7639
Duke Nukem Forever
  • woy
    #6446
    én is
  • Jaka923
    #6445
    Én meg.
  • Krisztiam #6444
    sziasztok
    valaki megvette eredetiben a játékot?
  • woy
    #6443
    szerintem is jó volt és a multija is tetszik off : régen az alone in the darkot is mindenki szidte , nekem mégis nagyon tetszett
  • morzsi555
    #6442
    Az ilyen blogos irományok mióta tesztek?
  • Rage47
    #6441
    leszarom a kritikákat, én élvezem, ez a lényeg
    javaslom, hogy más is tegyen így, ne a hülye kritikák befolyásolják, és ne is próbáljon kritizálni meg pontokat adogatni egy játéknak
    vagy bejön, vagy nem
    ha nem, akkor ne játssza végig
  • woy
    #6440
    steamen se veszi már a kutya se
  • MrAndree
    #6439
    Ez meg a mondatokat kezdi kisbetűvel, atyaég. Ezeket kéne komolyan venni? :)
  • MrAndree
    #6438
    elvúltá
    förvedmény
    játknál írdatlanúl

    A tesztelőnek ajánlanám a "magyar helyesírás szabályai" című kis szösszenet alapos tanulmányozását. Mert ez kb. csak az első bekezdésből van.
  • woy
    #6437
    és mégegy kb mindenütt lehúzzák
  • woy
    #6436
    mégegy teszt
  • Shep
    #6435
    Hogy én ezekre nem gondoltam :)
  • Fpocok
    #6434
    Duke vagy... simán lődd szét a falat :D
  • Rage47
    #6433
  • TurboX
    #6432
    gondoltam pozitívabb irányba fordul a dolog a vége felé, nem így történt. a trollkodásból és a fikázós, menős dologból pedig már kinőttem.
  • xblades
    #6431
    A Cheat konzolt hogyan lehet lehivni hogy be tudjam írni a falonátjárás kódot?
  • Jaka923
    #6430
    Én meg azt mondom, hogy nagyon király a játék, el is kezdtem másodszorra végigtolni Insane fokozaton.
  • MrAndree
    #6429
    Ennyi. :) Ami szar azt abbahagyom 1 óra után, nem tolom végig, akkor se ha éppen 10 éve várom a megjelenését. Amit végigtolok az akkor alapvetően nem rossz, nem feltétlenül olyan mint vártam (volt már ilyen) de azért nem "szar".
  • Fpocok
    #6428
    Amúgy meg azért viszik végig, hogy ne mondhassad rá, hogy minek szarozza, amikor nem is játszott vele :D
  • MerlinW
    #6427
    Azért mert élvezik a játékot, amivel egyébként semmi baj, illetve mégjobban élvezik a fikázást, mert attól nő az e-péniszük és nagyon menők lesznek.
  • gregtom6
    #6426
    Mert ha azt mondanák, h jó, azzal a fejlesztőknek adnának igazat, ergó bevallanák vele, hogy igen, mi voltunk a hülyék, hogy sürgetni próbáltuk a DNF megjelenését, és hitetlenkedtünk.
  • Fpocok
    #6425
    Hogy hozzá adhassák a "bucket list" jükhöz.
  • Shep
    #6424
    Sosem értetem ,hogy ha valami szar akkor minek viszitek végig.
  • TurboX
    #6423
    végigtolva

