1526
  • galocza
    #987
    én végignyomtam, és hidd el, ez egy deus ex játék, legalább is hangulatban. tanácsom: nyomd végig seattle-t (rendesen), ha nem fog meg vagy nem tudod túltenni magad (az amúgy számos) negatívumon, hagyd a fenébe. az első benyomás mindenkinek nagyon rossz, de aztán többé-kevésbé megenyhül a nép 8).
  • insp
    #986
    Sajnos még nem volt időm nekiállni a játéknak, de az évi végi szabadságból rááldozok egy-két napot. Aztán meg nyilatkozom...
  • insp
    #985

    Én akkor is nagyon meglepődtem a végén
  • galocza
    #983
    vagyunk szerintem páran a sötétben megbújva és szervezkedve, hogy egyszer megkaparintsuk a hatalmat ebben, az előző és a következő eónokban is 8)
  • insp
    #981
    OFF:

    Végre egy Anachronox FAN! (Nem véletlen, hogy azt is az ION Storm csinálta!) Remélem megcsinálják a tervezett második és harmadik részt is, mert valami eszméletlen nagy poén volt a játék vége!!!
    Ha mégsem, akkor írok a fejlesztőknek, hogy küldjék el nekem a történet folytatását, mert nagyon érdekel a dolog.

    ON
  • gonosz
    #978
    hmm, ez a mag rail brutalis.. a mindentlatos szem biomodot be se ultettem mert tul eros meg anelkul is :)

    A skeletal black market biomod se kutya, az energiakarddal 1 csapas le-empz egy kamerat :) 2 csapas meg egy turret. raadasul meg csondes is. 3-as eronoveles se kutya, egyszer poenbol lemeszaroltam a varost egy jambor szekkel :) raadasul ezeknek meg energia se kell, passziv modok.
  • insp
    #977
    Romero? Semnmi köze nem volt a Deus Ex-hez...

    Egyébként a patch nálam óriási sebességnövekedést eredményezett. (igaz 9800Pro-n)
  • MerlinW
    #976
    Szubjektív:

    Mindenkit nyugtassak, 5600FX-em van és azon sem repeszt a gamma. Most ha megnézünk egy Silent Hill 3-at, vagy akár egy Call of Duty-t, avagy egy NFSU-t, ez elég szomorú... De az is tiszta, hogy az ION Storm - Romero ide vagy oda - soha nem adott ki tisztességes játékot. Mert a Deus Ex 1 senem volt hibátlan, még messziről sem... ez van ezt kell szeretni:) Nem egy nagy durranás a játék, mégis arra ösztönzi az embert hogy egyszer legalább végig legyen játszva. 1.1 es patch-el már alkalmas rá.
  • Evin
    #975
    944-es választ nézd meg!
  • galocza
    #973
    detto
  • hykao #972
    Hah, Te hogyan tudtad előcsalogatni a Media-ban az eladókat?
    Nekem nem sikerült.
    10 perc várakozás után, már cintányéroztam a DVD-kkel, de akkor is csak egy biztonsági fasz jött oda: egy kétméteres feketemellényes gádzsi...
  • IMYke2.0.0.0
    #971
    Ez isten király!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • gonosz
    #970
    Ja nemtom volt-e mar, ezen a cimen van kismillio Deus2 tweak. Angol tudas nem art, de majd lehet hogy irok egy osszefoglalot az altalam tesztelt es bevalt dolgokrol.

    http://66.193.119.177/index.php?showtopic=206212

    Jelentoset lehet dobni a teljesitmenyen.
  • CarajoEsp
    #969
    Ez egy erős piaci húzás. Így kényszerrítik(vagy próbálják) arra rávenni azokat akiknek nincs még gf4-e vagy Atija ,hogy vegyenek új kártyát
  • Gandibá
    #968
    Jah, havernak akkor a GeForce 4 Titániumán futni fog?
  • Gandibá
    #967
    Ohh hogy az a jó ... ennyit erről ehe. :(((
  • CarajoEsp
    #966
    Vagy Geforce 3-at!!!! Nekem az van és nagyon szépen muzsikál....a többi játék:DD
  • IMYke2.0.0.0
    #965
    Igen.
    Amíg nem veszel egy ATI kártyát, vagy fos GF FX-et...

