772
Minden ami görkorizással kapcsolatos
  • mumpic
    #652
    új logó
  • Mike
    #651
    azért egy túra alkalmával a fitness kereke is jócskéán igénybe vannak véve, főleg ha gyorsan, lendületesen haladsz
  • Mike
    #650
    nézd meg mindkettőt USA-ban mennyiért vesztegetik
    az itthoni ár nem jelent semmit
  • leho94
    #649
    undercover powa
  • flashpointer
    #648
    skateworld göris cuccokat nézve jó hely, én mindig onnan rendelek és még sose volt semmi probléma. Az ára meg még így is kedvező, nekem 8k volt 4db az agresszivra és havonta kuka. Meg csapágy is kellett. Mondjuk napi 2 óra ugrálás legalább van :) Ilyen ww meg hasonló noname cuccokban meg nem nagyon bíznék, volt olyan hogy haveromnak egy óra után széttört :D Bár fitnessre ki tudja.
  • mumpic
    #647
    Én még sosem hallottam erről a WW-ről.
    A K2-ről mindenkitől rosszat hallottam, a K2 korik gyári kerekeit is lecserélték gyorsan akinek volt.
    Én 1000 Ft-ért vettem darabját a Powerslide keréknek, nagyon frankó volt újonnan, most 3 évesek lesznek, de még mindig nagyon jók (csak elsárgultak és lekopott belőlük jó sok, de még mindig kemények, és alaktartóak)

    Ha veszel ilyen WW kereket, akkor az pénzkidobás ha rossz, de ha mégis jó akkor szerencséd volt. :)
    Én pont az ára miatt nem annyira bíznék benne, de ki tudja, lehet hogy jó.
  • CS@
    #646
    Üdv!
    Látom február volt az uccsó hozzászólás, de azért felvetem a kérdésem.
    Van egy kb 10éves Bauer Fitness korim(X-PAND), akkoriban elég komoly összeg volt és tudom ma már ehhez képest jóval olcsóbban kaphatnék hasonlót, de nagyon kedvelem a mai napig és szeretném megtartani(kipofozni). A cipő szinte hibátlan(szokásos esésnyomokat leszámítva) és van 16db bontatlan ABEC5ös csapágyam(kütyü tengely egyebek is megvannak), de a kerék vásárlásnál megakadtam.

    K2 EXO 78/80 : Ez nagyon-nagyon szimpatikus minden tekintetben, egyetlen dolgot leszámítva….az árát(visszaolvastam pár oldalt és láttam, hogy a boltról, ahol árulják van negatív vélemény).
    WW 80/82 : Ez kevésbé csillivilli picit nagyobb és keményebb...de az ára nagyon kedvező.

    Mivel közel 3xos árkülönbségről van szó az érdekelne, hogy: van esetleg valakinek tapasztalata ezekkel a WW kerekekkel? Meg merjem venni?
  • Mike
    #645
    egyetértek
  • praksi
    #644
    ha kezdő vagy, akkor a fitness korikat nézegesd. Amire figyelj: legyen kényelmes, tartsa fixen a bokádat, nézd meg hogy a csapágyak nem szorulnak-e, mindenképpen gumikerekes legyen, ilyenek. kezdésként olyan 15-20 ezer forint környékén már jókat lehet kapni.
  • harmat24
    #643
    Lehet elnézek ide. Látom, van Hervis is. Oda benézek, mert ott szoktak lenni korik. Köszönöm!
  • lacrimabilis49
    #642
    Szia!Attól függ,hogy mennyit szánsz rá!5-6 ezerért már lehet kapni de nem egy strapabíró.A kerekeit kell alaposan megnézni ahogy a vázhoz vannak rögzítve,illetve a kerék anyagát.Nem tudom merre laksz de holnap szerdán az Arénában sok minden cucc lesz 20%-os akcióban.Sőt ha ügyes is vagy egy tűzpiros MINI One-t is nyerhetsz.Ja majd elfelejtettem ki kell nyomtatnod innen a kuponokat hogy igénybe tudd venni az akciót. http://www.arenaplaza.hu/cikk/nyomtathato-kuponok
    Sajnos csak most szerdán van ez a lehetőség.
  • harmat24
    #641
    Sziasztok!
    Segítséget kérek, mert szeretnék venni egy új görkorit, de én annyira nem értek hozzá. Mire kell ilyenkor figyelni? Mit ajánlotok?
  • Captain Brain
    #640
    Helló ! Már most készülj a tavaszra ! "Agresszív" tip. újszerű állapotú görkori olcsón eladó + komplett védőfelszerelés ajándékba. Vagy elcserélem kézi súlyzó készletre.
    [email protected]

