772
Minden ami görkorizással kapcsolatos
  • Mike
    #692
    inkább 4
  • Mike
    #691
    ezért adod el, mert 2x elestél?
    na félj az eséstől!
    a korizás (jég és gör) szinte erről szól :D
    (ha aznap nem estél el, nem is koriztál igazán)
    felveszel térd, könyök, csuklóvédőt és hajrá
  • Mike
    #690
    USD tökéletes választás
    a bokaszorítót nem nagyon értem
    a védőcucc meg jó dolog, az elején mindenképp, a sisak is általában csak egyszer kell, de akkor nagyon
  • Mike
    #689
    ejha, 15 új üzenet
  • redmonk
    #688
    az számít, hogy elsőre 4 vagy 2 kerékkel rendelkező görit veszek?
  • redmonk
    #687
    láttam 48-as méretben is, próbálnám én ha lenne itt vidéken :D
  • leho94
    #686
    ugy tudom 47 a maximum amit gyártanak, próbáld meg valamelyik boltban
  • bauer15
    #685
    24000 Ft
  • redmonk
    #684
    mellesleg mennyiért árulod?
  • bauer15
    #683
    Hát szerintem gyártani gyártanak.De mindenképp próbálnod kell menni benne kicsit.És ha elég a 47es keress fel:D
  • redmonk
    #682
    ilyen nagy lábra mint az enyém mekkora kori kell? 48-as legalább nem? na most a kérdés, hogy gyártanak-e ilyen nagyokat?
  • redmonk
    #681
    hát inkább város de főleg egy trágyadomb...mondjuk számomra az egész ország az xD
  • bauer15
    #680
    ohh az télleg falu:D gondoltam tán pest környéke még az belefért volna:d
  • redmonk
    #679
    Tapolca, Veszprém megye
    legalábbis mikor itthon vagyok
  • bauer15
    #678
    meynire vidéken vagy?
  • redmonk
    #677
    még talán érdekelne is csak hát nagyon nagy lábon élek, ez esetben nem a pénzre kell gondolni. 46-2/3 47-1/3-os cipők kellenek, ezért ahogy elnéztem USD-ből kell vennem valami 48-as méretet. Én nem parázok az eleséstől, elvégre 5-ször elütöttek már, nagy baj sose lett belőle se csonttörés semmi egyéb... csak fájt azért na,
    kiváncsi vagyok itt vidéken mire megyek majd...azonban ha minden jól megy ki tudok költözni németbe vagy angliába ott talán jobb a helyzet de elkezdem itthon, nagyon tetszik a dolog
  • bauer15
    #676
    én is így voltam vele hogy elkezdem:D20 vagyok csak sajna félek hogy elesek így amit kb 2szer használtam kori rajtam maradt:D
    Ha esetleg érdekel #672
  • leho94
    #675
    sztem még belefér 21 évesen :D először szerintem az ugrásokat meg a forgásokat tanuld meg, aztán jöhet a top soul ami a legkönnyebb csúszás szerintem
  • redmonk
    #674
    Sziasztok

    Szeretnék elkezdeni görkorizni azaz ugrálni, csúszni, stb.
    21 évesen eléggé késő a dolog? Nyílván nem akarok profi lenni meg ilyenek csak a mgam szórakoztatására gondoltam. Az elején gondoltam veszek jó minőségű sisakot csúkló- és térdvédőt valamint egy bokaszorító is jól jön az én bokáimhoz. USD vagy Razor görkorira gondoltam. Mi a véleményetek?
    Esetleg tipp, hogyan kezdjek neki?! Mik az alap mozdulatok amiket el kell sajátítanom?
  • Mike
    #673
    nem gond
  • bauer15
    #672
    Sziasztok. ha nem gond hogy itt "hirdetem"
    Esetleg valakit nem érdekelne egy agresszív görkorcsolya Usd Grycon Clan 2
    a kori 47es (43-44) es lábra már jó.Esetleg ha valakit érdekel írjoin privibe.
  • Endrewskater
    #671
    Láttamén is azt a csávót. az egy ilyen egyedi göri, nem nagyon lehet kapni ilyet, talán USA ban. De szerintem ha választasz egy nagykerekű pl.: K2 mach 100 (ilyen:http://www.skateworld.hu/hu/Fitnesz+%26+Training/Fitnesz+g%C3%B6rkorcsolya/K2+2010/K2+Mach+100+g%C3%B6rkorcsolya/pr-3-6-169-2204) , vagy ehhez hasonló, pl 90es kerekű görit, ugyan ez lesz az eredménye, plusz lesz egy rednes fitnesz görid is :)
  • lightjack
    #670
    hello! én régebben görkoriztam, meg korcsolyáztam, de egy ideje abbahagytam. és most hogy múltkor láttam párszor a tv ben a kutyákkal suttogó c. sorozatot a national geographic-on észrevettem h a kutyakiképző csávón amikor görkorizni megy a kutyákkal egy érekes görkorit húz fel. a neve landroller...tud vki erről valamit?? mert nekem is van kutyám, hasonlónan szeretném használni, persze nem csak a kutyához kéne:D hallottam h 45000ft körül van ami sztem marha sok. nem tud vki vmi olcsóbb helyet ahol meg lehet venni? v vki esetleg használt már ilyet?:O
  • Muttley
    #669
    Thx. :)
  • Sceleton
    #668
    Azért mert a Hockey-val sokkal hamarabb töröd ki a nyakad mint a többivel. Mivel a Hockey -nak az egyik kereke nagyobb mint a többi 3, ezért jól lehet vele manőverezni. És pont emiatt a jellegzetessége miatt "billegősebb".
  • Muttley
    #667
    A hockey-t miért nem ajánlod?
  • Sceleton
    #666
    Hi!

