7639
Duke Nukem Forever
  • Myron
    #1598
    én azt hallottam hogy egy párhuzamost dimenziót építenek ami duke világa lesz és egy féreglyukon át lehet majd belépni és játszani
  • ewuk
    #1597
    nem szarakodnak motorokkal, most próbálják átültetni a valóságba, annál jobb grafika nincs.
  • Myron
    #1596
    biztos karácsonyi meglepetésnek szánják majd
  • bertino
    #1595
  • Kandurex
    #1594
    Na mizújs, bejelentették már az újabb motor váltást?
  • Vass Gábor
    #1593
    Igen kéne de nagyon már.
  • Bagoly81
    #1592
    mért_? kéne?
  • Vass Gábor
    #1591
    Még mindig semmi hír.
  • Myron
    #1590
    én az összes pálya összes titkosán voltam már mivel én csináltam a maphackokat a HRP-hez.
  • RelakS
    #1589
    Én meg nem tudtam, mit keres ott egy deglett katona ... nem doomoztam :D
  • fery02
    #1588
    :D
  • Lacee
    #1587
    Levelord egy Richard Gray nevű fószer, aki a 3dRealmsnél tervezte a pályákat, így a duke3d-ben is. A szöveg egy olyan helyen van, ahova csak csalással lehet eljutni, ezért van kiírva :)

    titkos helyszínek pedig jók bizony, a doomos hapsi megtalálása például maradandó pillanat volt :)
  • RelakS
    #1586
    van egy titkos pálya az első meg a második fejezetben mindenképp
  • fery02
    #1585
    Biztos, de azt nem tudom, hogy pl ki az a Levelord, meg, hogy hogy jön hozzá a felirat.
  • TSL16b
    #1584
    Aha, még titkos pálya is van, egy vízesés alatt lehet eljutni rá. Meg egy helyen fel van írva, hogy "You're not supposed to be here - Levelord".
  • fery02
    #1583
    Duke-ban olyanok is vannak? Már elég rég játszottam vele.
  • RelakS
    #1582
    Épp eléggé ismerem az első pályát :D Ti megtaláltátok mind a 8 titkos helyet? :D
  • The Protector
    #1581
    ÁÁÁÁ.Meg is van.Az eredetit ismertem de nekem ez kellett.Mindig youtubon keresgélek de ott nem találtam meg.De a googlin keresztül igen.Köszi a tippet.
  • Szabi84
    #1580
    Gugliba rákeresel hogy duke nukem theme, találsz 1 csomót! De ez az eredeti!
  • Gordis2k
    #1579
    Ja mert már bentröl nézi... az oszlopot nem néztem...
  • The Protector
    #1578
    Hy.DUke fanok(velem együtt).Ennek a videó alatt szóló zenét szeretném megszerezni.Jaj de magyaros lett OMG.Azt tudom h ez a manhattan project menű zenéje de nekem jobb minőségben kellene.Sok duke zeném van de ez még nincs meg.Vki adna linket.Ha lehet?Köszi.
  • Myron
    #1577
    a háta mögött lévő falat? ott egy oszlop van meg egy kameranéző...
  • Gordis2k
    #1576
    Az egy fal és ezen a képen a hátad mögöt lévő falat kell fétrakétalöni ennyi. Inkább az ablakon löj be és kiszakad.
  • Myron
    #1575
    hát az fal... lehet h ajtónak néz ki, de falként funkcionál
  • balee4
    #1574
    Igen vannak itt-ott a game-ben a falon pókhálószerű repedések, melyeket kirobbantva titkos helyekre lehet bejutni.
  • RelakS
    #1573
    Itt van belülről is:
  • RelakS
    #1572
    Erről az "ajtóról" beszéltem, de lehet, csak be van deszkázva :D


  • fery02
    #1571
    Ti ilyen menők vagytok, hogy rakétával nyitogatjátok az ajtókat?:D
    Amúgy igen, az elején, a mozinál az az ajtó tényleg csak úgy "nyílik", ha beküldessz az ablakból egy rakétát a repedésbe. Kép amúgy jöhet, mindíg szívesen nézegetem a képeket. :)
  • Myron
    #1570
    a raksival belövés az nem egyenlő a berúgással. de adjál képet mire gondolsz :D
  • RelakSfromhome
    #1569
    A mozi utca oldalán van egy jegypénztár, amit raksival belőhetsz, és mellette egy négyszárnyú ajtó, bár az lehet, hogy csak a borítása. Az nem nyitható, minden más ajtó valóban. Adjak képet, vagy mi?
  • Myron
    #1568
    berúgni? az ajtót? azt nem lehet.
  • ewuk
    #1567
    ez meg rohadtul nem myronnak ment hanem az alatta szólónak.
  • ewuk
    #1566
    nem csak hogy nyílik, de még be is lehet rugni őket, ha épp olyan kedved van, már ha előtte kivégezted a röhőket és az ünneünnéket.
  • Myron
    #1565
    hát nemtom te milyen ajtóra gondolsz de ott a mozi körül minden ajtó nyílik... mehetsz a disznók felől kívülről és mehetsz belülről szintén egy disznó felől, és még a csigalépcsőn is mehetsz ahol szintén van 1-2 disznó majd a vetítő teremben egy maroknyi ünne-ünne is.
  • RelakS
    #1564
    jah... ennyire akkor voltam szerencsétlen, mikor a duke-ot VR sisakkal játszottam.
    Akkor is csak azért, mert mindenáron be akartam menni a moziba, és már elfelejtettem, melyik gombra nyílnak az ajtók. Bár az is igaz, hogy a mozi ajtaja az nem nyílik XD
  • Myron
    #1563
    nézni is rossz ahogy szerencsétlenkednek
  • RelakS
    #1562
    Ennél még én is jobban toltam, amikor még nem használtam egeret ezekhez a gamékhoz...
  • fery02
    #1561
    Persze, vannak ilyenek. Csak konzolok esetében nem semmi pénzért vannak ezek ugyebár. Ezek nélkül viszont tényleg olyan érzés játszani, bármilyen modern fps-sel konzolon, mintha Wolf3D-t tolna az ember (legalábbis azt a játékot én még akkoriban egér nélkül tudtam csak tolni emlékeim szerint :)).
    Mind1, nem kell ebbe belemenni, részemről ennyit erről.
  • bertino
    #1560
    ja, hát ennyi a konzol kontrollere :D
    FPSt azzal játszani élvezetesen szerintem nem lehet.
    persze halo-nál be lehet tolni a MS egerét a dobozba és lehet azzal játszani.meg lehet talán más box-os gamenal is.
    a sony gépén állítolag UT3at lehet egérrel tolni.
  • fery02
    #1559
    Én is így hallom sokszor, egyszer viszont játszottam Halo-val kontrollerrel. Hasonlóan nyomtam, mint az alábbi videóban.