Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#21756
Ide nem állat védõk kellenek,hanem a sintérek,hogy befogjanak téged.<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21755
És feljelentenek téged a sok bagolyszar miatt mert szennyzed a várost.<#eplus2>

w77d
#21754
bezony az vagyok! eskü szólok a Green Peace-nek XD

NSTSpider
#21753
Te szegény elnyomott, hátrányos helyzetû bagoly<#eplus2>

w77d
#21752
ezaz, teljesen elnyomnak a törõdésükkel XD

w77d
#21751
ha ilyen pangás van minden szinten, akkor asszem elmegyek nemsoká eggyet csapatni a városban....

Goruck
#21750
szegény Weed, kezdem sajnálni, nem hagyjátok nyugodtan tollaskodni...

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign

Willi Betz
#21749
Pedig mi ingyen adnánk<#hehe>na jó...pár rekesz sör fejébe<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21748
ha behódolsz nekik békénhagynak XD

NSTSpider
#21747
Ha kell ha nem kapsz<#hehe>

Willi Betz
#21746
Akkor semmivel sem lehet elûzni õket?<#szomoru1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21745
MONDOM NEM KELL A TÖRÕDÉSETEK <#duma>

Willi Betz
#21744
Áááááá...azok nem jók! Egyszer ugyis ott hagyna,akkor meg neked lenne szar. Nem jó ezekkel kezdeni<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21743
Igen tõlünk kap törõdést és szeretetet<#eplus2>

w77d
#21742
nem, elmennek érte kiiszák, majd mennek vissza a fára XD

Willi Betz
#21741
És ha eldobok egy sörösüveget messzire,akkor elhagyják a fát és nem zargatnak tovább?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21740
ööööö... ne sértõdjetek meg skacok, de inkább a nõstényt választanám XD

Willi Betz
#21739
Nem kell itt játszani a megbántott baglyot,ugyse hatsz meg senkit ezzel<#hehe>
Van itt más a nõstény helyett aki törõdik veled. Speciel a Pók meg én<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21738
ááááááááh nem tudsz te ilyen könnyen elpusztítani egy tollast 😄

Willi Betz
#21737
Akkor már nem ha kibaszok az ablakon egy kézigránátot. Akkor huhoghat sülten a fán<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21736
haggyukmánn XD

Willi Betz
#21735
Vagy keménynek találta a rézfaszod? Esetleg túl hosszúnak?<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21734
huhogni is fognak a spanok rendíthetetlenül XD

Willi Betz
#21733
Egy szarházi ma reggel is huhogott az ablak alatt és felébresztett<#falbav>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21732
Ehhe<#eplus2>

w77d
#21731
haggyuk XD

Willi Betz
#21730
Nem tetszett neki a gyémánt mintás tollazatod? Vagy a világító sárga kukucskád?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#21729
Az lehet,hogy a széria kerék mérete. Mert ez a mintázatú 19-es,pontosabban annak kéne lennie.
Bár elég vastag a guminak a fala...fene se tudja...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21728
ment a faszom. egy csajt próbáltam am estére befûzni de elmenekült XD

#21727
235/60 ZR16-ot ír.
Willi Betz
#21726
Mivan Weed,elmentél tollas bálba?<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#21725
Gyári 19"-os kerekek vannak rajta. Nem olyan keskeny ez ahogy a képen látszik.
A 126-os kupé meg remélhetõleg hamar kapható lesz😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#21724
Király! De hátra tehettek volna valami szélesebb pacskert.
#21723
<#eljen>
Kiváncsi vagyok mikor kerül ki a polcokra.
#21722
Nem neveztem csak a szlalomra. De mire mehettem volna, jönni kellett haza a gyerek miatt.<#rinya>
Willi Betz
#21721
Mennyi patkányod van a hûtõben Weed.<#eplus2>
Nekem meg egy üveg sör van a hûtõben,ami engem vár,hogy kinyissam.<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21720
XD

NSTSpider
#21719
Mossmé mondod?<#eplus2>

Willi Betz
#21718
<#vigyor><#worship><#taps>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#21717
A sárga 20 körül van a piros meg olyan 15-18.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

MaSzKa
#21716
egyik és másik ?ft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

w77d
#21715
most jött meg a pizza és egy régi haverom hozta ki 😄

amúgy a hûtõ üres :S

Willi Betz
#21714
Melyik? Mert két márka.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21713
Addig egyél a hûtõbõl valamit<#eplus2>

w77d
#21712
gyerekek majd éhen döglök és cseszik jönni a pizza...

NSTSpider
#21711
Láttam most már csak tényleg ki kéne már jönnie.

MaSzKa
#21710
ez? ft


nagyon tetszik

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Willi Betz
#21709
Kyosho:




HW Elite:

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#21708
UT

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#21707
Hmm...<#taps>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?