7639
Duke Nukem Forever
  • johny85
    #6487
    ez az ugrálós rész ez halál,20x kezdtem már újra mi a f.. ez bele.
  • wesker24
    #6486
    Persze nem félreérteni ! Ne vedd sértésnek csak egy filmből idéztem ! xD
  • wesker24
    #6485
    Anyád ! Ez nem semmi ! xD
  • Fpocok
    #6484

  • Fpocok
    #6483
    Szvsz a "kivinni egy játékot" egy hatalmas baromság. Aki így mondja, az hülye. Vita lezárva.
  • Shep
    #6482
    Nem bántam meg, hogy megvettem úgyhogy az elméleted megdőlt :D
  • Shep
    #6481
    Ne kötekedjél öregapó 20 éve így mondjuk, jobb mint a kivittem, meg kitoltam. :) A végére értem ugyanolyan hülyeség, hiszen a játék vége egy megfoghatatlan valami így a végére sem tudsz érni :)
  • Krisztiam #6480
    Duke Nukem teszt
    A teszt végén igaza van az írónak, a mai kor fiataljainak nem fog tetszeni a játék...
    Akárki akármit mondd nekem tetszik a játék és örülök, hogy egy régi cím újjáéledt :)
  • Fpocok
    #6479
    Használjuk már a spoilert pls.
  • johny85
    #6478
    valaki tudna segíteni?
    Elakadtam a mosdós résznél ahol bele kellet menni a kicsinyítő portálba és lekapcsolni az áramot.
  • Frank99
    #6477
    azért írtam

    én is megvettem.....
  • samsung123
    #6476
    Beszarás ez a játék!
    Főleg ez után játszva! bárki bármit mond!
  • bajgunar
    #6475
    Nah végigvittem én is.
    -> "élmény pedig felbecsülhetetlen" Szerintem meg nem. :D
    Nem dobtam tőle egy hátast meg kell hagyni.
    A pályák egyszerűek, rövidek, könnyűek. Hiányoltam a kódkártya keresgélést, a titkos helyeket. Zavart hogy kevés a max lőszer, a po.ádba tolja az aktuális (következő) fegyvert, laser trip mine totál használhatatlan (nincs hol ?),mivel visszafele sehol se mentél, csak előre "leragasztott egérrel kb". A grafika sem egy egetrengető, néhol eléggé "ocsmány" majdnemhogy konzol (N64) szintű.
    A kocsis részt az első 2 perc után elég frusztrálónak tartottam. Nem duke világába való a rally + ugrattgatás. PF Ez minek kellett bele???
    Részemről max 6/10 de inkább 5.
    Ránkhúzták, mint a vizes lepedőt. Aki megvette, feltette, most pofára esett. Mert a steam acc-jára telepítette, várta a megváltást.
    Végigtolta, nem kapott semmit, most meg már eladni sem tudja, még féláron sem. Nem érte meg az árát annyi biztos.
    Egyszer játszható, többször nem.
    A multi meg egy nagy 0.
    Ping-el mint a szemét, egy idő után elkezd belaggolni. És totál nem ott a hitbox, ahol kéne hogy legyen. Olyan mint cod 7 megjelenéskor.
    Egy az egybe UT a game, Duke fegyókkal. Abszolút nem hozza azt az "igazi" Duke feeling-et.
    Még mindíg százszor jobb a Duke3D High Res Pack -el.
    Ennek az árát is félrerakhattam volna egy erősebb vga-ra.
    Bánom hogy megnyomtam azt az előrendelési visszaigazoló link-et.
  • MerlinW
    #6474
    PC... nincs konzolom.
  • wesker24
    #6473
    Pontosan hová is vitted végig ? xD

    Mert az Olimpiai lángot szokták végigvinni ! xD

    Az ugy nem lett volna jobb hogy én is a végére értem a játéknak ? xD

  • Shep
    #6472
    A pontszám lemaradt 9/10
  • Shep
    #6471
    Na én is a végére értem és meg kell valljam végig jól szórakoztam egyedül azt tudom felróni a játéknak ,hogy sajnos egyes külső tereken nagyon látszott, hogy bizony az unreális 2 motor nem erre lett kitalálva és hát igen csúnyán festett pl a gátas pálya. Egy a lényeg, hogy minden percét élveztem ami manapság elég kevés játékról mondható el. Visszahozta a régi idők hangulatát. Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem lehetett volna jobb a játék és, hogy előzetesen nem vártam én is kicsit többet de szerencsére ezt gyorsan el tudtam felejteni és élvezni tudtam a játékot. Úgyhogy összességében ennyi év várakozás, hitegetés és hercehurca után végre végigvihettem a DNF-t ez az élmény pedig felbecsülhetetlen.
  • gregtom6
    #6470
    Hiába, 14 év az 14 év a sitten. Reméljük, hamarosan a lakótársa is kikeveredik onnan.
  • xxxpaulxxx
    #6469
    Ez komoly:DD

