7639
Duke Nukem Forever
  • Szabi84
    #1558
    kb mintha billentyűzettel játszana:D sosem játszottam ilyenel, de mindig olvasom milyen frankó fps-ek alatt... hát nem úgy tűnik:D
  • bertino
    #1557
    ez nagyonszar :ASD:A?SDA:DF?AF
  • fery02
    #1556
    OFF
    De öröm nézni, ahogyan az xbox-osok szerencsétlenkednek azzal a nyomorult kontrollerrel. :D videó
    ON
  • Vass Gábor
    #1555
    ja hát igen tudtam én is hogy nem most kezdték el, de csak most vált hivatalossá.
    a játék története viszont sugall a készenlétre.
  • ewuk
    #1554
    nem feltétlenül, asszem van egy 2000es vagy korábbi,későbbi nem tudom pontosan mikor állat trailer. nos azóta is készítik.
  • Vass Gábor
    #1553
    Ez jó hír szerintem mert akkor rakják ki azt hogy mit csináltak vele ha már kész állapotba közeledik.
  • Vass Gábor
    #1552
    Már-már nem is lehet ép ésszel felérni, hogy egyszerre 2, azaz kettő darab közepesen rossz minőségű fotógráfiát hozzon nyilvánosság George Broussard és népi zenekara. Az 1997. április 28-án bejelentett Duke Nukem Forever a leghosszabb ideje készülő játékok közé tartozik.
    A fejlesztés elején még a Quake 2 motorját használták, s a megjelenést 1998. végére tervezték, de még abban az esztendőben, valamikor június folyamán átváltottak a fejlettebb Unreal motorra. A megjelenési dátum 1999-re módosult. '99-ben bejelentették, hogy az Unreal motor újabb, fejlesztett változatára állnak át, s a megjelenés 2000-re tolódik. Ebből 2001. lett rövidesen, majd egy évvel később megtörtént a Unreal Engine 2.0-ra való átállás.
    2004. szeptemberében érkezett a hír, hogy a Doom 3 motorjára váltottak, de ezt Broussard végül cáfolta. Szóval a friss képek elvileg egy jelentősen módosított Unreal 2-es motor segedelmével készültek. Hogy mikor és milyen formában látjuk majd viszont monitorainkon, ráadásul játék közben, az továbbra is az ipar legnagyobb rejtélyei és legtalányosabb kérdései közé tartozik.
    Itt egy kis történelem a játékról ebből már meglehet tudni hogy mit csináltak vele.
    A Duke Nukem 3D Xbox Live-ra kiadott változatában friss képeket rejtettek el a több, mint egy évtizede készülő Duke Nukem Forever-ből a készítők. Az egyiken egy szépséges, világító szemű Octabrain próbálja megkóstólni a nagyszájú főhőst, a másikon pedig maga Duke karéj képét láthatjuk két táncosnő társaságában. Videó
    Nahát ez már valami, ezzel ki kell húznunk újabb 3 évet, mire lecserélik a mostani 3D motort mondjuk a Rage alatt dübörgő id Tech 5-re.
    FRISS: Megérkeztek a HD felbontású képek. (Thx emthor!)
    Még is csak lesz valami a játékból hála a jó égnek.
    Duke Nukem Forever Mozifilm hírek
    (HW Insider) Változott a 8 évvel ezelőtti filmterv sztorija. A Duke Nukem Forever játékhoz nem sok köze lesz a mozifilmnek. Teljesen önálló történetet kapunk a DNF univerzumban. A filmes csapat és Scott Miller pápa Radar Group cégének első dolga lesz a Duke univerzum kidolgozása. Az összes karakter sztoriját szépen kikövérítik és élettel töltik meg. Miller apánknak igencsak megtetszett a Max Payne film. Emiatt a Duke Nukem Forever mozi munkálatait átadta a MaxPaynes brigádnak. A trélerekből ítélve mi is és Scott Atya is úgy gondolja, hogy betonbrutális tehetséggel rendelkezik a Depth Entertainment és bőven felnőttek a feladathoz. A Duke Nukem Forever mozifilm készítése ezennel megkezdődött.

