7639
Duke Nukem Forever
  • woy
    #2398
    http://www.otherworld.hu/index.php?page=singlearticle&id=2857
  • Vass Gábor
    #2397
    Ott van alatta az új képek is, csak rá kéne kattintani a végleges játékképekre, és úgy már látni fogjátok.
  • Calver
    #2396
    nekem inkább hirtelen egy puska, egy fal és egy tarkó ugrott be, fordítóprogram helyett. már ha érted mire gondolok.
  • Vass Gábor
    #2395
    Hát ja, pedig magyarul van.
  • Shep
    #2394
    Hát azért ez a mondat nem semmi, lassan már ide is külön fordító progira lesz szükség.
  • Vass Gábor
    #2393
    Meg lehet nézni a Pc Guru oldalán.
  • kommersz
    #2392
    Betonn,azt varja rakd be a kurva kepeket:\
  • Vass Gábor
    #2391
    Úgy ahogy mondod.
  • fery02
    #2390
    Nosza
  • Vass Gábor
    #2389
    De tudok, és képzeld új képek jöttek meg.
  • kommersz
    #2388
    irni nemtudsz?:(
  • Vass Gábor
    #2387
    Az nagyon, csak legyen felvásárló aztán mehet tovább a minden nagyobb rendben a munka.
  • grizzly21
    #2386
    kamu:D
  • SZilaJMaGGoT
    #2385
    Mi ez a nagy bizalmatlanság?? Aki szerette duke-ot és akar, az tud is olyan játékot készíteni... Bár én egyelőre valami mod-ban látom a jövőjét... UE3 kurva jó, sok a segédanyag hozzá, nem nehéz használni, de a legnagyobb hátulütője egy single player mod esetében az az, hogy az ai-t neked kell összehoznod... :/
  • Shep
    #2384
    Hát de a semmitől az is jobb, mert DNF már sose lesz, vagy ha mégis az akkor már nem olyan lesz.
  • Myron
    #2383
    de az olyan is lett volna
  • Shep
    #2382
    12 év alatt a kínaik két 5 éves terv keretén belül csináltak volna 5 DNF-t ezek meg. ÁÁÁÁ szarják össze magukat.
  • EnZsolt
    #2381
    A csőd nem azt jelenti, hogy bezárt, aztán csumi.

    A csőd még egy lehetőség arra, hogy összeszedjék magukat, átalakítsanak, kifizessék a tartozásokat, ha képesek összekapni magukat, mehet minden tovább.

    Mint tudjuk a lepény hal előszőr, a remény hal meg utoljára.
  • ewuk
    #2380
    amúgy nagy baromság lenne ezt kihagyni. tehát ha én egy fejesztőcég feje lennék, tuti megvenném a jogokat. és kiadnám.
  • Narxis
    #2379
    Reméljük átveszi a Blizzard.

    Duke Nukem FOREVER MMO
  • olbaidhun
    #2378
    "When it's done"
  • Myron
    #2377
    amúgy most nekem bejött a 3drealms oldala csak a képek jönnek le nehezen vagy egyáltalán nem
  • Myron
    #2376
    szal akkor a DNF az csak egy unreal motor tesztelő alkalmazásnak lett szánva?
    úgyis ki fogják adni. ha nem most akkor 3-5-10-20 év múlva
    nehogy már pont egy ilyen játéknak ne legyen folytatása mikor egy csomó másik játénak meg már 5.-6. része jön ki mer nem tudnak mit kitalálni...
  • ewuk
    #2375
    egy világ omlott össze...
  • Narxis
    #2374
    LOL
  • bgabor
    #2373
    Itt volt az ideje. Aki nem képes megérteni a játékpiac működését, az menjen csődbe, és áruljon dinnyét játékfejlesztés helyett!
  • SZilaJMaGGoT
    #2372
    Mármint erre gondoltam:
    "A rajongókat csak nem hagyják cserben."
  • SZilaJMaGGoT
    #2371
    Mért eddig szted mit csináltak...
  • zoliii
    #2370
    Ilyenkor nem lehet, hogy eladják más cégnek a játékot, és ők fejezik be?
    A végén tuti, hogy megjelenik, ha már elkezdték. Csak max 1-2 év csúsztatással. A rajongókat csak nem hagyják cserben.
  • RelakS
    #2369
    Mert szerinted a csőd mit jelent?
  • zoliii
    #2368
    :((
  • SZilaJMaGGoT
    #2367
    XDDD
  • Myron
    #2366
    azért nem hiszem h ennyire legatyásodtak volna :D
  • RelakS
    #2365
    szolgáltató nem kap pénzt -> lecsapják a hálózatot eshetősége pl?
  • SZilaJMaGGoT
    #2364
    Am lehet, h ezzel is csak időt akarnak nyerni, mert már szégyenlik, hogy sehol se tartanak... XD
  • Myron
    #2363
    ez is az átverés része
    amúgy meg biztos csak a túlterhelés miatt nem jön be
    attól h bezártak még megmaradhat a honlapjuk, fórum, stb
  • Lacee
    #2362
    ha egy fejlesztőstúdió megszűnik, akkor az első, hogy leveszik a honlapot a netről? Ha le is szedik, szerintem egy hivatalos hírnek mindenképp kint kéne maradnia, márcsak a sajtó miatt is, nem?
  • Kandurex
    #2361
    erről ennyi,
  • RelakS
    #2360
    Űgy tűnik, a hír igaz, tekintve, hogy a www.3drealms.com nekem legalábbis nem jön be
  • SZilaJMaGGoT
    #2359
    Mostmár nincs ki beleszóljon... legalábbis egy darabig... :) Ha lesz egy kis időm lehet összeütök pár modellt és nyitok vele egy topic-ot moddb-n hátha valakik felfigyelnek rá... :)