1526
  • insp
    #1040
    Mindenkinek, aki csalódott az előzetes képek után a végleges játék külcsínjében:
    Deus Ex High-Res Texture Pack
    Egy kis minta:

    Előtte:

    Utána:

    Nagyon faja!
  • Takimate
    #1039
    A PoP nem Splinter Cell motort használ. Még a JADE-et is kinőtte (beyond good&evil), ígyhát egy harmadik grafikus motort kapott.
  • elmozo
    #1038
    Kösz majd holnap megnézem!
  • elmozo
    #1036
    Sziasztok!

    Miután a VOX Clubban kipakoltam az irodát, vmi mutant akármit kellene feltöltenem az Omarnak, hol és hogyan kell ezt?
  • elmozo
    #1035
    Kösz!
  • Bercy #1034
    kár.THX.
  • Zsoltee_a_bator
    #1033
    sot.. a fegyverek meg hatekonyabbak is voltak. (pl GEP gun)
  • Zsoltee_a_bator
    #1032
    azert az elozoben se voltak egetvero ellenfelek, es azt is vegig lehetett nyomni siman shooterkent.
  • hykao #1031
    nincs, még az 1-hez se!!!
  • Bercy #1030
    bocsi ha láma a kérdés de van magyarosítás de2-hoz? Nem tul sokat olvastam vissza se itt se a játékmagyaritásól tudtok-e forumban. légysz írjátok meg thx
  • elmozo
    #1028
    Sziasztok!

    Miután megcsinálom a karaktert és indítanám, kilép a desktopra. Írtátok ,hogy win2k compatibilityre kell állítani. Na a kérdés, hogy ezt hogyan kell?
  • IMYke2.0.0.0
    #1027
    A 2. honlapomon! Honlapomon, a "Másoknak" menüpont alatt!
    Már évezredek óta ott van!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #1025
    Komolyan befosok az ilyen emberkéktől, akik keresni sem hajlandóak ... "sült galamb"

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • hykao #1024
    LOL
  • IMYke2.0.0.0
    #1023
    "Deviance" könyvtár!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • klastrom
    #1022
    Hol van a crack a Cd-n pontosabban mi a neve mert úgy hogy crack nem találtam semmit.Köszi előre is !
  • galocza
    #1020
    én kotorig süllyedtem most (eléggé utálom az sw univerzumot) és majdnem elsírtam magamat, látva a különbséget 8(.
  • Shep
    #1019
    úgy van de mégis ez van,
  • hykao #1018
    Lehet, hogy a crack kavar be.
    Rakd vissza a patch-elés előtt az eredeti ion-launchert (vagy mifenét).
  • Shep
    #1017
    fel akarom rakni a patchet és 50% környékén azt írja, hogy nem találja a régi filet, és amíg az nincs meg addig nem patcheli fel a játékot, mi lehet a gond?
  • hykao #1015
    A Splinter Cell U2 motoros (PC-n legalábbis...)
  • Aquli
    #1013
    Hmm. Akkor át se írom.
  • hykao #1012
    Milyen érdekes, hogy a PoP:SoT is multiplatform, és mégis gyorsabb, bugmentesebb, és talán szebb is, mint ez (sajnos).
    Ja, és nem kapott alapból Havoc, meg U2 motort...
  • insp
    #1011
    LOL. Ezt a hiányosságot muszáj lesz pótolnod!
    Az a játék a játékdesign Bibliája (Bár most a PoP Sands of Time is nagyon ott van). Összehasonlítási alapnak mindenképp ajánlatos végigvinni a második rész előtt.
  • CarajoEsp
    #1010
    Kellemes Karácsonyt!!!!
  • dikki*yysw
    #1009
    3-4x nekiálltam, az első ellenfélig jutottam mindig.
  • galocza
    #1006
    ja, és KKÜ!
  • galocza
    #1005
    jól tetted. ha addig nem kedvelted meg, utána se tetted volna... én megszerettem.
  • Hmuda
    #1004
    De igen. Végigvittem az első várost és hányingerrel küszködve uninstalláltam. :-)
  • galocza
    #1003
    te se játszottál a dxiw-vel ugye? 8)
  • Hmuda
    #1002
    Te se játszottál a DX1-el mi? :-)
  • dikki*yysw
    #1001
    Durva.

    A grafika nagyon bűntet. Állati az az elmosó effekt.

    Csak ne szaggatna 640ben is :((

    A játék többi részéről még nem nyilatkoznék, mert annyit nem játszottam vele. De hangulat meg játékélmény bűntet.
  • Augustus Gigo
    #1000
    Tök JÓ '1000!!!!!!!!!!!!!!!!
  • galocza
    #997
    és meddig jutottál dxiwben?
  • DonnieBrasco
    #995
    Hát PONT ez az! a grafikát csilivilire megcsinálták, (més kérdés hogy überszarul), az eredeti játék mélységét és komplexitását megölték. Nekem a DX1 grafikája is elég lett volna, ha megint egy olyan fantasztikusan kidolgozott járékot kapunk, nem egy konzolszart.

    DB
  • galocza
    #994
    azért dxeket, thiefeket stb nem a grafika miatt játszik az ember (legalább is én).
  • Sephi
    #993
    De megfigyelted hogy mostanaba csak igy elbasznak minden jatekot? En mar nem is merem semmit letolteni mert mind egy nagy rakat szar. Ez nem igaz hogy bazz az utso ket honapban minden egyes megjeleno jatekhoz 4 fajta patche kell es meg igy sem fut rendesen.

    Es meg azt akarjak vegyuk meg oket baazz...
  • DonnieBrasco
    #992
    Totálisan egyetértek. Az NFSU után azt hittem nagyobbat nem csalódhatok, de sikerült :(

    DB
  • DonnieBrasco
    #991
    Nem fogom végignyomni, mert a nyáron vett videokártyámmal tetűlassú (Radeon9500/128), akárhogy peccselem/tweakelem.
    Ez, és a totális lebutítás bőven elegendő ok. Egyébként elkezdtem vele így is, kb. egy órát, de borzalmas élmény volt.

    DB
  • Sephi
    #990
    Nos most jacottam vele kb egy orat es hat egesz rosz velemnyuem van rola... talan ez azert van mert nekem teccet nagyon az elso resze es lehet az en elvarasaim voltak tul nagyon? Nem hiszem...

    Ekkora szart a Warhammer ota nem lattam. hogy rendesen fusson egy 1.6 Xp+ 512 ddram-al es G3 Ti200 (128bit) -en minden lowra kellet alitani.

    Nem igy kell csinalni folytatast es foleg nem akni bele olyan hogy siman felemeli a foldon fekfo halottat es ugy el dobja vazz 10 meterre mintha egy parna lenne. Paah...