  • woy
    #1551
    Jó képek,csak Duke haja csúnya.Gondolom optimalizálják rendesen,azért néz így ki (mert fps-nél nem látszik sokat a haj).Hát majd ha when it's done meglátjuk,hogy mit csináltak ilyen sokáig.
  • bertino
    #1550
    multkori képek nagyfelbontásban
  • Blekk Síp
    #1549
    Duke Nukem Forever Mozifilm hírek

    Sogun, 11:43 - PC - Játék: Akció

    (HW Insider) Változott a 8 évvel ezelőtti filmterv sztorija. A Duke Nukem Forever játékhoz nem sok köze lesz a mozifilmnek. Teljesen önálló történetet kapunk a DNF univerzumban. A filmes csapat és Scott Miller pápa Radar Group cégének első dolga lesz a Duke univerzum kidolgozása. Az összes karakter sztoriját szépen kikövérítik és élettel töltik meg. Miller apánknak igencsak megtetszett a Max Payne film. Emiatt a Duke Nukem Forever mozi munkálatait átadta a MaxPaynes brigádnak. A trélerekből ítélve mi is és Scott Atya is úgy gondolja, hogy betonbrutális tehetséggel rendelkezik a Depth Entertainment és bőven felnőttek a feladathoz. A Duke Nukem Forever mozifilm készítése ezennel megkezdődött.
    Thx, TnS!

    From: http://hardwired.hu/
  • Myron
    #1548
    új DNF képep!
    http://www.shacknews.com/screenshots.x?gallery=10772&game_id=4886&id=126386#img126385
  • r4pt0r
    #1547
    Itt a hivatalos oldal ha nem akartok torrentezni.

    http://hrpupdate.duke4.net/downloads.html
  • Slig
    #1546
    Felesleges, kipróbálhatod PC-n is mert már vagy 12 éve megjelent... Amúgy meg van hozzá grafikaszépítő is

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://thepiratebay.org/torrent/4385195/Duke.Nukem.3D.Atomic.Edition.High.Resolution.v7.0-MasterFaster
  • grizzly21
    #1545
    ez ugyanaz a regi grafika lesz xboxon? nemar
  • Vass Gábor
    #1544
    Ja ja, most már bármikor jöhet a játék, szereznek ezzel is egy kis pénzt aztán nincsen megállás.
  • ewuk
    #1543
    nem baj, nekünk lesz majd dnf!
  • Vass Gábor
    #1542
    Hát most már én is, csak nekünk sincsen xbox-unk sajnos, és nem is lesz mert nincsen pénzünk rá.
  • Myron
    #1541
    kár h egy ismerősömnek sincs xboxja, szívesen kipróbálnám
  • Vass Gábor
    #1540
    Szerdán jön a 3d-s része xbox-ra.
  • Blekk Síp
    #1539
    Persze.
    Ja rossz topicba írtam, vki nyithatna a 2. résznek topicot, mert elakadtam.
    Najófejezzükbe. :D
  • Myron
    #1538
    mármint a DNF2-re gondolsz szerintem
  • bertino
    #1537
  • Shep
    #1536
    Nagy kaland, már vagy 3 évvel ezelőtt végigvittük, olvass vissza ha esetleg elakadnál, biztos ott lesz a megoldás.
  • Blekk Síp
    #1535
    Én már töltöm 60%.
  • ALIENwoods
    #1534
    megjelent
  • woy
    #1533
    Ássák el magukat a 12 éves Duke Nukem 3D-vel együtt !
  • Vass Gábor
    #1532
    A jövőhéten jön ki 24.-én az XBOXO-s verziója a 3D-nak ami a pc-s verzió az már 12 éve nyomja az ipart.
  • ewuk
    #1531
    de az nem valami gagyi pses vagy xbox vagy valami szarra készül?
  • Myron
    #1530
    szerintem arra gondol amiből csinálták azt a nagyon szar trailert, (amilyen szart még nem látott senki) :D és 3 alrésze lesz, nemtom már mi a neve. be volt linkelve a videó a fórumra.
  • Slig
    #1529
    Anyám borogass...
  • Myron
    #1528
  • ewuk
    #1527
    hogy mondod?
  • Vass Gábor
    #1526
    Még ez a szar része is az mint a forever a franc essen bele már.
  • fery02
    #1525
    when it's done
  • Vass Gábor
    #1524
    Hát ja semmit nem változott a grafja, most mikor jelenik meg ez a része?
    Mert szeptemberre ígérték.
  • Myron
    #1523
    na látom már, kösz
    sajnos semmit nem javítottak a grafikán kivéve a betűtípus olvashatóbb a pálya végén meg gondolom a menüben
  • Vass Gábor
    #1522
    A gamekapcson vannak a második oldalán a híreknek.
  • Myron
    #1521
    milyen képek hol vannak milyen szar 3d-s rész?
  • Vass Gábor
    #1520
    Ez pedig így van, most is csak abból a szar 3D-s részből adtak ki 44 képet.
  • Myron
    #1519
    hú basszus, ez nekem még meg se fordult a fejemben