7639
Duke Nukem Forever
  • ApPa123
    #2518
    Bocsi h csak így ideírok de am mikor is fog kijönni a game??:P
  • Myron
    #2517
    egy valamit viszont most már biztosra tudunk
    régebben kételkedtek egyesek h egyáltalán csinálják e a játékot
    azt mondták h 1-2 évente kiadnak egy kamu shotot és jót röhŐgnek mindenkin

    most már tudjuk h nem így volt, hanem tényleg csinálták
  • DeerHunter01
    #2516
    asd,.SD_A?sd_S?AdAS_?aS_?DaS,dAS_D?:
  • sambauer
    #2515
    köszi jókedvre derítettél :D
  • grizzly21
    #2514
    masik topikbol

  • Lacee
    #2513
    való igaz, már az eredeti DN3D sem a szépségével hódított, egy évben jött ki a quake-kel
  • balee4
    #2512
    :D tisztáztam magamban a dolgot xDDD
  • rumkola
    #2511
    jól elvitázol magaddal :))))

    nagyon durvák ezek a képek - már most sem ütne akkorát, ha kijönne ezzel a graffal - mondjuk aztán ki érdekel a graf, huszadrangú dolog
    :DDDDDDD
  • balee4
    #2510
    illetve az a baj ezzel, hogy ha megnézitek a képeket, már most sem ütne akkorát, ha kijönne ezzel a graffal (persze ezen még lehetne azért a véglegesig csiszolni),
    de ha ezt esetleg még tovább húzzák-halasztják, megint elavul a motor és engine csere lenne újra...
    mondjuk aztán ki érdekel a graf, huszadrangú dolog egy Duke Nukem esetében, a 3D-vel néhanapján még ma is játszok:D
  • balee4
    #2509
    nagyon durvák ezek a képek, ez bizony nagyon bétaközeli állapotban van...
  • Myron
    #2508
    én azt hittem azok a szörnyek akik a lányok elpusztítása utána spawnoltak oda, azok a stricijeik voltak
  • Lacee
    #2507
    pontosan, azért is kérték hogy megöld őket, hogy ne kelljen átváltozniuk - volt is valami nagy balhé emiatt (is), az erkölcscsőszök szerint a játék bátorította a kiszolgáltatott nők elleni erőszakot... emiatt tették bele, hogy mindig spawnol egy szörny is, ha megölsz egy csajt, ezáltal "büntet" a rendszer :)


    DNF-et minden háztartásba! Péntekig nem vártam túlzottan a játékot, de az azóta megjelent infok nagyon kedvet csináltak hozzá... nagyon remélem, hogy ezek után nem tánik el a süllyesztőben. Bájosan idióta sztori, teljesen elfogadható grafika (ne feledjük, a képek a bétaverzióból vannak, ennél sokkal szebb is lehet a végleges), még a modellekből is csak úgy süt a régi hangulat.
  • Myron
    #2506
    az alien köpetes fiatal asszonyokat ti kivégeztétek a duke3d-ben?
    azt nyöszörögték h öljük meg őket, én meg addig rúgtam őket amíg szét nem esetek.
    olyan furcsa hangjuk volt mikor beléjük rúgtam, szerintem kezdtek idegenné alakulni
  • Myron
    #2505
    én pl biztos nem gondolom ezt
    egy kicsit se
  • rumkola
    #2504
    Ugye azt senki nem gondolja komolyan, hogy kárba vész és nem jelenik meg?
    :DDD
  • Myron
    #2503
    nagyon aranyos nénik vannak a képeken
  • RelakS
    #2502
    Bebököm ide is:
    Valaki megvehetné a játékot, befejezhetné, és kiadhatná.
    Addig is warm-up-nak gatyába rázni a Q2-es meg az Unreal motors verziót, és kiadni akár ingyér :]
    Szerintem vinnék, mint a cukrot

