96
a hardver es oprendszer forumokba
  • Mike
    #13
    bocs

    alamfa szilva
  • Efreet
    #12
    Örülök neki. Ez az alma szilva dolog ez olyan mint az M$ Office ahol a szarvas szóra közli a progi, hogy ilyen szavakat nem illik papírra (képernyőre) vetni? :))
  • Mike
    #11
    Hát lehet, hogy csak én voltam túl érzékeny. Mondjuk, hogy e topic még mindig él, és nem törlődött azonnal, illetve még rugattam ki a userek közül (látszik, ha az ember bepöccen, mennyi mindent bir összeképzelegni, jó adag üldözési mániával :)

    St!
    azt észre sem vettem.
    csak a "milyen VGA kártyaád van?"-ra birt roppant elmés, de tényleg nem túl konstruktív "CGA" hozzászolásom eltünésést konstatáltam. De mindez még nem zavarna igazán. Hanem, hogy nem lehet beirni pl. azt, hogy "hülyeség" mert kicsilagozza a javát, bosszantott fel igazán. Tipikus, olyan lesz majd mint a gyalogló ahol nem irható be az "alma szilva" egymás után ugye. És egyébként is a "hülye" miért csúnya szó. Hadd én döntsem már el, milyen image-t alakítok ki sajaát magamról, főleg regisztrált userként. Másrészt az a probléma ezzel az egész cenzurával, hogy soha nem lehetek bizonyos abban, nem-e törlitek ki vmiért, valamikor, az általatok oda nem illő hozzászolásokat.
    Még annyit tennék hozzá, hogy vagyok annyira felnött, hogy regisztrált userként vállaljam bármiféle megnyilvánulásomat.

    Na jó, mindenestre most már lenyugodtan, köszönhető az itt megjelentek stilusának, hozzáállásának.

    Köszönet érte, Mike
  • TBWonder
    #10
    Ennyi?
  • Assassin
    #9
    :)
  • TBWonder
    #8
    A másik meg az, hogy azzal, hogy nem ír többet, esetleg magával szúr ki, meg néha velünk, ha nem oszt meg velünk érdekes infókat. A moderátorok mér szarnák le?
  • Efreet
    #7
    és egy ilyenért minek megsértődni? annyit nem ér az egész. törölték, törölték. kellemes nyulat nekik.
  • TBWonder
    #6
    Megrázó ez az egész história.
  • Laalee
    #5
    attolmeg nemhinnem hogy törölni kene... se nem tragar se nem uszito hangvetelü az a par szo...

    az ilyen hozzaszolasok törlésének nemtom mi ertelme van...
  • St
    #4
    Ellenőriztem a logfájlokban 15-én töröltek a moderátorok egy darab hozzászólásod az Optikai egerek fórumából, amely ez volt:

    "szinvonal megvan, latom dadogas ezerrel :)"

    Ez nem hiszem, hogy a témához tartozó konstruktív hozzászólás volt....
  • St
    #3
    Pontosan mikor töröltek ki, milyen néven és melyik topicban?
  • Mike
    #2
    es korlatozzanak a szabad velemeny nyilvanitasban, meg azt hiszik kegyet gyakorolnak azzal, hogy ide irhatok

    Nagyon messze kerultetek attol ahonnan indultatok, es amint latom nem eppen jo iranyba.

    Alszent, prud banda, ugyhogy tehettek egy szivesseget
  • Mike
    #1
    Mivel tele van a tokom az alszent moderalassal
    Eddig sem floodltam, spammeltyem, reklamoztam, szitkozodtam feleslegesen, ez utan sem tettem volna, de mar a tokom tele van itt a neten a mindenfele alszent bandakkal, akik feljogositva erzik magukat arra, hogy istent jatszanak.