7639
Duke Nukem Forever
  • Myron
    #2238
    nektek se veszik le a kurvák a tangájukat? haverom azt mondta h mikor már 10. jére adott nekik pénzt akkor elővillantották a sunájukat!
  • SZilaJMaGGoT
    #2237
    Pont azon tartok, ne mond meg mi lesz, had legyen meglepetés! :D
  • kommersz
    #2236
    A mozis palya mar volt?
    Azutan egy gecijo palya jon^^
  • SZilaJMaGGoT
    #2235
    Multival lécc, várjatok meg kilencig, mert most jött le a vitality-s verzsön, a sp az valami atomkirály, multit még nemsikerült tesztelni... ^^
  • Vass Gábor
    #2234

    most esett le?
  • sambauer
    #2233
    :D
  • Vass Gábor
    #2232
    Jajj mivan ti már a képzeletbeli részével játszotok ami az álmotokban van?
  • rumkola
    #2231
    Este 11 körül indítok szervert, IP a tegnapi és jelszó is. Haveromnak átvittem, úgyhogy 4-en leszünk. A bugos teleportos pályát meg nem teszem be, mert csíííít, úgyhogy marad a másik kettő.

  • fery02
    #2230
    Miért csak egy kivétel van? Miért mondod meg, hogy mit olvassunk? Gyere inkább játszani te is.
  • Vass Gábor
    #2229
    Esetleg a régi verzióját.
  • Myron
    #2228
    hát pedig én most is a dnf-el tolom az szerinted hogy lehet?
  • Vass Gábor
    #2227
    Hát ja eléggé szánalmasak vagytok mindannyian de persze egy kivétel van, még meg sem jött a játék, de már itt szopattok mindenkit, olvassátok már a gamekapocsot, vagy a gamestart rendesen.
  • Myron
    #2226
    általában nincs ennyi ammo sajnos
    meg túl kevés a wall marks delay
  • rumkola
    #2225
    bass, ezt nem kellet volna kikotyogni
  • grizzly21
    #2224
    az hogy itt irkaltok ossze vissza, mintha megjelent volna a jatek.

    jatszuk azt, hogy kuldtok egy screenshotot a multirol, amin mondjuk belelovitek a falba, hogy "SG" vagy befejezitek ezt az egeszet.
  • fery02
    #2223
    Jááá :O Kösz a tippet! Ezt nem tudtam, majd este valamikor kipróbáljuk. Legalábbis én, mert nekem még újdonság.
    #2221: Mi a szánalmas?
  • Myron
    #2222
    szerintem direkt szopatott nem csak véletlen nőtt vissza eredeti méretére pont akkor, mivel ha beveszi a szteroidokat, akkor azonnal visszanő eredeti méretre
  • grizzly21
    #2221
    ez szanalmas
  • fery02
    #2220
    A semmiért szinte. :)
    Am ez is ilyen Q3-as sajátosság. Ott is ha oda teleportálódunk, ahol épp áll valaki, kinyírjuk. De am milyen látványosan van már kidolgozva a húscafatok, meg a vérzés minősége. Nem hazudtolta meg ez a Duke Nukem játék sem magát. A 3D-ben is látványosak voltak a "szakadások" :P
    De szerencsére már nem fogják újrakezdeni a játékot UE 4-es motorral, ez a 3-as is bőven látványosra sikerült, sikerült kihasználni a motort rendesen.
  • rumkola
    #2219
    ja, az én voltam, röhögtem is mint az állat
    +1 frag
    :DDDDDD
  • fery02
    #2218
    Ja, de szerintem direkt hagyták benne. Hagy legyen egy kis hűség is az elődhöz, ha műár egyszer ennyit kellett rá várni.
    #2217: am nem te voltál, akit lekicsinyítettem, és mikorra odaértem hozzád, pont akkor nőltél volna vissza, én meg erre szétszakadtam? :D
    Nem tudom, hogy ilyenkor miért nem eshetünk mondjuk el, miért kell szétszakadni húscafatokra?
  • rumkola
    #2217
    jaja, mint pummel a q3-ban
    imádni való

    de a kedvencem a kicsinyítő sugárfegyver, majd az eltaposás - ha utolérem persze, mert a törpe rohadtul begyorsul, mint egy egér
  • Myron
    #2216
    és szerencsére itt is megmaradt a bug, hogy ha lekicsinyíted és mikor kicsi úgy fagyasztod le, miután kiolvad, kicsi marad, és nem lehet eltaposni se, csak felrobbantani meg lelőni
  • fery02
    #2215
    Majd ma csak este érek rá, de majd írjatok már, hogy mikor mennétek, mert feltétlen megyek. Egyszerűen letehetetlen a játék, főleg multiban. Milyen megalázó már, mikor a másikat rúgással ölöd meg. :D
  • grizzly21
    #2214
    dehogy toljatok, mar reg tele lenne a topik screenshotokkal, es mindenhol errol irnanak.
  • rumkola
    #2213
    Kösz az esti multit, fasza volt! Király ez a hamacsi!
    :D
  • fery02
    #2212
  • Myron
    #2211
    de mi már a pre-alpha-val toljuk. és megy már a multi is faszán
    nem is tudtál róla h van??
  • grizzly21
    #2210
    mirol beszeltek, most jott az info, hogy meg nincs kesz a jatek..konyorgom
  • fery02
    #2209
    Procyclon? Az milyen? Nem találom az NFO-ját. :/
    Bár valszeg le lehet szedni bármelyiket, úgyis a crack lesz a lényeg gondolom, amiből normális valszeg pár napon belül úgyis kijön, mire leszedjük a játékot.
  • kommersz
    #2208
    Vitality vagy Procyclon?
  • SZilaJMaGGoT
    #2207
    Kösz, asszem most tölti... XD
  • fery02
    #2206
    Nézz szét ishunt-on pl. De vigyázz, sok a kamu torrent.
  • Myron
    #2205
    nemtom én egyelőre az első patch-et várom egy fincsi map pack-el
  • SZilaJMaGGoT
    #2204
    Szerintetek a duke nukem forevernek lesz folytatása??:D
  • ewuk
    #2203
    és azoknak is akik most a válság miatt elvesztették a házukat és mindenüket és a gyerekeikkel az utcára kerültek. én ha megélem a 80at tuti nem leszek olyan állapotban hogy játsszak, ezért lesz majd egy gyerekem, akit arra nevelek hogy majd ha eljön a pillanat és én nem tudnék már gombokat nyomogatni, akkor ő játssza ki előttem
  • SZilaJMaGGoT
    #2202
    LINKET PLZ!!!
  • fery02
    #2201
    Ki, bár a Vitality-s verziót nem mondják stabilnak, szerintem inkább várjunk a Reloaded-re. Pár nap múlva majdcsak kiadják azt a verziót is.
  • SZilaJMaGGoT
    #2200
    Kijött??
  • Myron
    #2199
    én még 80 évesen is gondolkodás nélkül azonnal telepíteném és tolnám amint csak tudom!!!