    A vicc, hogy egyesek mondják, mekkora szar, meg satöbbi...
    Őszintén szólva nem kell nekem hiper-csillivilli valami (lást: Crysis, még ma sincs gép, ami rendesen vinné), inkább az számítana, hogy 1920*1200-ban minden maxon folyamatos legyen
  • Lacee
    #2501
    ...és a storyboard is jól hangzik, duke cave, kaszinó, űrhajó, játékautós száguldás, nagymellű csajok, idióta idegenek, minden ami kell...
  • Shep
    #2500
    Félelmetes, hogy 12 év munkája a semmibe vész. Ráadásul így hogy már ilyen jól álltak, gyakorlatilag béta állapotban leledzett a cucc (az eddigi képek alapján) és ha azt vesszük hogy ebből már a béta is ütött volna, nyugodtan ki lehetett volna adni. Persze akkor jött volna a sírás, hogy bugos, meg minden, de legalább lett volna valami és nem csak a képeket nézhettük volna fájó szívvel.
  • Shep
    #2499
    Nem állítottam ,hogy nincs némi túlzás a leírtakban. Én csak a lényegre akartam rávilágítani, szerintem ez sikerült is.
  • RelakS
    #2498
    még kép, meg miegyéb
  • SZilaJMaGGoT
    #2497
    Lehet félre értettelek, szóval ha így van akkor hagyjuk a vitát... :D
  • SZilaJMaGGoT
    #2496
    Valahol igazad is van, de azért süt a hozzászólásról a hozzá nem értés, ugyanis, egy prerenderelt animációt összedobni úgy, mintha ingame lenne(értsd a látványra), talán macerásabb mint megjeleníteni a játék alatt... Az meg hülyeség, hogy nem volt egy ilyen kinézetű motorjuk a játék alá.
  • Shep
    #2495
    Hát van rá esély.
  • Myron
    #2494
    de méghamarabb fogunk meghalni mint h világvége legyen :D
  • Shep
    #2493
    De egyet tudunk, hamarabb lesz világvége mint DNF. Esetleg Duke ment majd meg minket? :)
  • balee4
    #2492
    Ettől félek én is, hogy ez lesz, inkább adják oda egy tehetséges csapatnak, van nem egy ilyen a Take Two-nál (Rockstar, Remedy, Illusion Softworks)
  • Myron
    #2491
    sajnos nem hülyeség amit írsz
    én is félek h akik átveszik majd elbasszák
    de lehet h nem
    meg egyébként is
    van más alternatíva?
    nincs :(
  • Narxis
    #2490
    Azért nem kéne ennyire leírni a játékot úgy, hogy még ki se adták. Ráadásul te mondtad, hogy az eddigi infok semmit nem jelentek ergo semmit se tudunk róla.
  • Shep
    #2489
    Hát apám képeket akárki tud csinálni, meg 3d animációt (jó előbb meg kell tanulni a progit használni). 1 perces animációk, meg poénvideok a játékvilágban egyenlőek a nullával. Arról nem beszélve, hogy 12 év alatt ide jutottak hát ehhez csak gratulálni tudok. Persze, ott a név a téktúnál, de az még nem azt jelenti ,hogy kezdenek is vele valamit, azonkívül az már nem ugyanaz lesz, hanem egy dobjuk össze gyorsan valamit amíg még emlékszik valaki a videókra és a bukásról szóló hírekre. Nem baj, hogy szar lesz az egész és újítás nem lesz benne és a hangulat is nulla lesz a hülyék úgyis megveszik majd mert hát DN. Egyedül annyi előnye és ugyanakkor hátulütője is volt ennek a fejlesztésnek ,hogy nem szólogatott be nekik senki ,hogy holnapra x pálya legyen meg, holnapután meg kiadás van, viszont így ez a nagy nulla lett a vége x kép, pár video.
  • ewuk
    #2488
    tyipu tyipu
  • Myron
    #2487
    az új röhŐk jók lettek, de a régi ünnék nekem sokkal jobban tetszettek a nagy fogukkal.
    kíváncsi lennék a hangjukra is. ünne ünne -ü, hááááőőőőőr
  • Narxis
    #2486
    :DDD
  • Gordis2k
    #2485
    Én úgy halottam a piacon egy öreg nénitől, hogy később jelenik meg...vagy nem.
  • Vass Gábor
    #2484
    Hát ja, legalább lenne róla egy infó, hogy mikor is jön meg.
  • Myron
    #2483
    hát nekem jövő ősz is jó lenne, vagy jövő utáni, csak akkor tényleg jönne már ki
  • Vass Gábor
    #2482
    Nem az, hanem a tipp az őszi téli időszak.
  • ewuk
    #2481
    a when it's done?
  • Vass Gábor
    #2480
    Az a dátum pedig tök jó lenne ami lejjebb megvan említve.
  • ewuk
    #2479
    ezek szerint egy ekkora magas labdát, nevet és sok rajongóval rendelkező játék folytatásában, szerinted egyetlen egy cég sem lát fantáziát, hogy elkészítse. logikus.