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • Gandibá
    #964
    Most akkor a game kilőve?
  • CarajoEsp
    #963
    De a kártyád nem támogatja a Dx8-at. A Silent Hill 3 se fog menni:((
  • Gandibá
    #962
    DirectX 9em van.. azzal nehogymár ne menjen!
  • CarajoEsp
    #961
    Ezen nem fog segíteni. Ehhez sajna DirectX8 kell:((
  • Gandibá
    #960
    Jah és a legújjabb driver van fent.
  • Gandibá
    #959


    Ezt írja ki a game. GeForce 4 MX 440-el nem menne?!?!?!
  • CarajoEsp
    #958
    Cd Galaxisban is lehet kapni.
  • galocza
    #957
    hátazúgytörtént...
    igen. a 2 szép szemedért felraktam a gamét (NEM goty), előkotortam a paccsot, felraktam és elküldtem az exe-t.
    hogy megy, az őszintén szólva meglep kicsit , de minden jó ha vége jó 8)
  • CarajoEsp
    #955
    Dx Goty automatikusan a legújabb peccsel van és ha minden igaz vannak benne plusz dolgok. Media Marktba vettem. Galocza a te exeddel megy csak úgy gondolom egy eredeti játékot nem akarok peccslegetni?
    Azt megtod mondani ,hogy ez az exe e legújabb pecs felrakása után küldted el? és ez ugye eredeti exe?
    Hihetetlen ,hogy mennyit offolok ,de legalább szalad a topic:D
  • Gandibá
    #954
    Ma felraktam a játékot és indításnál ilyen VIKTORIA ERROR ablak jött ki, és nem indult el a játék. Jah és a patch fent volt. Valaki tud segíteni?
  • balcooo
    #953
    szasztok, valaki közzé tudna tenni egy user.ini-t itt a forumban?Tökmindegy miylen csak ne az enyém legyen:) valamit sztem elszurtam a sajatomban alaposan, és emiatt nem lehet useolni egyaltalan az inventoryban (és nem toolbeltben) lévö targyakat, hiaba buzeraltam a controlst a jatekban meg az ini-ben.
  • Deajka
    #952
    A dx goty , miben különbözik a sima verziótól?
  • M.A.D.
    #951
    A nemrég megjelent patch nagyon sok hibát orvosol!
    Ajánlom mindenkinek.
  • galocza
    #950
    pedig elküldtem 8(
  • Hmuda
    #948
    A grafikai beállításokat a mentett állásokban tárolja, szóval ha viosszatöltöd a régebbi savedet, akkor minden visszaáll a régi kerékvágásba.

    Az árnyékokat meg a csószkán tudod kikapcsolni. A Lownál is kisebb opció, azzal ki is van kapcsolva.
  • CarajoEsp
    #945
    Gonosz. Asszem megnyerted az aukciót:DDD
    Az a legszebb minden másik gépen megy csak az enyémmel szopik. Megjegyzem az enyémmel az Unreal sem megy úgyhogy itt valami nagy gond lezs. Ja és ez a Goty version persze Sold Outos formában ,de ettől függetlenül a legújabb pecs van rajta!!!
  • Seth
    #944
    itt a link a patch-hez/1.1+crack/
  • Sephi
    #943
    Mivel most nincs idegem vegig olvasni a hozaszolasokat kerem szepen valakit hogy arulya el hogy milyen patch kell hozza ha csak holnaop fogom feltelepiteni es hol lelek hozza cracket?
  • gonosz
    #942
    en 1000-t adok erte :)
  • Mayday
    #941
    Nem lehet, hogy peccs kell neki? Mas, regebbi jatekokhoz is kellett, hogy elfussanak pl. XP alatt!
  • CarajoEsp
    #940
    Nah. Asszem van egy eredeti eladó Deus Exem:D
    Valamiért ezen a gépen nem megy és most kipróbálva a többi gépen elfut rendesen. Ha kell valakinek Pénteken vettem 2ezerért és olcsóbban eladnám:D
    Sold Outos meg DvD tokos ,de úgyis a játék számít!!!:DDD
    Nekem már elegem van ,hogy a másik gépen megy én nekem meg tört Exe-ket kell letöltögetnem ,hogy fuson a játék.
  • Hmuda
    #937
    Megértjük fájdalmad. Minden Deus Ex fan szembesült ezzel a problémával. :-(((