7639
Duke Nukem Forever
  • Seth
    #6528
    Amiért 80%-ot adott rá ? Egy IGN pl mivel rosszabb ?
  • High end PC #6527
    elakadtam
    konténerek vannak mindenütt, meg csápszerű cuccok, és valahogy tovább kéne menni, azt is selytem hogy, egy állványra kéne feljutni, de hogy?
  • Krisztiam #6526
    egy normális teszt...
  • Rowlend
    #6525
    80%
  • 062020
    #6524
    Helló
    Most játszottam végig, de nem kaptam meg Steamen a Let's rock achievementet (normalon játszottam végig) és nem találom sehol a Extras menüt. Valaki tudna segíteni?
  • Shep
    #6523
    De azért régen tárgyilagosabbak tudtak maradni, mint manapság ez az ami nem korrekt.
  • grebber
    #6522
    Ez így van.Nem is értem mit vár mindenki ,ha egy oldal teszteli a játékot kinek a véleményét írják le ha nem a saját magukét?
  • Shep
    #6521
    Ok, legyen így de akkor is vicc, hogy manapság mindenféle jött ment egyének 15 mondatos irományokkal húznak le játékokat (nem konkrétan a Dukera gondolok). Továbbra is tartom ,hogy 10-15 évvel ezelőtt igényesebb értékelések születtek hozzáértő emberek tollából.
  • Krinyo
    #6520
    Tévedés. A kritika szubjektív műfaj, mindig is az volt. Ne keverjük már össze a tényközlő újságírással.

    Egyébként nem attól lesz igényes, vagy igénytelen, hogy neked vagy másnak tetszik-e. Azért nem véletlen hogy a legnagyobb lapok kivétel nélkül lehúzzák a játékot. Ettől függetlenül még tetszhet bárkinek, de azért vegyük már le a szemellenzőt.
  • Rage47
    #6519
  • Shep
    #6518
    DE vicc, mert egy jó kritikának objetkívnek kellene lenni nem pedig magánvéleményt tükröznie. Többek között ezért sincsen túl sok értelme mindenféle kritikának csúfolt értékeléseket olvasni, mert igen kevés manapság a tényleg igényes cikk.
  • johny85
    #6517
    a hídon lévő főellent hogy kell legyűrni,csak a gránátra sérül,de azzal lehetetlen kinyírni.Legalább mentene vagy valami.lol
  • Gabe18
    #6515
    Az idegen egy fejen állós produkcióval próbálja lenyűgözni a hőst...

  • johny85
    #6514
    ugy kell fordítani ,hogy a kezén fel tudjál menni a taghoz a tetőkön ugrálva.
  • IMYke2.0.0.0
    #6513
    Na hol van a faszkalap újságíró ilyenkor, aki a 20 cm-rről való matatást fikázta?
  • grebber
    #6512
    Ha nekik nem tetszik akkor nem lol, márpedig nem tetszik nekik mint sokan másoknak sem!
  • tommygear
    #6511
  • morzsi555
    #6510
    Jó erős gép kell ahhoz, hogy megjelenítse ezt az ocsmány grafikát
  • vg
    #6509
    Nem megy ez a szar egy magos gépen... gondolotam a xbox helyett ezzel játszom(ott nagyon csúnya), de bazzz...
  • High end PC #6508
    most meg a makett háztetőkön ugrálok, amiket még a Duke 3D-ben lehetett lerobbantani, fent vár valaki, de az istenért se tudok felmenni, talán rossz kombinációt ütök a padon? :(
  • morzsi555
    #6507
    Megérdemli! Na jó, nem, inkább olyan 60% körül van a cucc.
  • Prince23
    #6506
    Eurogamer 3/10

    lol?
  • Shep
    #6505
    Azt a kék világító golyót kell odagörgetni. (robbansztani, így még nem hallottam :))
  • xxxpaulxxx
    #6504
    Azok inkább segglyukak:D
    "I thought it was exit only!":D
  • Palinko
    #6503
    az alien belsejében vagyok van 2 lejárat de mind2 elzárva. kilőni-robbansztani nem lehet. mit kell csinálni?
  • IMYke2.0.0.0
    #6502
    Bizony ez így van.
  • Seth
    #6501
    A név elad bármit
  • High end PC #6500
    megnézem, köszi
  • morzsi555
    #6499
    IGN xbox360 review 5.5/10 :)
  • Ironman2
    #6498
    Végig kell ugrálni a kanapékon,és ki kell nyitni a rácsos ajtót hogy áthozd az autót,mert csak ugy lehet továbbjutni.Egy kicsi fotelon tudsz feljutni a billiárd asztalokra.Van fent egy kapcsoló,azt kell elérned.Virágágyásnál vigyázz!
  • Ironman2
    #6497
    LOL! Ezek a vagina formájú fészkek,meg a szűzhártya szerü átjárók odavágnak rendesen a Hive pályákon!
  • High end PC #6496
    Sziasztook
    elakadtam. Az a rész, ahol a kis távirányítós autóval lekicsinyült Duke-ként nem tudok bemenni, csak bekúszva, és billiárdasztalokon lehet ugrálni, onnan hogy tovább? Fél órát gondolkodtam, aztán abbahagytam.
    köszi
  • IMYke2.0.0.0
    #6495
    - még úgyis, hogy rossz a port :)
  • woy
    #6494
    elsőőő !!!44
  • IMYke2.0.0.0
    #6493
    Kis 'gonoc'... :)
  • xxxpaulxxx
    #6492
  • Rage47
    #6491
    nem tudták rendesen portolni xboxra, legalábbis ez jön le a konzolos emberek írásaiból

    remélem több ilyen játék lesz a jövőben
  • IMYke2.0.0.0
    #6490
    Állítólag kegyetlen szarul fut.
  • Krisztiam #6489
    konzolon kíváncsi lennék milyen lehet :D
  • Rage47
    #6488
    konzolra nehogy megvedd