96
a hardver es oprendszer forumokba
  • Mike
    #1
    Mivel tele van a tokom az alszent moderalassal
    Eddig sem floodltam, spammeltyem, reklamoztam, szitkozodtam feleslegesen, ez utan sem tettem volna, de mar a tokom tele van itt a neten a mindenfele alszent bandakkal, akik feljogositva erzik magukat arra, hogy istent jatszanak.
  • Mike
    #2
    es korlatozzanak a szabad velemeny nyilvanitasban, meg azt hiszik kegyet gyakorolnak azzal, hogy ide irhatok

    Nagyon messze kerultetek attol ahonnan indultatok, es amint latom nem eppen jo iranyba.

    Alszent, prud banda, ugyhogy tehettek egy szivesseget
  • St
    #3
    Pontosan mikor töröltek ki, milyen néven és melyik topicban?
  • St
    #4
    Ellenőriztem a logfájlokban 15-én töröltek a moderátorok egy darab hozzászólásod az Optikai egerek fórumából, amely ez volt:

    "szinvonal megvan, latom dadogas ezerrel :)"

    Ez nem hiszem, hogy a témához tartozó konstruktív hozzászólás volt....
  • Laalee
    #5
    attolmeg nemhinnem hogy törölni kene... se nem tragar se nem uszito hangvetelü az a par szo...

    az ilyen hozzaszolasok törlésének nemtom mi ertelme van...
  • TBWonder
    #6
    Megrázó ez az egész história.
  • Efreet
    #7
    és egy ilyenért minek megsértődni? annyit nem ér az egész. törölték, törölték. kellemes nyulat nekik.
  • TBWonder
    #8
    A másik meg az, hogy azzal, hogy nem ír többet, esetleg magával szúr ki, meg néha velünk, ha nem oszt meg velünk érdekes infókat. A moderátorok mér szarnák le?
  • Assassin
    #9
    :)
  • TBWonder
    #10
    Ennyi?
  • Mike
    #11
    Hát lehet, hogy csak én voltam túl érzékeny. Mondjuk, hogy e topic még mindig él, és nem törlődött azonnal, illetve még rugattam ki a userek közül (látszik, ha az ember bepöccen, mennyi mindent bir összeképzelegni, jó adag üldözési mániával :)

    St!
    azt észre sem vettem.
    csak a "milyen VGA kártyaád van?"-ra birt roppant elmés, de tényleg nem túl konstruktív "CGA" hozzászolásom eltünésést konstatáltam. De mindez még nem zavarna igazán. Hanem, hogy nem lehet beirni pl. azt, hogy "hülyeség" mert kicsilagozza a javát, bosszantott fel igazán. Tipikus, olyan lesz majd mint a gyalogló ahol nem irható be az "alma szilva" egymás után ugye. És egyébként is a "hülye" miért csúnya szó. Hadd én döntsem már el, milyen image-t alakítok ki sajaát magamról, főleg regisztrált userként. Másrészt az a probléma ezzel az egész cenzurával, hogy soha nem lehetek bizonyos abban, nem-e törlitek ki vmiért, valamikor, az általatok oda nem illő hozzászolásokat.
    Még annyit tennék hozzá, hogy vagyok annyira felnött, hogy regisztrált userként vállaljam bármiféle megnyilvánulásomat.

    Na jó, mindenestre most már lenyugodtan, köszönhető az itt megjelentek stilusának, hozzáállásának.

    Köszönet érte, Mike
  • Efreet
    #12
    Örülök neki. Ez az alma szilva dolog ez olyan mint az M$ Office ahol a szarvas szóra közli a progi, hogy ilyen szavakat nem illik papírra (képernyőre) vetni? :))
  • Mike
    #13
    bocs

    alamfa szilva
  • TBWonder
    #14
    Én az orrszarvú miatt néztem egyszer nagyokat.
  • St
    #15
    Mike: szerintem a moderátorok jól dolgoznak, ha mégis valami gondod van velük, NEKEM írj, és a körmükre nézek -> [email protected]

    Egyébként valóban, megtaláltam a CGA-s hozzászólásodat is amely ennyi volt: "én meg CGA"
    :)

    Apropó, ha már irogatok: TBWonder, te miért változtattál nicket? :)
  • TBWonder
    #16
    Mert speed már a 3. nicknél tart.

    Ez amúgy olyasmi, mint a nőknél a hajszín. Teljesen jó, mindenkinek tetszik, de akkor is átfesti.

