1526
  • CarajoEsp
    #935
    [email protected]

    Ha ide eltudnád küldeni az 1.112f-es patchelt Exe-t. Nekem a Sold Outos verzió valamiért szarakodik:((
    Ettől én persze aktívan kivagyok. És mindent köszönök.
    Vannak rendes emberek csak nehéz rájuk akadni:D
  • galocza
    #934
    paccs:
    http://support.eidosinteractive.com/GI/CustomerSupport/patches/PC/deusex/DeusEXMPPatch1112fm.exe
    dx1 exe-t is kapol, ha emilcímet adol.
  • gonosz
    #933
    latod amugy trehany gyerek vagy mondtam en, meg rendes deus exe -d sincs :)
  • gonosz
    #932
    ha akarod feltoltom neked vhova, tudsz vmi ftp-t vagy icq szamot vagy ilyesmit?
  • CarajoEsp
    #931
    Szar a cd-n lévő exe és nem megy.
  • CarajoEsp
    #930
    Valaki egy eredeti Deus Ex 1 exe-t. Lehetőleg a legutolsó Patchel meg tudna oszatni? Megvettem eredetibe de szar a cd-n lévő Patch és nem tok játszani:(
  • CarajoEsp
    #929
    Hát én nekem nincs Flashgetem és gondolom azzal lejön:(
    Tényleg senki nem küldené el? Ha nagy kérés nem kell teljesíteni:D
  • galocza
    #928
    waaaaa, damn im god 8)
  • hykao #926
    Nekem lejön. Mivel próbálod letölteni?
  • gonosz
    #923
    waaaaaaaa, damn im good :)
  • CarajoEsp
    #922
    Jovan akkor. Én tényleg szépen kérek te meg lebaszol.
    Nem mintha gond lenne ,de ezt nem kellett volna. Amígy ezt beírtad megadhattad volna a linekt. De élljél te te GONOSZ!!!
  • gonosz
    #921
    ott egy webes link a file-ra es kb 4x irtama mar nezzel mar a szemeddel nem a game trehany hanem te :)
  • CarajoEsp
    #920
    Honnan lehet leszedni a Cracket? Nekem az a torrentes vagy mi nem megy:D Légyszi valaki küldje el mert így nagyon treghány a gamé:D
  • gonosz
    #919
    ja a lvl3 ero nagyon jo :) 3-as lab-erositovel egyutt, + lvl3 emp sebzes a melee weaponra, eleg gyilkos igy. Bar altalaban lopodzni szeretek, ha vki tavolrol tuzel ram, odafutok mielott ujra lohetne. kb 1 csapas energy blade, vagy agyondobok egy fotellal :) a futas+ugrast leszamitva meg energiaba se kerul.
  • gPROject
    #918
    kösz, nem vettem észre amikor lentebb görgettem
  • Hmuda
    #917
    Egész pontosan a 875-ös üziben.
  • Hmuda
    #916
    Van, kicsit vissza kellene olvasni és ráakadnál.
  • Hmuda
    #915
    Hát én még a szobaátrendeződést se tapasztaltam. Az általad leírt hullaelhajításhoz meg csak hasonlót tapasztaltam, mikor LVL3-as erőnöveléssel labdáztam velük, de amúgy nem.
  • gPROject
    #914
    hi
    Tetszik ez a game, csak az bajom vele, hogy nekem nagyon szaggat. Azért csak futnia kellene 1600+, 512 DDR és 4200-ason 1024-ben, nem?
    Másnál is előfordul? Van valami megoldás rá, azon kívül persze, hogy teljesen lebutítom a grafikát?
    Van már hozzá patch?
  • hykao #913
    De olyannal biztos találkoztál, hogy pár lépésből átrendeződik egy szoba berendezése, vagy, ha egy hullát felemelsz, majd eldobod, mintha maga Toldi Miklós hajította volna el, akkorát röpül, és kócbabaként hajladozva landol.