    Hockey -t nem ajánlom elsőre... Speed a magyar utakon gyilkos.
  • Muttley
    #665
    Hi,

    Utcára szeretnék venni minőségi kori kerekeket a következő szempontok szerint:

    - Vegyes terepen nagy sebesség
    - A "szuper magyar utakon" ne üssön fel nagyon és ne akadjon meg

    Viszont nem tudom, hogy nekem a "Speed", a "Fitness", vagy "Hockey" kerekek lennének jók.
    Speed - nagy sebesség, mert kis futófelület, nagy átmérő és fordulókör. Na, de csak hermetikusan kialakított lapsima versenypályán vagy vegyes terepen? Standard csapágyak és távtartók vagy mikro megfelelőik kellenek hozzájuk?
    Hockey - Jó tapadás, ízületkímélő 72-74A keménység. Velük lehet-e extra gyorsan menni?
    Fitness - 82 kerüli duro, állítólag a fentiek öszvére. A négyévszakos autógumi a hasonlatom itt, ami igazán semmire sem jó. A Fitness kerék is ilyen?

    78A Durometer keménység jött be nekem már korábban gördeszkán.
    Nézegettem a Marczi Skate kínálatát is. Milyen átmérőjű és keménységű kereket javasoltok a fentiek figyelembevételével és melyik kategóriából?
  • Mike at home
    #664
    ebay
  • Rane19
    #663
    Megigazábol olyan oldal kéne mint a vatera csak ingyenes :D nagy láttogatású:D
  • Mike at home
    #662
    vagyis 275-ös
  • Mike at home
    #661
    olcsó
    lehet, hogy ezért nemtom eladni a görijeimet mert sokat kérek értük
  • Rane19
    #660
    21.000 Ft
  • Mike at home
    #659
    mennyi az annyi?
  • Rane19
    #658
    Sry itt vannak a képek:D :
    kép1
    kép2
  • Rane19
    #657
    Rollerblade Downtown 4 görkorcsolya 2 szer használtam mivel kinöttem 1 hét mulva:D mondjuk amikor már megvettem akkor kicsi volt xD méret: 42,5 ár: Megbeszéljük .... Vegyél fel msn-re: [email protected]

  • CS@
    #656
    Köszönöm a segítséget mindenkinek!
    Perpill arra jutottam, hogy anyagi okokból bepróbálom ezeket a „gagyi” kerekeket, remélem legalább addig bírni fogják, amíg össze nem jön annyi pénz, hogy vehessek valami jobbat. Mike tanácsára átnyálaztam több külföldi oldalt is és lehet marha bénán kerestem, de szinte csak drágábban találtam, mint itthon(az akciós árhoz képest), viszont a keresgélés alatt azt is felfedeztem, hogy ugyanezeket a kerekeket néhány helyen Spartan név alatt adják(hogy ennek örüljek e vagy sem azt nem tudom:)
  • Mombasza
    #655
    Sziasztok!
    Nagyon kérlek titeket segítsetek.
    Nemrég egy durkáló új bálájában találtam egy nagyon jó állapotú K2 Fitnes görkorit, de sajna csak a balosat.
    Arra kérlek titeket hogy ha tudtok valakit akinek esetleg van egy Jobbos K2 je ami fitnes, és 43-44 es akkor erre az e-mail címre írjatok: [email protected]

    Tisztelettel megköszönöm a figyelmet.

    Üdv mindenkinek.
  • leho94
    #654
    nekem még mindig a gyári uc van, de már elég kicsike:D
  • flashpointer
    #653
    gyári UC kerekek voltak eredetileg, azok bírták a legtovább, de érdekes azt olvastam az újabbakról hogy nem túl jók pedig oylat akartam. Most fourbyfour van de kopik rendesen, mondjuk a puhább mert errefelé sok a térkő és a 90es azt nem szereti ahogy észrevettem. Meg volt chimera is de az szar :)