    Beszéltünk róla a többiekkel, hogy esetleg lehetne szavazás a főoldalon(Lteebee vs. TBWonder), de nem reagáltatok.:)
  • Mike
    #17
    A gamez is moderalva van?
  • Bith
    #18
    Megint működik a cenzúra? Én úgy tudom, hogy nincsen csillagozás, meg hasonlók egy ideje. Vagy mégis lenne? :)
  • TBWonder
    #19
    Én se vettem észre.
    Innen az általánosból szerencsére nem veszik ki az offtopicot.

    Bár valamelyik nácis topicból kiszedtek valamit pár hónapja. Gondolom, nem ok nélkül.
  • Efreet
    #20
    A jóreggeltből eltünt az 1080. illetve elcsúszott a számláló :)
  • St
    #21
    Ez abszolút moderálatlan rész, csak a nyitóüzenet nélküli (üres) topicokat szoktuk kivenni. Meg az olyan dolgokat természetesen, ami már nem tűr nyomdafestéket. (ha észrevesszük)

    Gamez alapvetően szintén moderálatlan, de Dikkmának van moderálási joga rá, hogy ha bejön 2-3 pubi tönkretenni egy olyan topicot, amiben már van 2000 értelmes hozzászólás, megmentse.

    A Hardware fórum, meg keményen moderált, tehát, ha ott offtopic beszólást megeresztesz gond nélkül törölnek.
  • Efreet
    #22
    St: a jóreggeltet meg tudod nézni miért csúszott el? nem nagy tragédia, csak kíváncsi vagyok...
  • Mike
    #23
    Akkor azt szeretném megkérdezni, miért tűnt el az általam tegnap megnyitott ám meglehetősen kérész életű "A játékoknak leáldozott?" Ezek szerint Dikkma vagy alapból utál engem? (amire nem hiszem, hogy rászolgáltam), vagy nem tudom...
    Vagy baj ha némi humort is van a hozzászólásokban? Ugy veszem észre azt nem nagyon komáljátok... :(
  • Dikkma
    #24
    Mike, örülök, hogy megnyugodál.
    Szerintem teljesen felesleges egy "nekem meg cga" szintű, ártatlan kis poént kitörölni.
    (asszem, a másik viszont én voltam)
    Eddig kb. 20 hozzászólást töröltem, és ebben benne van a "Pc-s játékoknak leáldozott!!!" c. topicban történt nagytakarítás is.
    Én is úgy találom, hogy néha egy kicsit komolyan van véve ez a moderálás-dolog, tényleg csak akkor piszkálok, ha nagyon nem illik oda a dolog.
    Nos, Mike, azért ha meggondolod magad, várunk a hw-fórumban.
  • Mike
    #26
    Dikkma!

    Es akkor ezt most miert kellett? Erdekelt volna, hatha ertelmes gondolatokat irtak volna le. Na mindegy, hagyjuk, nem erdekes...
  • TBWonder
    #27
    Mit van mit tenni
  • St
    #28
    TBWonder, előbb mikor a SuperGamez adatbázisait ellenőriztem kíváncsiságképp megnéztem ki hányszor szólt hozzá:

    1. Lteebee 1641
    2. Laalee 1433
    3. Dikkma 1328
    4. Tomcat 1245
    5. Coine 1172
    6. Efreet 1159
    7. Assassin 996
    8. ember 829
    9. Sub 817
    10. Anee 750

    Szóval már emiatt is kár volt nicket cserélned, most sokat kell harcolnod míg leelőzöd saját magad ;)
  • Efreet
    #30
    1160 :)
    Azért ez nem semmi.. ahoz képest hogy kb 1 hónapja járok erre, előtte csak max 30 hozzászólásom volt... :))))))))
  • TBWonder
    #31
    Meggyőztél na!
  • Lteebee
    #32
    Találd ki!
  • Lteebee
    #33
    Ez az általános-ra van szűrve ugye?

    Az miért van, hogy mostanában ritkábban vált képet ott fölül?
  • St
    #34
    Egész fórumra vonatkozik
    Azért vált ritkábban felül, mert kikapcsoltuk a "nocache" opciót, hogy a lassabb vonalon ne zavarjon a sok töltődés.
  • Efreet
    #35
    viszont ha nyomkodom a reload-ot, akkor pörög :)
  • Laalee
    #36
    ehhez nekem is lesz egyket hozzaszolasom :))))
  • St
    #37
    Dehogy pörög! A hozzászólásaid számát méri csak, nem a pageview-et. Csak akkor növekszik 1-el ha postolsz egy üzenetet.
  • Laalee
    #38
    szerintem a kiskepre gondolt efree-t... tudod bal felül :)
  • Efreet
    #39
    yyep :) a mail-intézést meg köszi. :)
  • Laalee
    #40
    nincsmit :)
  • Lteebee
    #41
    Nem gyenge. Pedig nem is az elejétől fogva vagyok itt. Mióta van fórum?
  • St
    #42
    1999 nyár elején indult