7639
Duke Nukem Forever
  • Vass Gábor
    #1638
    hehehehe nem kell itt a hülyeséged, van neve is annak
  • Myron
    #1637
    azutániban ahol utána van a megjelenésnek
  • Vass Gábor
    #1636
    És melyik részében mondják hogy hol tartanak?
  • Vass Gábor
    #1635
    Hát azért tényeg nem gondolom azt hogy ennyien csak át akarnak baszni, azért vannak jók is.
  • Kandurex
    #1634
    én elakadtam a tehenes résznél, nem vágom, hogy kell beindítani az ösztökét, egyébként tényleg használjátok már a kuva spoilert!
  • Myron
    #1633
    ne higgy neki Gábor, nem látod h csak át akar baszni? itt már mindenki a játékról beszél h hol tart, gondolod ennyien kamuznánk?
  • LMNO
    #1632
    köszi hogy spoilerezel, nagyon jófej vagy
    én még a tehenes résznél se tartok, úgyhogy lécci ott is lőjétek le nekem a poént
  • Vass Gábor
    #1631
    Ja, de mert azért csodálkoztam volna rajta elég nagy szemekkel.
    Akkor azt a dobozképet honnan szedték le ha hülyeség volt az egész?
  • r4pt0r
    #1630
    Ügye nem mondod komolyan hogy elhitted amit írnak, de egyáltalán nem látod hogy csak hülyeségeket írnak, nyisd ki a szemed. :D
  • Vass Gábor
    #1629
    Akkor most azt jelenti hogy a semmiből megjött a forever?
  • EnZsolt
    #1628
    Oh, köszi meg is van :) Nem hittem volna, hogy az egyik azték csecsemőt, ha fejjel lefelé rakom, akkor megjelenik egy dimenziókapu, amiből egy szamuráj horda jön elő. Velük már könnyű volt legyakni a pingvint. A tehenes szerintem könnyű volt.
  • Shep
    #1627
    Pár éve már végigvittük és az összes problémás helyet kitárgyaltuk akkor pl. a tehenes részt, meg ezt a pingvinest is. Úgyhogy olvass vissza.
  • EnZsolt
    #1626
    Én elakadtam annál a résznél, amikor jedi trükkel kell egymás hátára tenni azték csecsemőket az Északi-sarkon, miközben egy óriási császárpingvin lövöldöz lézerszemekkel. Valaki tudna segíteni?
  • Vass Gábor
    #1625
    Akkor híresztelni kéne, mert elég fúrcsa ez, mivel semmi infót nem írtak ki róla, de még bétateszt sem volt róla.
  • Szabi84
    #1624
  • Myron
    #1623
    Voltam ewuknál DNF-ezni, csak az nem tetszett hogy mikor Lara Croft felvette a parittyát, kb 10kg ideig kell betárazni, hogy megtaníthassam a Cro-Magnoniakat az aknák hatástalanítására. De amúgy egész jó lett a gamma.
  • Vass Gábor
    #1622
    [email protected]
    Ez csak természetes. Én is pont erre gondoltam! Majd most... Amikor egy olyan cím, ami már egyszer lecsengett újra megjelenik egy másik platformon, akkor az eddig rejtegetett hatalmas infóáaradat mind ránkszakad majd. Stratégia, tervezgetés, a játékosok totális átverése... A 3D Realms újra megmutatja bámulatos tehetségét, és ránkzúdítja a screenshotok, trailerek áradatát, mert megjelenik a GTA IV. Látom is magam előtt a cikket.
    "Kedves rajongóink!
    11 évet vártatok erre a pillanatra. Tudjuk, hogy nehéz volt a várakozás, de megtörtént az esemény, amire 1997 óta várunk. Megjelent a GTA IV PC-s portja. Innentől semmi sem fenyeget minket, nyugodtan lógathatjuk a lábunk még húsz évig. De mivel ezt így nem írhatjuk le, itt van nektek pár teaser kép, amik persze teljesen ingame felvételek. Csak mégse."
    Fel kéne már adni. 11 éve fejlesztik, nem lesz ebből semmi...
  • ewuk
    #1621
    akkor bizony szükségem lesz egy e-mail címre!
  • Vass Gábor
    #1620
    az nagyon jó lenne, akkor kérném ha lehet.
  • ewuk
    #1619
    még szerencse, hogy az amerikai unokatesóm elküldte a pc-s verziót, ha gondolod Vass Gábor elküldöm e-mailba!
  • Myron
    #1618
    van egy ausztrál ismerősöm aki hozta Bécsből, de cseszhetem mert nem viszi a wii-m
  • Vass Gábor
    #1617
    az xboxos volt az a dobozkép, nem ps3.-as.
    honnan szerezted meg?
  • Myron
    #1616
    abban a papír gotcha-ban van a cd, amikor látszik h kinyitja a ps3-as tokból az ewuk
  • ewuk
    #1615
    myronnál
  • Vass Gábor
    #1614
    Hát azzal hogy az csak a doboza az xbox-os verziónak, egyébként kinél van az a dvd-tok?
  • ewuk
    #1613
    mire alapozod ezt az állítást? én láttam benne dvd-t!
  • Myron
    #1612
    hú bazzeg tényleg, jó észrevétel!
  • Vass Gábor
    #1611
    Hát igen jó is lenne, de nem is volt benne a dvd-je
  • woy
    #1610
    Duke Nukem Forever first copy X360
  • Vass Gábor
    #1609
    Ez haláli volt.
  • ewuk
    #1608
    volt szerencsém élőben is hallani, egy élmény, ahogy a népihagyományok ötvöződnek Duke-al :D
  • Myron
    #1607
    és mint régen ígértem, felraktam a duke nótát amit én költöttem.
    http://data.hu/get/877860/envokduke.mp3.html
  • SZilaJMaGGoT
    #1606
    Ismerem, de szvsz izléstelen... Ezzel a motorral szebb a játék eredeti állapotában... :/ Azért köszi...
  • Vass Gábor
    #1605
    Annyira várom már hogy nem férek a bőrömben.
  • Myron
    #1604
    :DDDD
    ez kész :D
  • Vass Gábor
    #1603
    Hát én ezen teljesen le vagyok döbbenve, amit írt ewuk.
  • MerlinW
    #1602
    Duke3D HRP
  • SZilaJMaGGoT
    #1601
    Már az is valami lenne ha a 3d-ből kidobnának egy remake-et... :/
  • grebber
    #1600
    De várom már a következő évet megint láthatunk majd 2 esetleg 3 új képet!
  • ewuk
    #1599
    ha az is havi díjas lesz akkor szarok a dnfre...