Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#28966
Mondjuk az ilyen automatikus fékezési cuccban nem nagyon bíznék meg,még akkor sem ha az a Mercitõl származik,mert kitudja,hogy milyen napja van az elektronikának.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#28965
nincs fent valahol errõla videó?
Willi Betz
#28964
Idáig jutottak mára,részben persze marketing fogás is,de nem véletlenül. Az embert vizuálisan lehet a legjobban meggyõzni,amit látnak,azt megis veszik. Tegyük fel,ha én azt mondom,hogy a...mitomén Wartburg 353-as nem fejezett le senkit ütközésnél,de viszont nem látod,akkor azt nem hiszed el.
De ha betennék egy képet a Wartburg utasterérõl törés után,akkor már elhiszed,hogy lefejezheti az embert a kormánya.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#28963
õõõ, mert csaltak, de balf@szok voltak és lebuktak. ott volt a deszka kitéve, a hangfelvételen meg véletlenül hallatszott, hogy megbeszélik, hogy a "deszkánál kell fékezni". viszont valami buzgó stúdiómunkás arrébb tette a deszkát; lett is csatt. nem fékezett ott senki automatán, csak az autoBild munkatársa. akit szépen ki is rúgtak, tehát a bûnbak is megvolt.

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#28962
Igen egy lécet raktak oda hogy akkor kell fékezni a sofõrnek😊

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

NSTSpider
#28961
Egy csarnokban volt a teszt és simán egymásba rohant ha jól emlékszem 3 merci és valahogy kikerült a "titkos" felvétel.

kemszi2
#28960
errõl dereng nekem is valami
#28959
egyébként nekem ezek voltak az almúlt 2 évben:
legelõször Õ
aztán az ipari fémhulladék
most meg ez

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#28958
Ha jól emlékszem anno nagy botrány volt a mostani S merci automatikus fékezési rendszer kudarca miatt.

BMW FAN
#28957
Az lehet de ezt a Kínai Opelt Õk sem gondolták komolyan szerintem

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#28956
Az biztos😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#28955
ez az egész egy cirkusz, amit maguk az autógyártók pénzelnek. gyanúsan jól sikerül az összes mai teszt, sehol egy kudarc. persze a kínaiak jól leszerepelnek, néha egy-egy japán is. védi a piacot az európai lobbi.

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#28954
Még lemásolják hozzá a jó öreg 2.5 tds motort aztán kész a fõnyeremény autó😊

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

RoR zsozso
#28953
Ezt mondom énis,az h. mennyire törik szét az ótó az le van szarva,a lényeg h. az emberek ne törjenek össze...

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#28952
Gondolom mert olcsó.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28951
Neem,aza tömb ugyanugy deformálódik mint akár a szembejövõ autó,az is elnyeli az ütközés egy részét. Azért õk sem hülyék,hogy egy betonfalnak eresszék neki az autót,ami stabilan ott van és csak egy atomrobbanás tudná széttépni😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#28950
Az a szomorú helyzet h. a Németeknél úgy veszik mint a cukrot :S

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#28949
Az oldalsó ütközésekre még mindig nincsen sajnos megfelelõ biztonsági intézkedés,hiába van az ajtókban 20 kiló merevítõ rúd és az ajtóoszlopok olyan vastagok mint egy fa,na meg persze a légzsákok. Egy fától még mindig nem tudnak megvédeni,mert ott ha finoman is fogalmazok félbe hajlik az autó.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#28948
egy szembejövõ alumíniumtömböt?

