7639
Duke Nukem Forever
  • Lacee
    #1718
    és milyen szakon? hát erőszakon, haha
  • ewuk
    #1717
    de az érettséginek mi köze a fősuli/egyetemhez? kár hogy nincs duke nukem főiskola, én oda jelentkeztem volna
  • Blekk Síp
    #1716
    Amúgy én meg kurvára azt hittem h az érettségi topicban vagyunk bazeg :ÐÐÐ
    Fránya másnap.
  • Myron
    #1715
    amúgy nemtom, neptunban nincs ilyen befizetési díjaknál h diák késedelmes leadása..
  • Blekk Síp
    #1714
    Számítottam ilyesmi válaszra, ezét is írtam az utolsó mondatot, de már megszokhattuk, hogy minden szarért fizetni kell.
    Ha ezért is képesek pénzt kérni (vmi késedelmi díj) akkor inkább azt mondom h elhagytam vagy csak simán nem megyek az adott kar közelébe sem többet. :D
  • Myron
    #1713
    igen, 2 hétig a TO-sok rabszolgája leszel és beléd ürítik a salakanyagjaikat ha nincs kedvük kimenni WC-re.
  • Blekk Síp
    #1712
    Átjelentkeztem másik karra és a régi diákomat még mindig nem adtam le.
    Ha csak januárban adom le, (eredetileg már vagy 3 hónapja le kellett volna adnom) számíthatok vmi büntetésre?
    Korbácsütés, kerékbetörés, pénzbünti?
  • Myron
    #1711
    még milyen jó h én csak diákot viszek magammal. igaz személyazonosításra elvileg nem alkalmas, de baszot, ott a nevem, a fejem, a lakcímem, meg a suli ahova járok. és még sztem van rajta pár cucc de már nemtom megnézni h mi :D
    ja és még chip is van benne. tök flash.
  • ewuk
    #1710
    múltkor láttam egy műsort, ahol azt firtatták, hogy ha elhagyod a személyit, tb kártyát jogsit, útlevelet, az minimum 30 rongy. fasza
  • Myron
    #1709
    akkor legközelebb inkább a személyimet veszítsem el?:D
  • LMNO
    #1708
    Tökjó buli lesz, fél évig fog elkészülni, és addig 2 havonta el kell szaladgálnod meghosszabbítani az ideigleneset.
    ;)
  • ewuk
    #1707
    nálunk ezért a To-n levágják a faszod és a kezedbe adják, de hátha nálatok ez jobb buli.
  • Myron
    #1706
    :D ja hát igazad van, nem panaszkodhatok, mer ilyen problémáim nincsenek.
    mind1 még úgyse csináltattam új diákot, biztos tök jó buli lesz a TO-n.
    nézzük a pozitív oldalát
  • EnZsolt
    #1705
    Ha a segged is fáj, amikor leülsz, vagy van egy vágás a hasadon, és úgy érzed hiányzik valamelyik szerved. Akkor azt hiszem nyugodtan kijelentheted, hogy ez nem a te napod :(
  • Myron
    #1704
    bazmeg a mobilom sem működik
  • Myron
    #1703
    bassza meg most keltem még mindig nincs meg a diákom faszom ez sokba fog kerülni
  • Lacee
    #1702
    Hm, csak nem részegen fórumozik valaki? :)
  • Myron
    #1701
    ma majdnem blefjotottam megam a dunaba dok lol voltŰ
    aután nem csak elghegytam a diakomat lol őüpemned
  • Blekk Síp
    #1700
    Nah, 6 ellenség már készen van, haladnak azért.
  • JaSoN HuNTeR #1699


    Huh srácok él Duke XD
  • ewuk
    #1698
    az meg nem gyíkember hanem velocy raptor soldier.
  • Myron
    #1697
    a teleportos az meg inkább hasonlít egy kardfogú tigrisre a duke3d-ben. hát nem? sztem az sokkal jobb volt
  • Myron
    #1696
    az nem sas hanem egy gyíkember
  • RelakS
    #1695
    Ja, igen, a disznókon a L.A.R.D. olvasható
  • RelakS
    #1694
    a pirinyók szerintem:
    "sas" a gépfegyverrel, LAPD vagy milyen zsarugyesznyó, pisztolyos-teleportos gyík
  • bertino
    #1693
    várhatsz még rá nyugodtan.
  • High end PC #1692
    kijött má az uj Duke Nukem??? Ideje lenne , az előző Duke Nukem 3D-vel 11-12 évesen játszottam, nagyon nagy volt. Jó lenne már egy új...
  • ewuk
    #1691
    szerintem az az ünneünne csak ünne-kevlár van rajta
  • Myron
    #1690
    szerintem az a kettő a nagy fekete szeme felett nem szem
    amúgy meg hol az ünne-ünne szörny a nagy kampós tigris fogaival?
    és mi a szar az a jobboldali? halo?
  • RelakS
    #1689
    Hehe, ez a 2. és a 3. főellenség, nem?

    Azt leszámítva, hogy a második feje békább volt, a 3.-nak meg csak egy szemmel kéne rendelkeznie
  • ewuk
    #1688
    így van, ez olyan dolog,hogy dédnagyanyám haláláig várta haza a legnagyobb fiát a donn-kanyarból és reménykedett. na most ez nem a legjobb példa mert ,hát jobb lett volna neki ha kap egy hogy ne várjá tovább, meghalt, de a 3d realms pont az ellenkezőjét csinálja, elhitetik hogy létező félben van a játék, ezzel reményt adva és értelmet az életnek, ha kijönne vagy bejelentenék hogy nem csinálják, beláthatatlan következményekkel járna, mint már myron említette.
  • Myron
    #1687
    tudod ez az egész az emberekért van.
    ismerek olyan embert aki csak azért van életben mert még ki akarja próbálni a DNF-et.
    namármost ha elkészülne akkor látná mekkora szar és véget vetne életének.
    ha jóra sikerülne, akkor előbb utóbb ráunna, és azért nyírná ki magát.
    ha nem adnának ki félévente új képet, elfogyna a remény, veszélyes játék lenne ez a 3drealms részéről, emberéletekbe kerülhetne.
    ha meg bejelentenék h sose fog elkészülni... ugye nem kell részleteznem?
  • Myron
    #1686
    joey a jóbarátokból
  • Kandurex
    #1685
    javítsatok ki, ha tévedek, de nem tavaly is karácsony környékén jött valami szokásos: "élünk, csináljuk" videó és kép? :) Ezt minden évben eljátsszák,...komolyan mondom, kezdem azt hinni, hogy az egész tényleg egy nagy kamu fejlesztés.
  • Lacee
    #1684
    szal, aki még nem látta:
  • Lacee
    #1683
    mondjuk ha ez a háttérkép nem pre-renderelt, hanem így fognak kinézni a szörnyek magában a játékban is, az elég durva:



    (szerk: látom nem jött össze a link, de hagyom mert poén ez is :))
  • Vass Gábor
    #1682
    Azt írják hogy a legszebb játékot akarják a világon készíteni belőle.
  • Vass Gábor
    #1681
    Az igen elvileg, de a 3D Realms a fejlesztője, most kiadtak egy árva képet belőle, a take two-nak pedig elég jól állnak akkor nem tudom miért szutykozódnak vele, érthetetlen.
  • ewuk
    #1680
    a take-two fogja kiadni? mindenesetre
    ha az elkövetkezendő 10 évben kijön még jók vagyunk.
  • Vass Gábor
    #1679
    végül is 2 hónap még hátra lesz az évből