Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#29016
szép dioráma<#buck>

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

Lunatic83
#29015

Ebay hirdetés
eladó egy Miura és egy Volvo
<#finom>

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#29014

Miurával motorcsónakot húzni, hmmm, érdekes 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#29013
ma megcsinálom majd a második mercis tesztet is az oldalra...

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#29012
Calibra...<#gun><#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Lunatic83
#29011

csak h a témánál maradjunk.. 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#29010

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#29009
De harcias vagy Luna😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Lunatic83
#29008
<#mf1>

Xbox Live: Lunatic HUN

cseszter
#29007
……………………..„–~~”"”¯¯””~~-„
…………………..„-~”:::::::::::::::::::::::::”~,
……………….„~”\,:::::::::::::::::::::::::::::::::”-,
………………/;;;;;;|::::::::::::::::::::::::::::::::::::::\
……………..|;;;;;;;/:::::::””~~–::::::::::::::-~~”::\
……………./”~,;;/:::::::/¯¯¯¯¯’\:::::::::::/’¯¯¯¯’\
…………….\ º: ¯::::::::\ . .. • . .,/:::::::::::\„ .. • .. ,/
……………/’::::::::::::::::”~~~~”::::/””~:::’”~~~”’\,
……………/:::::::::::::::::::::::::::::::’\,__„„/’:::::::::::’\
…………..|:::::::::::::::::::::::::::::::„—-„_„—,::::::::::\
…………..|:::::::::::::::::::::::::::„~”—-„__„„-“::::::::::|
…………..|::::::::::::::::::::::::::/’;;;;;;;;;;;/:::::::::::::::::::|NE
………..„~”\:::::::::::::::::::::::::\__;;;;;;;\–„::::::::::::::/FÜR
……..,-“;:;\ .\,::::::::::::::::::::::::’\„_¯¯¯„-“:::::::::::::/GYÉ
….„~”;:\;:;:;\, .”~„::::::::::::::::::::::::¯¯¯:::::::::::::,-“;\LE!!4!
.,~”;:;:;:;\;:;:;:”-, . ”~–„:::::::::::::~–„„___„„~“::::„-‘.|;:’\”~-„
“;:;:;:;:;:;:\;:;:;:;:;”-, . . .”~~—„„„„_______„„„–~” / |;:;:’\;:;”-,
;:;:;:;:;:;:;:;\____;:;”-, ~-„ . . . . . . . . /;;;;;’\, . . .,/ . |;:;:,~”;:;:;”-,
;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;/;:;:;:;”~, “~-„_ . . . /„;;;;;;;/”-„~” . . |;:;:”~„;:;:;:;’\
;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:/;:;:;:;:;:;:”~„ . .¯”~-’ . “~,;;;’\ . . . . .|;:;:;:;|;:;:;:;:;’\
;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;”~–„;:;:;:;:;:”~„ . . . . . .|;;;;;;’\ . . . |;:;:;:;/;:;:”~,;:;:\
;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:”~–„;:;:;:;:”~„ . . . |;;;;;;;;’\, . .|;:;:;:/;:;:;:;:;’\;:;:\
;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:”~-„;:;:;:”~„ .|;;;;;;;;;;;”~,|;:;:;/;:;:;:;:;:;:\;:;:\
;:;:;:;:;:;:;:;:;:|;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:”~-„;:;:”~„;;;;;;;;;;;;/;:;,/’;:;:;:;:;:;:;:;\;:;:\
;:;:;:;:;:;:;:;:;:|,/;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:”~-„;”~„;;;;;;/;:,/;:;:;:;:;:;:;:;:;:;\;:;:’\
;:;:;:;:;:;:;:;:;:/;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;”~-„’\,;/ ,/;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:\;:;:|
;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:¯\„/;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:;:|
;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:o;:;:;:;:;:;:;:;:;:::;:|;:;:|
;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:;:;4:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:|;:;:|
;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:|;:;:|
_;:;:;:;:;:;:;:;|;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:|;:;:|
;:;¯””~-„„_|_;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;|;:;o;:;:;:;:;:;:;:;:;:;:;|-~/

Willi Betz
#29006
Igen,csak a gazdájuk egy fasz általában. Legtöbb Calibra-s azt hiszi,hogy Õ szarta a spanyol viaszt.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#29005
hát olyat találni igazi ritkaság
w77d
#29004
nem szólok bele, bírom én a Calibrákat. Szerintem eredeti állapotban megkímélten kegyetlen jó kis verda....

