Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fez69
#21806
Pedig érdemes kimenni, hisz ép Automobil 2008 lesz a Hungexpon : ) Ha már elmegyek az Õrsig biztos benézek a Sugárba. Mellesleg a tavaji kiállítás jobb volt, mint a Közlekedési múzeumban lévõ 3 vitrin decemberben.

Willi Betz
#21805
Na jó,de a Corsa nem 5 méteres<#hehe> És nem olyan széles mint egy Astra.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21804
én ott simán végigszáguldok gond nélkül 😄

Willi Betz
#21803
Postára? Farkam fog annyit sétálni. Múltkor rossz helyen kanyarodtam le,erre bekerültem oda a dzsumbujba,ahol egy autó sem fér el.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21802
me a fenének mész kocsival 😄

Willi Betz
#21801
Te meg ott a labirintusban. Múltkor is eltévedtem ott autóval<#violent>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#21800
De van. Ne bassz fel,csak tudom,hisz én lakom itt.<#eplus2>
De valahogy nem érdekelnek azok a kiállított modellek. Újdonságot ugyse raknak ki oda,csak olyat amit már 80ezerszer láttam neten vagy boltban. Ne talántán megis van nekem.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21799
nincs az annyi te csökevény XD

Willi Betz
#21798
Faszt!
1km-t!!<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21797
mi a faszért nem, neked konkrétan 500 métert kéne gyalogolnod XD

Willi Betz
#21796
Annyira nem gázos a helyzete szerintem.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#21795
Én biztos nem megyek. Tavaly sem voltam.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#21794
a traktorkerekû közelebbrõl:


http://ferrari18.blog.hu/

#21793
Leesett!
#21792
Már hogyértve? A romai4?
NSTSpider
#21791
A neve jól hangzik<#hehe>

gabamano
#21790
Akkor már tobzódhatsz is vagy 8db.-ot a Dezsõ modelleibõl....

w77d
#21789
én tuti megyek, mivel a szomszédban lakom 😄
van egy sanda gyanúm, hogy Gabec is átszédeleg majd XD

gabamano
#21788
Õ biztos hogy megy....

#21787
Ezt említette a Dezsõ. Lehet hogy õ megy.
redbull0304
#21786
490-ért... simán... <#idiota>

Lunatic83
#21785
én nem voltam ezen még, de végül is igazad van, a másik kiállítás lesz a lényeg 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

gabamano
#21784
haggyámán ezekkel....
tavalyelõtt voltam, betévedt 7 ember megnézni a kirakott 10 vitrint,amibõl 6 a Lóerõsöké volt.
Fõleg hogy másnap börze lesz az Ablonban....

gabamano
#21783
Nincen...

Lunatic83
#21782

Xbox Live: Lunatic HUN

#21781
Ismerõsöm részére keresnék:

MG Midget MK romai4 Spidert

Ha valakinek van szoljon.
Goruck
#21780
vagy a teszkóban is vehetsz 😄😄

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign

w77d
#21779
képes voltál a Tescoban játékautókat venni? <#idiota><#buck>

w77d
#21778
télleg a Tanár Urat elfelejtettem említeni <#falbav><#falbav>

gabamano
#21777
Vagy keresd itt a fórumon Labdacs és Gabamano kollégákat.
Kb. 400db.-os kínálatuk van folyamatosan...

redbull0304
#21776
Tesco... <#idiota>

w77d
#21775
pl itt vagy itt

csm
#21774
sziasztok! hol lehet kapni modellautókat,újonnan? tehát nem vateráról szeretnék licitálni,hanem boltba menni és venni,de neten sem tudom hol kell keresni,és nemtudom hogy pesten hol vannak ilyen üzletek.

elõre is köszi

BMW 325 iX Rallye Car :)

greg benz
#21773
Hol adják ilyen olcsóért?<#bdead>

redbull0304
#21772
Lehet, hogy Bburago-k de 490Ft-ot megértek! <#bee1>

ChuckyHUN
#21771
Tatabánya?

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

#21770

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#21769
jááááj ez nagyon csúnya

#21768

http://ferrari18.blog.hu/

greg benz
#21767
Jaj nemár,hogy nem látszanak a képek?<#wilting><#guluszem1>K*va jó képek voltak és nem is kevés😞 Rohadt béka.. <#falbav>

w77d
#21766
no megjöttem. Láttam egy kibaszott hosszú Hummer limót, egy M6-ost kiszélesítve, egy Porschét, na meg rengeteg kurvát XD

greg benz
#21765



greg benz
#21764









greg benz
#21763






w77d
#21762
na gyerekek én megyek kocsikázni eggyet, majd jelentkezem 😊

Willi Betz
#21761
Nem ritkák,azokból van a legtöbb. Sok típus.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bulba
#21760
Szép kis mazda! Egyébként miért ilyen ritkák a japán modellek?

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Willi Betz
#21759
<#eplus2>Ráadásul még kalóz is.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21758
Már befogták<#eplus2>

Goruck
#21757
xD

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign