96
a hardver es oprendszer forumokba
  • Efreet
    #55
    ugye? marhára kitört belőlem a filozófus... tegnapeste már 1 pár embert kiakasztottam vele :)
  • Lteebee
    #54
    Ez megható.
  • Efreet
    #53
    naja. de lennénk átlag chat-elők is, akik ott lennének szintén, és tudnánk kik azok, akik nem úgy gyűjögetik a hozzászólásokat :)
  • Laalee
    #52
    hu miscoda versenyt csinalna itt egyket ember... tele lenne
    a
    d
    f
    g
    meg hasonlo ertelmes hozzaszolasokkal :))
    irc en is kb ez szokott menni olyan scatin ahol van szöveg szamlalo a bot ok ban...
  • Efreet
    #51
    remélhetőleg... :) a lenti keresésből látszik, hogy telne nekik vagy 5 percbe az összesítést megcsinálni :)
  • Lteebee
    #50
    Épp amíg nem jön az új.
  • Efreet
    #49
    szép színes az az ablak címsor...
    egyébként valami havi összesítés tényleg nem ártana.... lenne belőle beszédtéma hetekig :)
  • Lteebee
    #48
    Szerintem inkább időnként egy kis havi összesítés, meg az összes összesítése.
  • St
    #47
    Lteebee, az imént villant be, hogy ez az érték csak a regisztráció óta beérkezett hozzászólásokat mutatja...

    Ráeresztettem egy teljes SQL keresést, ami meglepő eredményt hozott, mert az első Dikkma lett 3794 hozzászólással, és Te "csak" a második lettél 2935-tel :)

    Az az érték a regisztráció előtti Lteebee és Dikkma nickkel benyomott hozzászólások + a korábban már ide beírt érték összege.

    Íme a bizonyíték, az SQL query eredménye:



    Más
    Kérdezem a törzs-fórumozókat: lenne értelme a nickek mellé kisbetűvel kiírni az eddigi üzenetek számát?
    (Persze csak a regisztrált manusok esetében)
  • Lteebee
    #46
    És én mit mondjak?

    Erre abszolut nem számítottam.
  • Tomcat
    #45
    WOW!!!!!!!, 4. hely, király! 2000 Márciusa óta. Egész tűrhető teljesítmény.
  • Dikkma
    #44
    Én 99 december 25-e óta vagyok.. illetve, nem is. Valamikor 2000 feb... na mindegy.
    St: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nehogy már!!! Tényleg?????? Én vagyok az örökranglista 3.??? Vagy ez csak a jelenlevőkről szól?
    Whaaawww... a phpBB-s fórumoknál szoktam látni 400 hozzászólásos embereket... na, akkor gondolkodtam el, hogy én hol tarthatok. Hát, ez olyan, amire már lehet építeni... király...!!
    Mike!: először nem értettem, hogy mire mondod, hogy "ezt akkor most miért kellett?" Asszem arra gondoltál, hogy miért tűnt el a "Játékoknak leáldozott!!". Nos, én legutoljára 2001 március 9-én vágtam ki néhány hozzászólást a "pc-s játékoknak leáldozott!!!" topicból. Ott tényleg szükség volt rá. Azóta nem tettem semmit a Gamez fórumban!! Asszem!! Ma viszont egy-egy CSOCSO ill. Próféte2 hozzászólás került ki, ugyaninnét.
    Tehát semmi közöm a te topicodhoz!!
  • Lteebee
    #43
    Gondolom 5 alatti azoknak a száma, akik lassan két éve itt vannak.
  • St
    #42
    1999 nyár elején indult
  • Lteebee
    #41
    Nem gyenge. Pedig nem is az elejétől fogva vagyok itt. Mióta van fórum?
  • Laalee
    #40
    nincsmit :)
  • Efreet
    #39
    yyep :) a mail-intézést meg köszi. :)
  • Laalee
    #38
    szerintem a kiskepre gondolt efree-t... tudod bal felül :)
  • St
    #37
    Dehogy pörög! A hozzászólásaid számát méri csak, nem a pageview-et. Csak akkor növekszik 1-el ha postolsz egy üzenetet.
  • Laalee
    #36
    ehhez nekem is lesz egyket hozzaszolasom :))))
  • Efreet
    #35
    viszont ha nyomkodom a reload-ot, akkor pörög :)
  • St
    #34
    Egész fórumra vonatkozik
    Azért vált ritkábban felül, mert kikapcsoltuk a "nocache" opciót, hogy a lassabb vonalon ne zavarjon a sok töltődés.
  • Lteebee
    #33
    Ez az általános-ra van szűrve ugye?