Willi Betz
#29003
Akkor nézzél be egy kicsikét az Opel fórumba. Kiszabadult egy farok Calibra-s.
És jött észt osztani...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#29002
én ma semmit nem eszek valszeg mert a saját pofámat harapom széjjel és az nem jó XD

Willi Betz
#29001
WEED!!!! Akarsz hülye Calibra-at vacsorázni?<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#29000
egyszer mindenkit utlér a végzet....a te végzeted,hogy nem tudsz inni XD
#28999
Ez hány km/h-nál készült? Elég durva, de nekem akkor is tetszik a T3-as 😊
Bár az igazi a régebbi buszok egyike lenne, de ha ló nincs... 😊

#28998
gondolom üresen tesztelték<#vigyor3>, mi lenne, ha még egy kis súly is lenne a hátsó részben😄D

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

Willi Betz
#28997
Nem,én nem. Max Zsozsó<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28996
a pöcsödet huzigáld te XD

Willi Betz
#28995
Én már láttam,szépen eltûnik az utastere😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#28994
ezt a töréstesztet nézzétek meg<#kuss>
link

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

Willi Betz
#28993
Én is had!!! Kiváncsi vagyok,ha én meghúzom,akkor mit érzel<#eplus2>
De ezzel az erõvel most akár fejbe is rúghatlak,azt se éreznéd,esetleg utólag<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28992
basztatok már ilyet? meghúzom a szakállam, és nem érzem XD

Willi Betz
#28991
Ejj wazze...mindjárt megyünk segíteni neked a Pókkal,majd mi megitatunk<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28990
baszódj meg XD

ultra érzéstelenítõ kellett, mert rohadtul fájt a jobb alsó fúrás közben, aztán most meg inni sem tudok, mert minden visszacsorog a pofámból <#falbav>

Willi Betz
#28989
Bazmeg,azt olvastam,hogy fodrásztól<#hehe>
Nem értettem attól mért zsibbad a pofád. Azt hittem,hogy elvert a fodrásznõ<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28988
gyerekek most jöttem meg fogászatról, le van zsibbadva a pofám...

Lunatic83
#28987



gyönyörû és tökéletes! <#szeret>

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#28986


<#finom>

Xbox Live: Lunatic HUN

#28985
a legdurvább szorzóval számítva sem lehetne drágább 11ezer forintnál.
vaterás módon meg max 9200, amit szabadna kérni érte.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#28984
Kicsit...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Lunatic83
#28983

Bogár

Nagyon tetszik ez a bogár, bár kicsit talán drága...

Xbox Live: Lunatic HUN

autoszimulator
#28982
lol, azt kilõtte a merdzsó 😄

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#28981
Azabaj,hogy bemocskolták a cigányok ezt az autót. Mármint a nevét...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#28980

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

autoszimulator
#28979
nem, mer mivel cigány ül benne nagy valószínûséggel, igy csak bulldózernek fog nekimenni

de egy ilyen törésteszt nem az életet szimulálja, hanem gizdulás.. és egy corsa ellen lehet,tegyünk oda egy bömöst<#smile>

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#28978
Oszt az életben is csak hasonló kategóriájú autóknak fog neki menni?😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#28977
Ez a #28973hsz-re ment.
(Nemtok normálisan videót berakni :S :@)

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#28976

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

autoszimulator
#28975
hasonló kategóriának küldjed neki a dömperedet, ne egy játékautónak<#ravasz1>

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#28974
<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28973
Ez jópofa😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#28972
Svéd országban az összes Volvo karambolnál kijönnek és elviszik az autót elemzésre!!

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

kemszi2
#28971
a volvo mindig is élen járt ezekben a dolgokban
BMW FAN
#28970
balestek

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#28969
Így van és sok esetben a Volvo a súlyos balasetekbõl meg maradt roncsokat is vissza vásárolja,ha jól tudom elemzések céljára

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

kemszi2
#28968
meg va mát
#28967
de ezek elõre beállított, kiszámított, steril körülmények közötti ütközések. nem sok közük a valósághoz. ott van a Volvo. nem õk a legsikeresebbek ezeken a teszteken, hanem a francia márkák. cserében a Volvo az összes Volvóval történt _valós_ belesetet elemzi és próbálja ezek alapján fejleszteni az autóit.

http://ferrari18.blog.hu/