Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RoR zsozso
#21856
Na,meggyûttem a Balatonról (Most jön az a rész ahol örülnötök kell) <#eplus2>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

NSTSpider
#21855
EHHE<#eplus2>

Willi Betz
#21854
Büdösbogár ismertebb mint a büdösbagoly<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21853
Neked tuti<#vigyor4>

Harly18
#21852
Ez a logikus, nem? 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

NSTSpider
#21851
Baglyok meg PÓKok után bogarak<#eplus2>

Harly18
#21850
A baglyok meg pókok után végre modellrõl is legyen szó 😊

Ezt sikerült megszerezni ebay-on picit több, mint 17 Euro-ért, igaz erre még jön a posta is, de igy is megérte 😊






1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#21849
Õsi bagoly szellentések egybe gyûlnek,akkor ott 20km-es körzetben nem lesz semmi,csak Chernobil fíling.<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21848
Nade hol van még a nap vége?<#eplus2>

w77d
#21847
idáig semmi komoly... két heineken csak hogy szomjan ne haljak 😄

NSTSpider
#21846
ÓÓÓ látom megint folyik a tinta<#eplus2>

w77d
#21845
a pók is le lessz támadva mint a szél XD

NSTSpider
#21844
Az isten nem de a PÓK igen<#eplus2>

w77d
#21843
na akkor az isten se ment meg egy kegyetlen bagolytámadástól XD

Willi Betz
#21842
Csak nehogy találj reggel rajta valami atom gittet.<#eplus2><#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21841
bazdmeg XD

Willi Betz
#21840
Na akkor asszem itt az ideje,hogy elmenjek arra feléd<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21839
Persze a nagyi mert megint eldugtad a csõrmelegítõjét.<#eplus2>

w77d
#21838
ha valaki holnapig leszarja az enyém tudom ám ki volt XD

Goruck
#21837
az enyémet is leszarta az a kis ....

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign

Willi Betz
#21836
<Jackassbomb> régen volt madárpókom
<Jackassbomb> azt egereim folyton basztak
<Jackassbomb> 2 hetente születtek újak
<Jackassbomb> aztán azzal etettem a pókom
<Jackassbomb> ezt hívják születésszabályozásnak

<#nevetes2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21835
Weed csak folyékony kenyeret<#eplus2>

Willi Betz
#21834
Több kenyeret kéne enned<#hehe>
Ha ennyire mar a kulád<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21833
Sok a savad?<#eplus2>

w77d
#21832
nyugi, reggelre lezabálja a kocsi oldalát XD

Willi Betz
#21831
Akkor azért marja a festéket<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21830
Jó ,hogy nem Dr. Genyó<#eplus2>

w77d
#21829
én...

Willi Betz
#21828
Ez olyan mint a Dr. Bubó<#hehe>
Dr. Weedó<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#21827
Weed! Te szartad le Astra oldalát?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21826
Ez meg az öreg<#eplus2>

w77d
#21825
ez a gonosz kicsi én XD

#21824
ez az az 1:20-as HotWheels. hát az tényleg bûnronda.

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#21823
Piros a szeme lehet begyulladt<#hehe>

Willi Betz
#21822
De csúnyán is néz<#hehe>
Miez? Weederminátor?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#21821
Lehet és utána el is bújt.<#eplus2>


Willi Betz
#21820
Weed! Ma rászartál autóra? Mert egy baszottnagy guánó van végig folyva a jobb hátsó ajtón.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

greg benz
#21819
Én is szeretlek<#buck>

Willi Betz
#21818
Ez életbe iszonyatosan ronda. Azokkal a büdösnagy kerekekkel.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

greg benz
#21817
<#hawaii>

gabamano
#21816
Noooormáááális? Kérdezné Besenyõ Pista...

Willi Betz
#21815
Olvastam! Nem tudok rá mit mondani. Kurva sok érte azaz 50ezer.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#21814
Minnyá mutatok valamit olvassá privátot.....

Willi Betz
#21813
Az aki ennyit kér érte eddig hol volt? Holdon vagy a Marson?<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#21812
basszátok meg épp most kértek tõlem 50000 azaz ÖTVENEZER ft-ot egy doboz nélküli,poros UT Mc Larenért....
Azt hittem lemegyek hídba hirtelen....

gabamano
#21811
Azért volt 3 vitrin,mert már mindenki durvára unja,hogy ugyanazt a húsz gyûjtményt látja minden kiállításon.
Egy évben rendeztek 3-4-et tök feleslegesen....
Másrészt adtak egy majomköpésnyi helyet hogy ne wazze álíjjá ki.
A sugárban meg csak a gyûjtõk többségének felejtettek csak el szólni....

Willi Betz
#21810
Jah. Ott szívtam meg bazmeg. Ahelyett,hogy egyenesen mentem volna elmentem a sziget jobb oldalára,oszt beszorultam<#hehe> De kikecmeregtem nagynehezen onnan.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21809
igen, ott ahol egy kis szigetecske van az út közepén. Ott sok nagy ótó átverekszi magát (helyenként vannak lepottyant tükrök <#buck> )

Willi Betz
#21808
Az egy dolog,hogy egyenes,de olyan buzi módon állnak az út szélén az autók. Ott kell rutinozni<#nevetes1>
Arra az útra gondolok,amit mondtam múltkor,hogy jobbra mentem,te meg balra laksz. Na ott kétlem,hogy egy E Merci elférne rendesen<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21807
a hossza tök mindegy mivel egyenes szakasz, meg aztán ott egy E-merci is rendszeresen közlekedik 😄