7639
Duke Nukem Forever
  • grizzly21
    #2438
    szerintem mostmar tenyleg itt az ideje hogy ezt a gyerekes hulyeseget abbahagyjatok, [vagy kuldjetek printscreent..pff]
  • The Protector
    #2437
    Fognak új multis mapokat kinyomni hozzá?Jó lenne mert már az összeset betanultam.Pár fegyver sem ártana.
  • Lacee
    #2436
    nekem újra egyre gyanúsabb ez az egész, először bezárás, cancel híre, aztán most hirtelen egy gameplay video... és az őszi/téli megjelenés bejelentése pedig majd jövő héten?
  • Shep
    #2435
    Á ez is csak arra jó, hogy fájdítsa az ember szívét. Nekem már az az ezer éves unreális 2-es endzsines cucc is jó lett volna, vagy akár a kék2 motorra írt is :)
  • kommersz
    #2434
    ez a jatek epic lett volna:)
  • Zomil
    #2433
    nah ennek már volt olyan hangulata, mint a régi E3-as trailernek :)
  • Kandurex
    #2432
    Nem lett volna ez rossz, na hátha átveszi valamelyik nagyobb kiadó.
  • Mr_no_NaMe
    #2431
    EGO xD
  • Narxis
    #2430
  • Louis Cyphre
    #2429
    Duke Nukem Forever gameplay Leaked
  • sambauer
    #2428
    "h még egy kibaszott dnf se tud kijönni."
    szerintem ebből pont nem azt lehet le venni hogy Csak ennyi gondja lenne, de lehet én értelmeztem félre
  • Rundstedt17
    #2427
    katasztrófa,jó hogy csak ennyi gondja van egyeseknek
  • Myron
    #2426
    mind1, biztos úgyse tetszett volna ha kijön...

    ez a világ amiben élünk, olyan elbaszott szar, h még egy kibaszott dnf se tud kijönni.

    ennyi.
  • Vass Gábor
    #2425
    Hát az utolsó bekezdés az nagyon jól jönne.
  • Myron
    #2424
    http://www.gamestar.hu/duke-nukem-forever-mi-lett-volna-ha.html
  • Myron
    #2423
    HARDWiRED - Duke mizéria
  • kommersz
    #2422
    :DDDDDd
  • SZilaJMaGGoT
    #2421
    Meg különben is akkor a VG elharapódzana más topikokban... Egyelőre itt jólérzi magát... :D
  • Narxis
    #2420
    Nehogy bezárjátok már, ott van a nevében, hogy FOREVER, ennek a topiknak már csak az sg-vel együtt szabad buknia.
  • Myron
    #2419
    nem hiszem, tudom h ki fog jönni
  • RelakS
    #2418
    Ja...

    Ott van a lenyugvó Duke logó, és egy oxigénmaszkos Duke is :D (jó, tudom, csak tükröződés, de akkor is :D)
  • Kandurex
    #2417
    Megfontolandó, bár a játék egyidős lassan az SG.hu -val, szóval...:)
  • grebber
    #2416
    lol.Ezek után a hírek után még mindig hiszed?
  • Myron
    #2415
    hogy kéne már?!?!
    hamarosan ki fog jönni
  • grebber
    #2414
    Topikot zárni kéne nem?
  • Lacee
    #2413
  • Myron
    #2412
    a gondolatmeneted lehet hogy itt hibádzik:
    "egy komoly cég"
  • Lacee
    #2411
    először nekem is ez volt a véleményem, csak belegondolva hogy egy komoly cég ilyet megengedhet-e magának, háát...
    a honlapra kikerült egy GOODBYE feliratú post, a stáb tagjaival, de semmi további magyarázat.
  • Myron
    #2410
    jaja, rohadt nagy poén lenne sztem
  • sambauer
    #2409
    "ha meg csak publicity stunt, és mondjuk jövő héten bejelentik a DNF-et, akkor meg azért köcsögök :) " amúgy ezt annyira eltudom képzelni :D ennyi év után simán ellőhetik még ezt is
  • Lacee
    #2408
    az SG.hu szövegértési Grétsy László-díját szerintem te nyerted. A képek nem a cég részéről, a sajtóban kerültek nyilvánosságra, hanem az egyik kirúgott fejlesztő tette fel a blogjára, hogy így nézett ki kábé a dolog mielőtt lefújták.

    De ismétlem, ha az elmúlt pár nap eseményei után ha kiderül hogy csak szívatás volt a csőd-hír, akkor a 3DR ismét bebizonyította, hogy semmibe veszik a rajongókat.
  • Lacee
    #2407
    alapvetően nagy szemétség mindez a cég részéről, hiszen még egy hónapja is jöttek a twitter-hírek G. Broussard-tól, hogy mérföldkő, meg bugfixek, blabla... erre, derült égből bezárják a boltot? wtf...

    ha meg csak publicity stunt, és mondjuk jövő héten bejelentik a DNF-et, akkor meg azért köcsögök :)
  • Vass Gábor
    #2406
    Hát abból, hogy ha jöttek képek belőle, akkor nemsokára jön a videó is, és a kiállításokon lesz a nagy bombaszórás.
  • fery02
    #2405
    Ezt miből szűrted le?
  • Vass Gábor
    #2404
    Jaja, szóval még nincsen veszve minden.
  • Lacee
    #2403
    azta, ezek a concept képek marha jók, nem hiszem el hogy nem lesz belőle semmi...
  • fery02
    #2402
    Ebbe de sok munka volt pedig így a képek alapján. De nagy kár érte. A PigCopBike képek alapján meg erősen elkapott a nosztalgia, de szép is volt. A tojásokat ne is említsem.
    Most komolyan bekönnyeztem. Főleg, hogy a háttérben szól az új ATB album is. :)
  • fery02
    #2401
    Ha csak ezeket a map-okat ki lehetne valahogyan próbálni, akár olyan "fly" módban is, csak úgy natúrba, fegyverek, szörnyek, minden nélkül, már az de jó lenne. :)
    #2397: Milyen végleges játékképek? Hol élsz te? :D be ne írd, hogy hol laksz!
  • woy
    #2400
    http://sikander.shackspace.com/DNF
  • fery02
    #2399
    Ne legyél azért nagyon büszke erre a fajta skill-edre.