7639
Duke Nukem Forever
  • Vass Gábor
    #1798
    Hát már nagyon az kéne, remélem kint lesz a játék az E3.-on.
  • SZilaJMaGGoT
    #1797
    Jogos... Inkább remake kellene... :/
  • Myron
    #1796
    még elég keveset láttunk ez még nem jelent semmit
    habár a jace hall-os vagy milyen múviban ahol láttunk 20mp-et kb, ot eléggé doom3 volt az egész, reméljük nem olyan lesz
  • grizzly21
    #1795
    Nekem a legnagyobb bajom nem az erkezesi datum, hanem hogy amit eddig lattam annak hangulataban nem sok koze volt a regi Duke-hoz
  • Myron
    #1794
    Szerintem inkább jobbról a második.
  • Vass Gábor
    #1793
    Nem kellene ezt mondanod.
    1790-es.
  • bertino
    #1792
  • Myron
    #1791
    kus
  • Szabi84
    #1790
    unokáink sem fogják látni
  • Vass Gábor
    #1789
    Ezek szerint létezik.
  • TSL16b
    #1788
    Igen, lehet.
  • ewuk
    #1787
    lehet hogy létezik Isten?
  • Vass Gábor
    #1786
    Ja ja, nagyon király, csak már jönne már, igaz is lesz remélem.
  • Myron
    #1785
    ezazzzz!!!
  • Vass Gábor
    #1784
    Faszaaaaaaaaaaaaa, egy hírt találtam róla:
    Amikor a játékosok a Duke Nukem Forever címet hallják - némi joggal - elszáll belőlük minden optimizmus. A helyzet azért ennyire nem tragikus, ha hihetünk George Broussard szavainak, aki a 3D Realms egyik kulcsfigurája. A kijelentés szerint a Duke Nukem Forever még ebben az évben napvilágot lát és láncfűrészünkkel akcióba léphetünk. A hírt némiképp alátámasztják az utóbbi évben érkezett, a játék meglehetősen jó állapotáról tanúskodó képek is.

