7639
Duke Nukem Forever
  • Vass Gábor
    #1678
    Hát még az is megeshet, hogy épp karácsonyra akarják kiadni.
  • Myron
    #1677
    jajj ne sírj már, én kötve hiszem h karácsonyi meglepetés lesz jövőre
  • LMNO
    #1676
    lehet hogy november elsején jön ki, ne add fel :D
  • Vass Gábor
    #1675
    Hát ahogy nézem most már tényleg elhiszem hogy semmi esélye már a játéknak
    Most adták hogy a take two-nak kiadták hogy jövő október 31.-ig mik fognak kijönni, és nincs közöttük a duke, hát szomorúan látom be hogy végig igazatok volt.

    Ti nyertetek.
  • Vass Gábor
    #1674
    Azt tudom hogy örökké a magyar címe, de, igen 11 éve, jövőre lesz 12, hát de könyörgöm, a Bionic Commandó például 21 év után fog visszatérni a képernyőkre, és eddig róla sem tudtunk semmit, akkor ott van a Sam and Max, az is úgy kb. 15-16 év után került vissza.
    Ja és még a Sunage is pont akkor kezdődött el a munka vele, amikor a duke-val majdnem 5 hónap különbséggel, és az év elején debütált.
    Igen és még a filmről nem is beszélve, hogy írták hogy készül a duke filmes változata is, szóval tutira hogy elkészül.
  • LMNO
    #1673
    Nemtom hova izgulsz, a játék címében benne van hogy meddig fog készülni. Ez a program a pc-s játéktörténelem legnagyobb átverése. De erre így 10 év után már rá lehetett jönni.
  • Vass Gábor
    #1672
    Aha, akkor jó, értem.
  • ewuk
    #1671
    én felhívtam őket, de csak üzenetrögzítő volt, azon is csak annyi, hogy when it's done, furcsa mód sípszó se volt utána. itt valami káosz lehet :(
  • Vass Gábor
    #1670
    Hehehehe, nagyon jó volt ez a poén.
  • Myron
    #1669
    És ha csak kiosztanának neked egy részfeladatot amihez nem kellene tudni h eddig min mentek keresztül? Szerintem örülnének a segítségednek, hívd fel őket MOST!
  • Vass Gábor
    #1668
    Ahhoz be kéne menni hozzájuk, és megtanulni programozni is.
    Mi már nem is tudnánk egyébként beleszólni, mert el kéne magyarázni hogy miken mentek keresztül, ezt már csak ők tudnák befejezni csak.
  • Myron
    #1667
    szerintem ha te is kicsit komolyabban vennéd, biztos hamarabb elkészülne!
  • Vass Gábor
    #1666
    Jajj, és ez még nem azt jelenti hogy állandóan csak a negatívumot nézitek ezen a szerencsétlen játékon.
  • Myron
    #1665
    úgy hogy szerintünk a nők kevesebben vannak itt a férfiaknál
  • Vass Gábor
    #1664
    Ezt hogy érted?
  • Muki100
    #1663
    De a többségnek igen és te kisebbségben vagy.
  • Vass Gábor
    #1662
    Tudom hogy már mindenki várja a játékot, de azért komolyan kéne venni most már tényleg, nem mindenkinek esik ám jó az állandóan szivatások.
  • Vass Gábor
    #1661
    Na jól van ebből a szivatásból elég volt, vegyük már komolyan a dolgot, mint a férfi a férfival.
  • Szabi84
    #1660
    te kis naiv...
  • Lacee
    #1659
    na vajon melyik országban lehet, biztos Omán vagy Dubai... segítek, nem az, az igazi ország három betűs, és az első kettő US. egyébként ha kizoomolsz, látszik is a térképen.

    amúgy vegyük már észre, hogy ez egy autójavító műhely, poénból linkelve... komolyan nem tűnt fel hogy az elmúlt kábé 100 hozzászólás során csak téged szívat szinte mindenki?
  • Vass Gábor
    #1658
    lenoír city fölött az melyik országban van, ahogy elnézem egy tenger mellet van, vagy folyó mellett.
  • Vass Gábor
    #1657
    ez egy térképet adott elő csak.
  • Lacee
    #1656
    :DD
  • Myron
    #1655
    http://yellowpages.oakridger.com/Maximum+Paint+--26+Body.9.57594112p.home.html

