változik - tökmindegy hogy arabokat, oroszokat, űrlényeket, majmokat vagy nagypapákat lövöldözöl ugyanaz a vontatott, unalmas, agyatlan lineáris szar megy már lassan évek óta, és szomorű hogy Duke is ennek az áldozatául esett.
  • TommyC
    #5524
    én azon néztem nagyot amikor azt mondta, hogy ez az első duke nukem,amivel játszik:D
  • tommygear
    #5523
    az a monoton pofázás feltétlenül kell alá
  • TommyC
    #5522
    ez poénnak tűnik :DD
    régi jó duke...
  • PunkZoli
    #5521


    lul
  • Shep
    #5520
    Azt kellene végre megérteni, hogy egy több évvel ezelőtti munkát tákoltak össze egyszerűen nem lehet tőle olyan minőséget elvárni, mint egy új "problémamentes" fejlesztéstől. Arról nem is beszélve, hogy a nagy többség itt úgysem veszi meg csak ócsárol.
  • Gabe18
    #5519
    Ez a DNF ha csak fele olyan jó lesz mint akármelyik COD single része, már nem volt kár megcsinálni. A demó után ebben nem vagyok biztos...
  • kill3r21
    #5518
    mert idióta codbuzik ezt csinálják, mindent ahhoz mérnek, durva azért, crysis2 is cod klón duke is az lesz....ezt hiszi a balga nép, csoda hogy a battlefieldet nem codhoz mérik, lassan már 1 nfs is cod copy lesz csak autókkal :D
    Én azt kivánom ahogy a következő codot fejlesztik, hogy basszon be a villám, és vesszen el nekik minden adat.....aztán 5évig nem lenne cod és nem hasonlitanák még a minecraftot is hozzá....xD
  • DeerHunter01
    #5517
    Mondd már el mégis hogy mi köze van ennek az MW-hez ??? Ott is disznókat darálsz meg űrlényeket mi ?
    Komolyan, miért kell minden játékot ahhoz a kurva codhoz hasonlítani ?
  • Krinyo
    #5516
    A név eladja, ugyanúgy ahogy a cod-ot is.
  • cassoneitaly
    #5515
    Full Demo Gameplay:




  • Ron Ragm
    #5514
    -Regen élet
    -2 fegyver max
    -QTE-s Mighty Boot
    -Lineáris pályák checkpointokkal

    Középszerű MW-re koppintó lövölde aminek az egyetlen értéke a nosztalgiafaktor. Pedig könnyen lehetett volna jobb is.

    Nem lepődnék meg ha hatalmasat bukna.
  • Rowlend
    #5513
    Mivan?
  • Ironman2
    #5512
    Már tegnap óta van ilyen topik:
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1307222131

    Majd valaki berakja a bannerba,én már nem irogatok a modiknak

  • Ron Ragm
    #5511
    Három szó: Call Of Duke
  • SpeedXHUN
    #5510
    warez topic kéne:D am lehet itt a legnagyobb adózók szednek le mindent mert nincs pénzük megvenni:D:D
  • newc22
    #5509
    thxxx
  • bebe78
    #5508
    akkor mehet a banner alá
  • wesker24
    #5507
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1307222131
  • newc22
    #5506
    :) hol van a warez topic?! Fspofon!?
  • SpeedXHUN
    #5503
    tényleg nem ,crackre kell várni:D azt hittem jövőhét pénteken jön de sebajxDD
  • barmi
    #5502
    Akkor az tényleg LoooL ahogy már SpeedXHUN is mondta az imént! :DDD
  • grebber
    #5501
    Nem!
  • barmi
    #5500
    szerinted az nem fakerék ? :)
  • SpeedXHUN
    #5499
    nah torrenten fent van a clone dvd:D lol
  • barmi
    #5498
    Én létrehoztam egy teljesen szűz steam accot amit csak ehez a demóhoz használok oszt jónapot.
  • RelakS
    #5497
    hmm... szóval megint fog jönni a hír, hogy kitiltottak x db steam accountot, mert warezolt? :D
  • barmi
    #5496
    Na, én is rájöttem a megoldásra 5 nap után végre :D (akinek még nem sikerült megoldani a dolgot olvassa el az alábbi összefoglalást!)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1. Elöször is a mappázott verziót kell beszerezni a demóbol melynek neve : Duke_Nukem_Forever_DEMO_ALI213.NET-NETSHOW (google a barátod!)

    2. Kicsomagolod valahova az egészet

    3. Beszerzed az indítófájlokat erről a linkről: rghost.net/9274521

    4. Az indítófájlokat bemásolod a kicsomagolt játék system mappájába a már létező fájlok felülírásával.

    5. Elindítod a steam kliensedet és belépsz a fiókodba (ha nincs fiókod akkor létrehozol egyet)

    6. Utolsó lépésként pedig a játék system könyvtárában lévő DukeForeverDemo.exe fájlal indíthatod a játékot !
  • Shep
    #5495
    Hát nem tudom szerintem célszerű lesz legnehezebben játszani, mert egyébként nem túl nehéz. Bár kétségtelen ,hogy legelőször engem is lelőttek a disznók ami főleg annak volt köszönhető, hogy pisztollyal próbáltam operálni :)
  • grebber
    #5494
    Demoban normálon többször meghaltam mint sok már fps-nél több pálya alatt!
  • Totti5
    #5493
    Mitől nehéz?
  • grebber
    #5492
    Na tegnap sikerült kipróbálni a demot végre!
    Semmi extra de legalább nem az a szokásos könnyű fps mint a legtöbb!
  • Danryu82
    #5491
    Na normal fokozaton kivittem.:)
  • Danryu82
    #5490
    Azok a rohadt idegenek szétrúgták a seggemet a 2. pályán Nehéz fokozaton.
  • SpeedXHUN
    #5489
    az ki? mit tett le?
  • barmi
    #5488
    Valaki tudna dobni egy linket a mappás verzióhoz? Van egy olyan változatom ami ömlesztve van (sehol egy mappa) de ez nem indul el bármit csinálok vele. Köszi!
  • tommygear
    #5487
    tuti fake, megjelenés napjáig nem is lesz semmi mert steames
  • Ironman2
    #5486
    Legyünk tisztelettel az eredeti játék megvásárlóira!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ezért itt folytassátok a warezt:
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1307222131&SID
  • Lucifair
    #5485
    Sok emberről itt az egyik haverom jut eszembe aki a játékos korszakát a crysissal kezdte.Megmutatta a játékot,és az volt e legnagyobb szórakozása h a fegyverével pofozta a leveleket és a fákat lőtte....A gépét meg én mondtam meg neki hogy milyen mert fogalma sem volt róla.
    Nah pl neki semmi élvezeti értékkel nem szolgálna a Duke forever.

    Én mikor betöltöttewm a demót és néztem az intrót maxra tekert hanggal,libabőrös lett a karom tőle.