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#28947
kemszi2
#28946
ez is elég komoly-.-
NSTSpider
#28945
Csak nehogy hadifosságba kerülj<#hehe>

#28944
ezaz egész EuroNCAP, meg általában a töréstesztek kiváló marketingeszközök. jön a vevõjelölt, nézi a csillagokat és dönt. a gyártók pedig pontosab tudják, milyen paramétereket kell teljesíteniük a jó eredményhez; fogják és ehhez igazítják a karosszériát. 64 km/h, féloldalas alutömb. lehet, hogy egy ilyen körülmények közt kiválóan teljesító gép összeomlik más helyzetben. ha más más a becsapódás szöge, kicsit más a sebesség (akár lehet alacsonyabb is), vagy amibe ütközünk, az nem olyan homogén.
sajnos (tisztelet a kivételnek) az autógyártók töréstesztekre gyúrnak, nem biztonságra.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#28943
Szembe az ugyanolyan kategóriájú 5-ös Bmw-vel

A lassításnál látszik,hogy az A oszlop megrogyik,de aztán vissza is nyeri a formáját,ahogy átmegy rajta aza hullám ami az ütközésnél keletkezik.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#28942
ettõl az autótol mentsen meg az ég minket.....
Willi Betz
#28941
Ez szarabb lett,mint amirõl másolták😄
Pedig aztán az se volt 5 csillagos😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28940
Nc:

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#28939

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#28938
Nem. Ez egy új kínai járgány,amit európában is szeretnének forgalmazni.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28937
Ehhez még az is hozzá tartozik,hogy a teljes ütközés energiáját az autó alatt vezesse el az alváz,oldalsó merevítésekben. Magyarán az egész kasztni,ugy,hogy ne sérüljön az utastér.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#28936
Az az a kínai Opel frontera másolat?

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#28935
Keressetek rá a Brillance BS6-osra,nah az tud valamit,az egész autó eltûnik😄
Ott tutyi,hogy nem száll ki egybe az utas.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#28934
Pontosan

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#28933
Az ilyen töréstesztekben nem aza lényeg,hogy mennyire törik össze karosszéria,azt ott egye meg a fene,hanem,hogy az A oszlop ne görbüljön és ebbõl következtetve elnyelje az ütközés energiáját és az utascella egybe maradjon.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#28932
Itt egy régebbi BMW Volvo törés

Itt full mindegy mivan

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#28931
BMW 3 mas törés teszt

Pl itt az autó rendesen törik,de az utaskabin sértettlen tuti ki lehet nyitni az ajtaját!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

kemszi2
#28930
szó sem volt az új swiftekrõl
BMW FAN
#28929
Tök mind1,nekimehetsz úgy is egy másik autónak,akár 10km/h el is hogy ott maradsz,de lehet hogy 100 nál is megúszod.Teccik érteni

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

RoR zsozso
#28928
Milyen Suzukit??
A régi Swift elismerem h. papírótó nameg a Liana se a tesztbábúk álma de az újak már elég jók.

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#28927
Az az "alumíniumlemezekbõl összeállított tömb" a szembelyövõ autót szimulálja.
És amúgy nem 68 hanem 64km/h <#vigyor4>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

kemszi2
#28926
igaz
#28925
az EuroNCAP szép és jó, de senki sem garantálja, hogy pontosan 68 km/h-s sebességgel fogsz 1/3-2/3-ad arányban nekiütközni egy alumíniumlemezekbõl összeállított tömbnek.

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#28924
teljesen mind1 hogy polo vagy akár pug vagy nissan.láttammár suzukit karambolozni,és láttam már citroen saxo-t is...és még mindig inkább a saxo-t választanám
gabamano
#28923
Kössze!

BMW FAN
#28922
Nyáron😊

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#28921
kik nem biznák meg mivel? <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

RoR zsozso
#28920
Ajjaj...
Én ebbe se bíznák meg annyira :
A bordáid úgy töri mint a ropi...
Nameg a jobb lábat lehet amputálni ha eggyáltalán nem száll le magától:

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#28919
Na,ezmeg a másik ennyi erõvel a Volvo is szar autó mert törik...
Az ütést nyeli el ésha egybe marad az autó az semmit sem jelent...

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#28918
És mikor gyártották azt a Polo-t??

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

autoszimulator
#28917
na mivót?

.: mobilize.hu :.