    Szóval ezen a rongybaba fizikán még finomítani kell a jövő játékaiban.
  • Hmuda
    #912
    Ezt meg hogy csináltad? Én még nem tapasztaltam.
  • hykao #910
    Az odáig rendben van, hogy többféleképpen döglik meg a csótány, de azért az már sok, hogy pl. megdobom a majd 100 kilós földön fekvő hullát egy pohárral, vagy egy hamutartóval, mire az arrébbpuffan vagy 20 méterrel.
  • Hmuda
    #909
    :-DDD
    Amúgy egy privi üzit küldtem még reggel.
  • Hmuda
    #908
    Miérz vitték tulzásba? Már úgyis kezdett elegem lenni a előre lerenderelt meghalásoktól. Kicsit unalmas, mikor 500-adjára nézed végig, ahogy vki a térdére esik és elterül.
  • galocza
    #907
    hooool? neeeeem...
    de mind kaptok finom diótortát, nagyanyám receptje szerint, jóanyám által (kicsit) eltolva 8)
  • hykao #906
    Ja, nem volt ami röpködjön 0 gravitációval.
    Ezt a rongybaba fizikát kicsit túlzásba vitték.
    Igaz nem csak ennél a játéknál.
  • KM
    #905
    Visszacserélted az eredetire az Ion Launchert?
  • gonosz
    #904
    azert a quake2 -ben targyak se voltak :)
  • gonosz
    #903
    siman felmegy a peccs modositott ini-re, mert tudtommal felulirja kapasbol. szerintem csak modositott exe-re nem megy fel, mint ahogy a progik 90 szazalekanal ez a helyzet.
  • Hmuda
    #902
    Nekem felment.
  • balcooo
    #901
    ez mijen pöcsség hoyg modositot .ini-re nem megy fel a peccss. ááááá!!! Persze hogy nem backupoltam turkalas elött
  • hykao #900
    A fény-árnyék hatások tényleg jók, de nem biztos, hogy az origami harrierért, quake2 szerű szögletes tárgyakért megérte!!!
  • hykao #899
    A fórum főoldalról.
  • Hmuda
    #898
    Az egyetlen dolog amit szépnek ratottam a játékban az a lebegő őrdroid az utcán, ahogy elhalad a lámpa alatt.
  • gonosz
    #897
    van secondary fire is, az nem csinal semmit?
    grafikat hagyjatok mar, a stencil-arnyekok miatt kicsi a poligonszam, csak itt nem lehet mindenhol doom-modra sotettel elkendozni. (sot megkockaztatom meg a hw igenye is kisebb)
    Amugy kepes meglepoen szep is lenni helyenkent.
  • Hmuda
    #896
    Az én üzimet is megkaptad? :-)
  • galocza
    #895
    köszi, hát ezt meg honnan tudtad? 8)
  • Hmuda
    #894
    Jó, a szaggatás időközben megjavult (kikapcsoltam az élsímítást és az anizotróp szűrést a vidkártyámon). Csak a kilépegetés idegesít.

    A különféle töltényeket meg nagyon gyorsan felejtsd el. Az "univerzális töltény" ezt a feature-t is a szemetesbe vágta. :-(((
  • Hmuda
    #892
    Hm. Felraktam ezt a "peccsnek" nevezett vmit. Még lassabb lett (eddig eldöcögött 640*480-ban max árnyék+fényeffekt+karakterkidolgozás, bloom és vsync ki (ezzel régebben elérte a 10-15 FPS-t, most a legminimumabb grafikán amit csak be lehet állítani, a kezdőszobában alig van 5-7 FPS)). Eddig még egyetlen egyszer se vágot ki a desktopra, erre msot rögtön a legelején kib*szott.

    HAJRÁ ION, CSAK ÍGY TOVÁBB! HÁTHA MÉGJOBBAN MEGUTÁLUNK TITEKET!
  • grebber
    #891
    már sikerült