  • Rundstedt17
    #1783
    Jah kit érdekel a gameszar százaléka,ne ilyen ingyenélők mondják meg mi a jó s mi nem.
  • fery02
    #1782
    #1766: ...és megjelent a Prey, ami végülis egy JÓ (nem kiváló) játék lett. Szóval szvsz senki se várjon sok mindent a DNF-től. Lehet, hogy ez is "csak" egy jó játék lesz... vagy oltári bukás -> én a PC-s GTA 4 óta már nem fogok meglepődni semmi hasonlón.
    #1767: régen pl NFS-nél hasonló időközönként jöttek ki NFS-ek, és szinte csak jobbak lettek mint az előzők. Bár igaz, hogy régebben könnyebb is volt biztos játékot csinálni: volt még fantázia (:P), nem kellett nagyon a részletességgel foglalkozni, elegek voltak azok a kis felbontású textúrák is.
    #1779: Ha emiatt vonnának le pontot a játékról, akkor az a magazin meg is érdemli...hogy onnantól ne olvassam. :D
  • Myron
    #1781
    ez egyszerűen légbőlkapott marhaság...
  • ewuk
    #1780
    jó de ha ők csak azért is porig alázzák, de a másik sok embernek, akiket játékosoknak nevezünk, tetszik, akkor attól még megveszik, mert kit érdekel a pl.: gamestar értékelése? én ott szarom le ahol van, a saját értékelésem számít csak.
  • RMarvin
    #1779
    Nem létezik, hogy ne egy oltári pofáraesés legyen ebből a játékból, ha egyszer megjelenik végre. Már csak dacból is + hálából a lassan sok évtizedes várakoztatásért is a porig fogják alázni a kritikusok és az újságok. Szerintem egyszerűen már nem merik kiadni.
  • Vass Gábor
    #1778
    Ja ja, szerintem is rakjanak be valamit.
  • Myron
    #1777
    Az illetékes rakjon már be vmi bannert, mondjuk a karácsonyra kiadott háttérképet vagy vmit...
    Ne kelljen már itt szégyenkeznie a DNF tápignak
  • Kandurex
    #1776
    pedig kb. ott lehet a dolog :/
  • Myron
    #1775
    erről van szó
    de most mi már nem aggódunk mert rájöttünk a tervükre
  • Vass Gábor
    #1774
    Csak akkor ezzel kellett volna kezdeniük, és feleslegesen aggódtunk is miatta.
  • Vass Gábor
    #1773
    Hát igen, és végén tarolni fog.
  • Myron
    #1772
    sztem annyira nem gáz mer akkor már csak 2-3 év és elkészülne. max 4
  • Vass Gábor
    #1771
    Hát igen az tényleg bebaszna.
  • bertino
    #1770
    na az bebaszna.
  • Vass Gábor
    #1769
    Hát igen valahogy így akarnak kezdeni valamit vele, hogy igazából 2007 december 19.-ke óta kezdték teljesen elölről az egészet, az addigieket meg kidobták a kukába, és olyan mintha csak alig egy éve kezdték volna el készíteni csak.
  • Kandurex
    #1768
    Én egyszerűbben értelmezem a dolgot, elfogyott a pénz és abbahagyták a fejlesztést, majd megjelent évekkel egy kiadó aki ígéretet tett, amit rögtön kürtöltek a fejlesztők a nagyvilágba, hogy dolgoznak! Történhetett visszalépés a támogató részéről és minden ment elölről. Most nagyjából az lehet a szituáció, hogy egy erősebb mecénással állnak a hátuk mögött, viszont problémák léphettek fel, ez lehet fejlesztői, finanszírozói és kiadói részről is.
  • Myron
    #1767
    tehát azt mondod h 10 évig nem fejlesztették csak rendereltek pár videót h legyen hype, de majd most vagy 1-2 év múlva (vagy már 1-2 éve) belehúznak és kidobják.
    szerintem helytálló gondolatmenet, van benne logika, én bízom benne hogy így van!
  • Vass Gábor
    #1766
    Régen a Doom 3-ra kellett elég sokat várni, de ott legalább Carmack elmondta, hogy egy nagyon szuper grafikus enginet akartak összedobni, amitől az embereknek leesik az ála. És ez nagyjából sikerült is. Azért csak nagyjából, mert akkoriban tünt fel egy rivális, akire senki nem számított igazán. A Far Cry. Hát igen, ez alaposan megosztotta a játékosokat. Volt aki imádta a Doom 3 sötét, zárt, lineáris pályáit, de volt aki a Far Cry-t hozzta ki akkor az FPS-ek királyának a gyönyörű, hatalmas és szabadon bejárható pályáival és félelmetesen intelligens ellenfeleivel. Az csak hab volt a tortán, hogy az FC pár helyen finoman átsiklott Doom-szerű horrorba, sőt egyenesen lopott is jeleneteket a Végzetből. Én egyébként azt mondom, hogy mindkét progi hatalmasra sikeredett, stílusukat tekintve évekig nem akadt legyőzőjük. Annyi, hogy talán a Far Crynek még most sincs igazi ellenfele, mert az új rész bár szép, hatalmas és okos, mégis túlnyomorészt uncsi. A Doom viszont lecsuszott már évekkel ezelőtt a második helyre (ami azért még nem egy rossz helyezés :-) ), mert kiadták a horrorkirályt, a Condemnedet.
    Hűha, alaposan eltértem a tárgytól, de nem baj. Elmondom, hogy mi is a fenti szómenésem értelme és, hogy hogy jön a DNF-hez.
    Már 98-ban látthattunk videókat, amiken olyan grafikát csodálhattunk, ami akkoriban a csúcsot jelentette volna egy FPS játéknak. De a progi nem jelent meg. Aztán motort cseréltek elvileg, jöttek a szép videók, de még mindig semmi. Aztán újabb és újabb motorcserék, de a DNF sehol. Hmmm.. ez elgondolkodtató. Ugyanis senki nem gondolhatja komolyan, hogy egy játékra ennyi éven keresztül gyúrnak a fejlesztők. Ha tényleg hegesztenék fullon a játékot már 12 ÉVE, akkor ha most ki is adnák, csőd lenne. Hogy miért? Egyszerű. 12 évig fizetni az embereket, meg mindent..nos az rengeteg pénz. Egy Hollywoodi szuperprodukciót is túlszárnyalt volna már a játék. Ezt azért egy játékfejlsztő sem engedheti meg magának. Szerintem a videók már a kezdetektől kamuk voltak és azt a célt szolgálták, hogy a játékosok ne felejtsék el Dukeot addig, amig egy extrabrutál folytatással vissza nem tér talán 2010 környékén. Talán hülyeségnek hangzik, amit írok, de gondoljunk csak bele a Prey projectbe. A DNF-fel együtt indult elvileg utnak a fejlesztése, voltak neki is szép videói, de hosszú évekig tünt úgy, hogy sohasem lát napvilágot. Aztán láss csodát jó sokára, de csak meg jelent. Igaz egy vásárolt Doom 3 motorral, de sebaj. Lehet, hogy a DNF-et a Far Cry 2 motor fogja táplálni. Jó is lenne. :-)
  • Myron
    #1765
    bazeg ez mi, hogy mondhatsz ilyet h ha megunod?
    én tuti sose tennék olyat h letörlöm a dnf-et.

    ezekkel a vesékkel megy gyerekekkel menjetek már máshova
    teljesen szétoffoljátok a tápigot.
  • ewuk
    #1764
    baszki én oda adom a vesémet abból kettő van, ha cserébe kijön a dnf kinek ez kinek az a fontos, ebbe belekötni értelmetlen. amúgy se tudom mire fel megy itt a pattogás, pont leszarom kinek mire van szüksége sajnálom, de alapjában véve ez az emberi természet, önzőek vagyunk. adjon értelmet az életemnek egy gyerek? az mennyivel jobb mint a dnf azt ha megunom letörlöm, a gyerek macerásabb.
  • ewuk
    #1763
    fiára? 20 éves vagyok nekem ilyennel ne gyere, majd egyszer talán várom azt is, ha már kijött a DNF addig átadom ezt a reszortot neked
  • Myron
    #1762
    hát ez van, az élet igazságtalan
    és nem kéne fikázni másokat
  • bertino
    #1761
    na, ez hiányzott a dnf topiknak :DDDDd
  • dronkZero
    #1760
    "elhitetik hogy létező félben van a játék, ezzel reményt adva és értelmet az életnek,"

    Az azért igen tartalmas élet lehet, aminek a DNF ad értelmet... Közben meg sokan vannak, akik egészséges vesére, májra, szívre várak...
  • Myron
    #1759
    miért neked van fiad?