    Az miért van, hogy mostanában ritkábban vált képet ott fölül?
  • Lteebee
    #32
    Találd ki!
  • TBWonder
    #31
    Meggyőztél na!
  • Efreet
    #30
    1160 :)
    Azért ez nem semmi.. ahoz képest hogy kb 1 hónapja járok erre, előtte csak max 30 hozzászólásom volt... :))))))))
  • St
    #28
    TBWonder, előbb mikor a SuperGamez adatbázisait ellenőriztem kíváncsiságképp megnéztem ki hányszor szólt hozzá:

    1. Lteebee 1641
    2. Laalee 1433
    3. Dikkma 1328
    4. Tomcat 1245
    5. Coine 1172
    6. Efreet 1159
    7. Assassin 996
    8. ember 829
    9. Sub 817
    10. Anee 750

    Szóval már emiatt is kár volt nicket cserélned, most sokat kell harcolnod míg leelőzöd saját magad ;)
  • TBWonder
    #27
    Mit van mit tenni
  • Mike
    #26
    Dikkma!

    Es akkor ezt most miert kellett? Erdekelt volna, hatha ertelmes gondolatokat irtak volna le. Na mindegy, hagyjuk, nem erdekes...
  • Dikkma
    #24
    Mike, örülök, hogy megnyugodál.
    Szerintem teljesen felesleges egy "nekem meg cga" szintű, ártatlan kis poént kitörölni.
    (asszem, a másik viszont én voltam)
    Eddig kb. 20 hozzászólást töröltem, és ebben benne van a "Pc-s játékoknak leáldozott!!!" c. topicban történt nagytakarítás is.
    Én is úgy találom, hogy néha egy kicsit komolyan van véve ez a moderálás-dolog, tényleg csak akkor piszkálok, ha nagyon nem illik oda a dolog.
    Nos, Mike, azért ha meggondolod magad, várunk a hw-fórumban.
  • Mike
    #23
    Akkor azt szeretném megkérdezni, miért tűnt el az általam tegnap megnyitott ám meglehetősen kérész életű "A játékoknak leáldozott?" Ezek szerint Dikkma vagy alapból utál engem? (amire nem hiszem, hogy rászolgáltam), vagy nem tudom...
    Vagy baj ha némi humort is van a hozzászólásokban? Ugy veszem észre azt nem nagyon komáljátok... :(
  • Efreet
    #22
    St: a jóreggeltet meg tudod nézni miért csúszott el? nem nagy tragédia, csak kíváncsi vagyok...
  • St
    #21
    Ez abszolút moderálatlan rész, csak a nyitóüzenet nélküli (üres) topicokat szoktuk kivenni. Meg az olyan dolgokat természetesen, ami már nem tűr nyomdafestéket. (ha észrevesszük)

    Gamez alapvetően szintén moderálatlan, de Dikkmának van moderálási joga rá, hogy ha bejön 2-3 pubi tönkretenni egy olyan topicot, amiben már van 2000 értelmes hozzászólás, megmentse.

    A Hardware fórum, meg keményen moderált, tehát, ha ott offtopic beszólást megeresztesz gond nélkül törölnek.
  • Efreet
    #20
    A jóreggeltből eltünt az 1080. illetve elcsúszott a számláló :)
  • TBWonder
    #19
    Én se vettem észre.
    Innen az általánosból szerencsére nem veszik ki az offtopicot.

    Bár valamelyik nácis topicból kiszedtek valamit pár hónapja. Gondolom, nem ok nélkül.
  • Bith
    #18
    Megint működik a cenzúra? Én úgy tudom, hogy nincsen csillagozás, meg hasonlók egy ideje. Vagy mégis lenne? :)
  • Mike
    #17
    A gamez is moderalva van?
  • TBWonder
    #16
    Mert speed már a 3. nicknél tart.

    Ez amúgy olyasmi, mint a nőknél a hajszín. Teljesen jó, mindenkinek tetszik, de akkor is átfesti.

    Beszéltünk róla a többiekkel, hogy esetleg lehetne szavazás a főoldalon(Lteebee vs. TBWonder), de nem reagáltatok.:)
  • St
    #15
    Mike: szerintem a moderátorok jól dolgoznak, ha mégis valami gondod van velük, NEKEM írj, és a körmükre nézek -> [email protected]

    Egyébként valóban, megtaláltam a CGA-s hozzászólásodat is amely ennyi volt: "én meg CGA"
    :)

    Apropó, ha már irogatok: TBWonder, te miért változtattál nicket? :)
  • TBWonder
    #14
    Én az orrszarvú miatt néztem egyszer nagyokat.