    alien queen model előtt emelem a kalapom, a többi pedig egy rakás szar instant kuka minden tekintetben. kár érte
  • MrAndree
    #6422
    Flatline mindent lehúz, ráadásul erőltetetten teszi így nem is vicces. A witcherre adott anno 70 százalékot ilyen érvekkel, hogy "minek szex egy RPGbe", Alan Wake szintén 70, Starcraft 2-t is szidta, most ezt is.
  • TDC Geronimo
    #6421
    Inkább ők azok. Te neked meg fingodsincs arról a gameről
  • Fpocok
    #6420
    Vicces vagy.
  • TDC Geronimo
    #6419
    Hardwireden az alan waket is lehordták valami 60 % körülre pedig az utóbbi évek egyik legeredetibb és legjobb játéka volt. Lófaszjóskák azok.
  • r4pt0r
    #6418
    Én DN3Dhez hasonlítom a Forevert is, ahhoz képest meg bizony egy gyenge próbálkozás. Ha nem veszem figyelembe az elődöt akkor is csak egy közepes játék.
  • Shep
    #6417
    Neked lehet, nekem nem. Folyamatosan a hülye kombók előcsalása valahogy engem nem tudott lázba hozni kb. a 3. pálya után.
  • r4pt0r
    #6416
    Pedig egy remek játék.
  • Shep
    #6415
    Szerintem az itt a gond, hogy a többség azt várta, hogy majd megint átélheti azt a pillanatot amit annak idején mikor először kipróbálta a DN3D-t és mivel ez nem következett be így csalódtak és emiatt nem tudták úgy élvezni a játékot aminek következményeként inkább a hibákat keresték. Pedig nem rossz játék ez csak tudni kell helyén kezelni.
  • Shep
    #6414
    Nem értem miért emlegeti mindenki a BulletStormot, az átvezetőket leszámítva volt benne pár jó poén de a játékmenet egy folyamatosan ismétlődő valami. Egynek elment de a Dínós részen kívül már szinte semmire nem emlékszem belőle.
  • Shep
    #6413
    Szerintem sincs én arra a hardwiredes cikkre írtam ,hogy hülyeségeket beszél.
  • gregtom6
    #6412
    Hát nemtom, nekem nagyon tetszik, de lehet, h csak "bebeszélem magamnak", hogy jó, a 14 év fejlesztési idő miatt.
    Sokkal rosszabbra számítottam, lehet emiatt. De én imádom a scifiket. És ez félig-meddig az.
    És akkor is tele van nagyszerű ötletekkel, amik hiába, h voltak máshol is, de azért mégsem gyakoriak a játékokban.
  • CalebJoe
    #6411
    egyet értek a leirtakkal sajnos nagy csalódás számomra is azt hittem legalább egy durva Bulletstorm szintet hozni fog de ez elég lightos ahhoz képest 1x végigtolható sajna
  • Maxtreme
    #6410
    Én is kivégeztem. Hát nálam ez eddig az év csalódása sajnos :(



    - Remek optimizáció. ( Mondjuk egy ue 2.5 motoros játék menjen is jól. )
    - Néhány poénos beszólás, és utalás filmekre (inception, lost, stb :D)
    - Helyenként jól néz ki
    - Az eleje még viszonylag hangulatosan indul *



    - *Aztán a végén a sötét csőfolyosókon való bóklászás nálam totál kibaxta a biztosítékot
    - Legtöbbször üres, fantáziátlan pályaszerkesztés
    - Borzalmas fizika
    - Unalmas
    - Ugyanazokat a poénokat próbálták elsütni mint a duke3D-ben.
    - Elavult grafikus motor
    - Sok esetben ésszerűtlen, logikátlan módon következnek egymás után a pályák
    - Mi az hogy csak 2 fegyver lehet nálunk basszus?
    - A story kb 0

    Nos nem is tudom mit mondjak. 14-15 év fejlesztési idő (jó ebből a valós munka gondolom volt vagy 2 év) után ezzel szúrják ki a játékosok szemét?
    Ezt egy nagyobb fejlesztőbrigádnak kb fél éves munka lett volna (és rögtön kezdhet is EVM budget kategóriába)

    nálam ez csak 10/5

    ..és szeretném leszögezni hogy az elődöt imádtam. De ez... Ez egy 0
  • Ron Ragm
    #6409
    AI-val szerintem nincs probléma - te lősz, ők visszalőnek - ezek űrlények, nem kommandósok.
  • Shep
    #6408
    De ugyanúgy felhozhattam volna más nevet is és momentán AI-ra meg beragadásokra gondoltam nem kimondottan olyan dolgokra amiket te írtál. COD helyett írhattam volna a Crysis-t is.
  • Shep
    #6407
    Row, row, row ya boat :)