    Amúgy még azt is hozzá tudnám csatolni, hogy úgy hörög, mint egy vadkan, miután futott egy 5 métert:D
  • Ron Ragm
    #6468
    Miért is lassult és gyengült be Duke annyira.
  • gregtom6
    #6466
    Nekem azzal is, és ezzel is ez volt:D
    3 v 4-kor kezdtem a DNF-hez, éjfélig kisebb megszakításokkal játszottam.
  • xxxpaulxxx
    #6465
    Füledet:D
  • Krinyo
    #6464
    "Számomra az a játék legnagyobb hibája, hogy az akciójelenetek után mindig egy hangos gitárriff jelzi, hogy VÉGE, NYUGI VAN, NE PARÁZZ TOVÁBB... ami azért elég illúzióromboló szerintem."

    Akkor ez nem csak nekem szúrja a szememet
  • xxxpaulxxx
    #6463
    Számomra az a játék legnagyobb hibája, hogy az akciójelenetek után mindig egy hangos gitárriff jelzi, hogy VÉGE, NYUGI VAN, NE PARÁZZ TOVÁBB... ami azért elég illúzióromboló szerintem.

    A másik meg, hogy tényleg nem köt le annyira, mint pl a Portal 2 tette (egész nap azt toltam:D)... mondjuk ez nem is csoda, de azért ennyi idő után reménykedtem benne:)
  • Jaka923
    #6462
    3 hsz-szel írtam lejjebb, de nem igaz, hogy erre nem lehet rájönni.
  • High end PC #6461
    azt írja nyomjam meg a Space-t, de baszik kitépni
  • Shep
    #6460
    Szerintem vagyunk azért itt is egy páran.
  • Shep
    #6459
    Az a baj ,hogy ma már minden hülyegyerek mindenféle képzettség nélkül kikiálthatja magát kritikusnak és irkálhat látogatottabb oldalakra is. Össze lehet azért hasonlítani mondjuk egy 15 évvel ezelőtti PC-s tesztet egy ilyen mai 15 mondatos köpedelemmel.
  • High end PC #6458
    nem vágom, hogy kell letépni a fejét az ellennek az elején?
  • Shep
    #6457
  • Krisztiam #6456
    köszi jaja hamar :DDDD
  • Jaka923
    #6455
    Gyorsan kell nyomkodni egymás után. Hamar elakadtál a játékban, hallod-e :D
  • Krisztiam #6454
    amikor a amerikai focis pályán meg kell ölni a cycloidot, amikor e-vel rá kell mászni hiába nyomom utána a space-t nem történik semmi, hogyan kell megölni??
  • Csaba42
    #6453
    Nekem is tetszik a game (de csak azért, mert Duke szerepel benne, ez adja meg a hangulatot az agyatlan shootoláshoz), egyszer mindenképp végig lehet vinni. Azt már megszoktam, hogy a "gamerek" állandóan vinnyognak minden miatt (a'la NFS topikok), ezen kár szambázni.

    Ha esetleg valakinek bebugzik a játék elején a liftben: nálam is ez volt, de a bátyám gépén már rendesen fut. Vagy a 64 bites Win7-tel, vagy a 11.5-ös Catalysttal van gondja (másra per pill nem tudok gondolni).
  • Jaka923
    #6452
    Mire vetted meg, konzolra?
  • Frank99
    #6451
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ, nem sokan..... szinte senki
  • Frank99
    #6450
    mert közben tol mást is, azé van....


    nekem is lejött, hogy 2 sör után, mint a részeg gólyafos úgy mozog.....
  • wesker24
    #6449
    Nekem is úton van már csak az eladó meg nem jelzett vissza !
  • Krisztiam #6448
    akkor én is megveszem :)
  • MerlinW
    #6447
    Én is, és nem bántam meg.