7639
Duke Nukem Forever
  • Falcon87
    #1758
    Hát, de azért kurvára nem mindegy, hogy valaki a fiát várja, vagy egy játékot... nem kötekedésből, de távolról sem ugyanaz...
  • Vass Gábor
    #1757
    Mindenesetre itt van a listában, hát majd meglátjuk, az információ leghamarabb is csak április 27.-én várható.
  • EnZsolt
    #1756
    A Blahán, Nyugatiban, Újpest-Központban (random) található indián zenekar is a világvégéről zenél, csak senki nem érti. Mondjuk mondhatják, hogy ők előre szóltak.

    Azt meg véletlenül se hagyjuk ki, hogy Chuck Norris, félig indián. Szóval szól, hogy világvége lesz, csak leveri a világvégét, mint a szart ^^
  • ewuk
    #1755
    végül is abban is van indián :D
  • Lacee
    #1754
    nekem csak olyat mondtak hogy vájemsziéj, de az sem volt jobb, sőt.
  • Myron
    #1753
    azt mondta sose fogjuk elfelejteni ezt h vájánkiéj
    és milyen igaza van.
  • Lacee
    #1752
    ja, jönnek a Prey-ből ismert idegenek és elkenik mindenki száját...
  • Myron
    #1751
    inkább erőszakolni és drogozni, nem?
  • EnZsolt
    #1750
    Nem tudom miről beszélsz, amikor már rég kijött a DNF, épp a múltkor kértem itt segítséget az óriás pingvines részhez. :)

    Rage47: nem mindegy, mert ha megtudnánk, akkor mindenki elkezdene orrba-szájba inni és írtózatos nagy orgiák lennének. Így meg több pia és nő jut nekik. Bazze ezek tényleg kurva okosak.
  • ewuk
    #1749
    és a maják valószínüleg 2012-re datálták a duke nukem forevert, azért fontos nekik az a dátum. ez tudományosan bizonyított tény. tanultuk mérnöki etikából.
  • ewuk
    #1748
    jó de a navahó, vgy irokéz vagy csiroki, mit tudom én milyen indián aki a sulinkban volt az is aztmondta, hogy 2012ben lesz valami nagy gebasz amit vagy túlélünk vagy nem... ez már nem lehet véletlen. aztán elénekelte a vajonkié dalt.
  • Blekk Síp
    #1747
    Hmmm, úgy tűnik, hogy ez egy bonyolult és összetett kérdés
  • Rage47
    #1746
    de akkor nem mind1 h pánik van e vagy sem? ha úgyis becsapódik :O
  • Blekk Síp
    #1745
    Persze énis csak hülyeségből szoktam ezt mondani. :D
    Meg amúgyis lehet, hogy holnap becsapódik egy meteor és kipusztul az emberiség, csak az "okosok" nem akarják ezt tudatni velünk, hogy ne legyen pánik. Szval minden csak nézőpont kérdése. :D
  • EnZsolt
    #1744
    Azért mert kirakták, még nem fog megjelenni.

    Blekk Síp: a 2012-s világvége egy faszság, mert a maják nem mondták, hogy világvége lesz, csak 12-es számrendszerben számoltak, és akkor jön egy nagy fordulat a naptárukban, a többit, már csak a hülyék tették hozzá.

    Úgyhogy tessék szépen tanulni :)
    Különben is, hülyén akartok meghalni?
  • Myron
    #1743
    http://www.sg.hu/cikkek/64979/2009_avagy_mely_pc_s_jatekokat_varhatjuk_iden/1

    na hát itt meg ittvan
  • Muki100
    #1742
    Még jó hogy a pc gurud többet tud mint a fejlesztők maguk.
  • Vass Gábor
    #1741
    Most kaptam meg a pc gurut, és listázták hogy milyen játékokkal játszunk idén, és nincsen közöttük a játék, szal nem jön még idén sem, a rohadt éledbe.
    Bocsi a kifejezésért de már rohadt túl felidegesít.
  • Blekk Síp
    #1740
    ÍGY ÍGY!!
    Ezzel én is így vagyok, csak nekem hétfőn lesz...
  • Myron
    #1739
    na +1 indok h miért ne készüljek a holnapi vizsgára, addigra úgyse fejezném be a sulit
  • Vass Gábor
    #1738
    Hát biztos, de én nem hiszem el, először ki kell várni az időt.
  • ewuk
    #1737
    anno volt nálunk a suliban egy cherokee indáin ő is 2012-őt jósolt. amúgy nem csak a nap létezik, valahol felrobban egy nagy óriás, megindul azt elpusztítja az egész galaxist, az rtl klub meg a leghitelesebb forrás.
  • Vass Gábor
    #1736
    Ki mondta?, és honnan tudod előre hogy mi lesz?
  • Blekk Síp
    #1735
    2012-ben úgyis világvége.
  • Vass Gábor
    #1734
    Hát azért még a NAP több millió év múlva pusztul csak ki, éppen szombaton volt egy film róla az rtl klubbon.
  • ewuk
    #1733
    számításaim szerint, nagyobb az esélye, hogy 2009-ben egy szupernova kipusztítja az életet a Földön, minthogy a DNF megjelenik. de reménykedni lehet, én is azt teszem.
  • Vass Gábor
    #1732
    Még csak most kezdődött az év.
  • Vass Gábor
    #1731
    Hát remélem igaz lesz.
  • ewuk
    #1730
    epic fail
  • Myron
    #1729
    nekem meg 2 fail vizsgám
  • ewuk
    #1728
    nem, de agyvérzésem az lesz.
  • bertino
    #1727
    uccse.
  • Myron
    #1726
    http://www.hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=24683

    Lesz e idén DNF?
  • bodesz
    #1725
    Szerző: A PC Dome szerkesztősége | 2008.02.14.

    Mikor jelenik meg a Duke Nukem Forever?

    Igazából leginkább már csak viccnek lehet felfogni, ami a 10 évvel ezelőtt bejelentett Duke Nukem folytatás körül zajlik. A tavaly év végén megjelent újabb trailer után többen kezdtek valószínűleg ismét reménykedni, de úgy tűnik, olvasóink leginkább azt a véleményt osztják, hogy komolytalan, ami már a játék körül folyik, de sokan azért még bizakodnak egy jövő évi, esetleg idei megjelenésben. A szavazást lezáró, egyfajta poénnak szánt kategória leggyakoribb válaszai ezek voltak:
    1. Haha (28%)
    2. 2009. (26%)
    3. 2021. (17%)
    Futottak még: 2008., soha, 2002.
  • Szabi84
    #1724
    :D
  • ewuk
    #1723
    no meg boldog karácsonyt, természetesen!
  • ewuk
    #1722
    te buzi, egyetlen poént nem ismerek azt itt osztod az észt, amikor neked néha olyan kibaszott szakállas poénokat kell lerajzolni, hogy megértsd, hogy az már fájdalmas. dögölj meg.
  • Myron
    #1721
    nézzétek el neki pár hete jött csak ki a szülőcsatornából. fejjel befelé, köldökzsinór feltekeredve, a feje csak úgy kékült, sajnos oxigénhiány lépett fel és károsodott is az agya.
  • ewuk
    #1720
    :DDDDDDDDD
  • Blekk Síp
    #1719
    Kérdezd azokat az egyetemistákat akik nem külön arra szánt topicot nyitottak, hanem az érettségis topicban vannak.