    ("el" betű és nem egyes a 9 előtt ...)
  • Mike at home
    #639
    november végén senki nem fogja megvenni
  • Rane19
    #638
    Rollerblade Downtown 4 görkorcsolya 2 szer használtam mivel kinöttem 1 hét mulva:D mondjuk amikor már megvettem akkor kicsi volt xD méret: 42,5 ár: 21000 Ft ért 30000 ért vettem.... Szóval megéri hivj fel vagy vegyél fel msn-re: [email protected] Itt van ha érdekel:P
  • praksi
    #637
    azt "pláj"-nak kell ejteni ;-)
  • Lord Gera
    #636
    jaja vágom de pléjnek ejtik xD mind1 :D
  • Lord Gera
    #635
    grindelni rendesen meg trükközgetni :D helyi skatepark elég jó
  • Lord Gera
    #634
    12 évesen újra elkezdtem korizni aztán :D 8 évesen kábé fél évig koriztam... (fitness korival) aztán 12 évesen 1 évig és 13 évesen április tájt újra elkezdtem, de szar volt a kori és kikezdte a lábam ezért abbahagytam :D májusba 14 lettem aztán most meg vennék egy agrót :D
  • leho94
    #633
    Az sem play , hanem Ply :D Seven Ply
  • Lord Gera
    #632
    black* nem pedig play... csak mivel deszkáztam ezért annak a befolyásoltsága alatt vagyok :D és a deszkás márkákat vágom :D
  • leho94
    #631
    Mire akarod használni? Csak gurulni vagy rendesen grindelsz stb?
  • mumpic
    #630
    és azóta koriztál?
  • Lord Gera
    #629
    majd tavasz tájt veszek egy, usd seven play agró korit, de mivel még nő a lábam meg bekövetkeznek a szar idők nem most veszem meg :D am korizni már tudok hát köbö 8 évesen tanultam meg és most 14 vagyok :D
  • predator1982
    #628
    amúgy tényleg nagy mázlim volt
  • Mike at home
    #627
    azt tudjuk
    de nem mindenki lehet akkora mázlista mint te :)
  • predator1982
    #626
    én is úgy vettem az 50000es korimat, hogy megszűnt a bolt ahol árusitották, és kiárusitásban féláron vettem:-)
  • Mike at home
    #625
    skatewolrd egy rabló hely
    a 300 USD-s kori is 75k
  • mumpic
    #624
    Ez elég lehangoló

    Én meg azt hiszem visszavonom azt a kijelentésemet hogy olcsóbb új korit venni mint kereket csapágyat cserélni. A Skateworld árai alapján kb 14000-ből kijönne egy új készlet kerekem, meg csapágy is hozzá, míg értelmes korit 40000 alatt nem adnak.
    Az lesz hogy széthajtom a mostani készletet teljesen, és közben figyelem hogy lesz-e akció valahol, és ha már használhatatlan lesz, akkor felújítom. (aztán richtig akkor lesz valami hülyének-is-megéri akció, amikor megvettem az új szett kereket meg csapágyat)
  • predator1982
    #623
    én nem egyszer ráestem a térdemre, úgy hogy elég sokáig be volt durranva, kék zöld volt. meg egyszer ki is ment. nálam a jobb rédemen a szalagoknak annyi. most már heti szinten fáj. jobb már nem lesz:-)
  • mumpic
    #622
    Ja, és mielőtt ez is említésre kerül, a bokám sem sérült, mert ott van a kori szára ami védi, csak költői túlzásokba estem. :))
  • mumpic
    #621
    Van. :)
    Nem is lett baja a térdemnek, hanem alatta, ahol a térdvédő véget ér, a lábszáram külső felét gyalultam le, mert azon csúsztam.
  • Mike at home
    #620
    hordj térdvédőt :)
  • mumpic
    #619
    Váá. Most értem haza. Picsanagyot estem. Azt hittem hogy csak ledörgöltem picit a bőrt a lábszáramról, de most lüktet, és gennyedzik, térdtől bokáig. :S
    A legszarabb az volt, hogy váratlanul ért a repedés az aszfalton, és ahogy elvesztettem az egyensúlyomat, megrándult a gerincem, és ilyen szúró fájdalom futott rajta végig, és a pillanat törtrészéig elsötétült minden. Amikor persze földetértem már láttam megint (:P) de akkor is, elég fura volt.
  • Bmx01
    #618
    verseny hamarosan
  • Mike at home
    #617
    ez mekkora már! szerintem vicces
  • leho94
    #616
    ezt kikell próbáljam:D
  • mumpic
    #615
    A hülye :D
  • riamarianna
    #614
    Extrém sport kedvelőknek: látogass el a www.teasztar.hu oldalra.
  • Sceleton
    #613
    Amíg "kezdő" voltam, addig én is úgy megszorítottam, mint az állat. "Hogy tartsa a bokámat", és ne törjem össze. e idővel rájöttem, hogy annyira nem jó nekem... :)