    ott a térképen meg tudod nézni hogy hol fejlesztik
  • Vass Gábor
    #1654
    Akkor linkeld már be ide a hírt, hogy győződjek meg róla én is meg mindenki.
  • Myron
    #1653
    igen és most olvastam hogy a Maximum Paint c. filmből játékadaptációt fognak csinálni még mielőtt kiadnák a DNF-et, ez is biztos hátráltatja a projektet.
  • Vass Gábor
    #1652
    Aha, nyernek időt persze, 2,fél évet elcsesztek ezzel a prey átkonvertálással, ez idő alatt már ki is lehetett volna adni a duke nukem forevert.
  • ewuk
    #1651
    játékra a fakocka is jó, ha van fantáziád. amúgy meg nyilván azért portolják át, hogy akinek nincs xps vistás partíciója/vinyója az is tudjon játszani. meg hát, ezzel is nyernek egy kis időt.
  • fery02
    #1650
    Aszongyák jók játékra is.
  • Myron
    #1649
    pont azért amiért linuxra, valamelyik fejlesztő írta a fórumba nemtommár hová pontosan, a 3drealms oldalán valahol
  • grizzly21
    #1648
    de tenyleg minek? windowst inditok ha jatszani akarok, de mac amugysem jatekokra valo
  • Vass Gábor
    #1647
    Aztán mi a fenének portolják át rá?, és hol olvastad ezt?
  • Myron
    #1646
    én most hallottam h MAC-re is át akarják portolni szal még avval is el kell készülniük előbb h folytathassák a DNF-et
  • ewuk
    #1645
    ez még nem jelent semmit, sajnálom, ha most törést okoztam az életedben. :(
  • Vass Gábor
    #1644
    Prey - Most már Linux alatt is fut
    A fiatal cherokee indián, Tommy kalandja hosszú éveket felölelő várakozás után végre hajlandó Linux alatt is elindulni.
    Chavalier, 2008. december 11., 08:32
    Címkék: prey, linux, indián, cherokee
    Kapcsolodó játékok: Prey
    Még az 1998-as E3-ról kikerült videók között szúrhatott szemet az akkor még külső nézetes Prey. A Duke Nukem Foreverrel egy időben került be a köztudatba, s bár Duke volt a nagyobb név, a 3D Realms mégiscsak több újdonságot zsúfolt jelen hír tárgyának korai változatába. Saját, rendkívül látványos grafikus motor, és a portál technológia vette le azonnal lábáról a közönséget.
    Talon Brave, az eredeti hős
    Sajnos nem sokkal később jegelték a projektet, s hosszabb szünet után, 2001-ben porolták le újra. A Scott Miller vezette 3D Realms a Doom 3 grafikus motorját választotta, a feladatot pedig a Rune és a Dead Man's Hand fejlesztőjére, a Human Head Studios-ra bízta. 2005-ben került sor a hivatalos bejelentésre, s másfél esztendő elteltével már kezünk közé is kaphattuk a Jeremy Soule epikus dallamaival aláfestett kalandot. A fogadtatás vegyes volt ugyan, de mégiscsak a pozitív vélemények irányába billent a mérleg nyelve, s ha hihetünk Scott Millernek, akkor már készül a folytatás PC-re és Xbox 360-ra.
    Tommy itt még gyanútlan
    Előtte azonban még megkapják a Linuxot preferáló felhasználók is a lehetőséget, hogy jól széjjelrúgjanak néhány hájas és nyálkás idegen popsit.
    A kliens már tölthető, de nem árt észben tartani, hogy futtatásához szükség lesz a PC-s változat három kiadásának valamelyikére: 3 CD, gyűjtői DVD, steam.

    Ez akadájozta a játékot, remélem most már tényleg jönni fog jövőre.
  • r4pt0r
    #1643
    Szegény mit kap. XD
  • ewuk
    #1642
    a chapterre gondolsz? az a chicago holocaust, amúgy nemsoká átküldöm a játékot csak összetömörítem 5769815547szer, hogy egy rendes méretű fájlt kapjak!
  • Myron
    #1641
    alpha a neve
  • LMNO
    #1640
    uhh elfelejtettem a spoiler tag-et benyomni bocsi :S
    nem baj legalább ti itt nem fogtok vesződni ennyit
  • LMNO
    #1639
    Na a tehenes részen sikerült továbbjutni, azt nem vágtam hogy a zsugorító fegyverrel le kell kicsinyíteni a tehenet, és akkor ő is befér az űrhajóba.