Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#29468
Nem...csak mindig kilökött Harly.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#29467
De mondom Harly...toronyiránt<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#29466
cenzúra XD

Willi Betz
#29465
Nekem meg nem küldi el az üziket-.-

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#29464
Olyan biztosra mentem, hogy kétszer küldtem el 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#29463
Igazad van, de biztosra megyek...3 napi élelmet viszek magammal 😄

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Lunatic83
#29462
vigyél vacsorát magaddal... XD s akkor nem lesz gond ha eltévedsz...

Xbox Live: Lunatic HUN

Harly18
#29461
Gondolom, igazából az utazásom célja az amitõl ideges vagyok, mert nem szeretném, ha hiába kellene felmennem. Holnap elválik, hogy érdemes volt-e...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#29460
Nem vagyok ám ilyen segg, hogy eltévedjek......vagy mégis? 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#29459
Nem lehet annyira eltévedni egy hídon,csak két vége van<#hehe>
De még akkor sem ha lemennél valamelyik lépcsõn.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#29458
5 megálló, s akkor az Árpád Híd-nál felszállok a villamosra, ami visszafelé visz felé, és a híd végén kell leszálni és ott a HÉV és mindenen vonaljeggyel lehet utazgatni....Kb sejtem merre kell akkor menni, de ez semmit sem jelent 😊

Jó, köszi mindenkinek, ha netán holnap este nem írnék, akkor eltévedtem örökre, mert egy barom vagyok 😄

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#29457
Az jó mert nincsen vonaljegyem 😊 Ott venni biztos lehet valahol :S

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

autoszimulator
#29456
csöppet bazmeg

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#29455
BKV-hez tartozik tehát jó.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#29454
Szentendre felé megy, egy Skoda szalon mellett megy el egyenesen....

Ilyen megállóról még nem hallottam 😄 Tényleg a legegyszerûbbnek tûnik, legalább nem kell villamosozni...

Hülye kérdés: Hév-en lehet venni jegyet vagy vonaljegy jó arra is? Még életemben nem ültem rajta...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#29453
most a németek által picit szarban vagyok XD

Willi Betz
#29452
Látod bazmeg,a te hülye fogadásaid<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#29451
Weed sajnos nem biztos hogy tutira elviszi, legalább meg kell várnom a következõ pénzadag érkezését, mert megint közel lenulláztam magam ( az FXX ára még megvan) 😊

Willi Betz
#29450
Ötletem csak az,hogy hátha nálam szerencséje lesz és elmegy,mert te már árulod egy ideje. Aztán idõvel meg lehet,hogy megis venném😄 De ha Weed tutira elviszi akkor nem.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#29449
jó lenne tudni, hogy merre megy a busz, amivel jössz. gondolom, valami Esztergom-Árpád híd viszonylat.
Ha Szentendre felé jön, akkor biztos megáll Pünkösdfürdõnél, ez az elsõ budapesti megálló. ettõl 100 méterre van a békásmegyeri HÉV megálló. nem lehet eltéveszteni, a megálló mellett van egy HÉV sorompó. innen 1 megálló Csillaghegy. szerintem ez a legegyszerûbb.

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#29448
Miért van ötleted a Mercire?
Elvileg Weed vinné de nem akaródzik pár napja nyilatkoznyi....

#29447
ki van táblázva minden, nem fogsz eltévedni.

http://ferrari18.blog.hu/

#29446
<#vigyor2>

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#29445
Hát köszi az útbaigazítást, fejben elképzelni sem tudom, hogy merre hány méter, de majd ott biztos rájövök 😊

Igazából az érdekelne még, hogy ha nem mennék el az Árpád hídig a busszal, akkor meddig menjek, hogy a legközelebb legyek? Mert Árpád hídtól nem akarok visszajönni. Bár lehet másfelé kéne menni teljesen...

Aquincum felsõ-tõl gyalog nincs messze, vagy innen is kellene még hévezni meg minden?

Tömegközlekedésben való tájékozódásban nagyon nem vagyok képben 😞

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

gabamano
#29444
A héven az ajtók maguktól kétfelé nyílnak.
A villamos sárga, a hév zöld....

#29443
ha a pesti hídfõtõl jössz, akkor le az aluljáróba, fel a villamosmegállóba. átmész a hídon, leszállsz a villamosról. a HÉV pont a híd alatt áll meg. onnan 5 magálló a Csillaghegy.
a második és a harmadik megálló között pedig integetsz nekem <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

#29442
mondjuk számít, hogy melyik hídfõ :-)

http://ferrari18.blog.hu/

#29441
utvonalterv.hu:
indulás: Budapest, Árpád híd
érkezés: Budapest, Csillaghegy
útvonaltervezés BKV-val, és lõn:
Felszáll: Árpád hid
Békásmegyerihév 5 megálló vagy
Szentendreihév 5 megálló
Leszáll: Csillaghegy

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#29440
Nekem nagypapám mindig ezt mondta:" Toronyiránt!"
Valamikor igaza is volt,mert pont volt arra torony<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#29439
1 -es villamos Árpád híd és Hév.

gabamano
#29438
Nem a környékén megy a hídnak hanem pont alatta....

gabamano
#29437
De ha bemégy Pöstre Esztergomból a Desiróval, leszálsz Aquincum felsõn onnan sincs messze

Harly18
#29436
Azt tudom, hogy nincs messze, csak nem tudom, hogy villamos megy-e addig, mert nekem azt mondták, hogy hévvel menjek, viszont az nem az árpád híd környékén van...

Ha a buszról leszállok a bécsi úton, amikor beérünk Pestre (sok virágárús. temetõ...), akkor onnan merre kellene elmenni?

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

gabamano
#29435
Átsétálsz a hídon és a szentendrei hév odavisz.

gabamano
#29434
gyalog igen kellemes séta

Harly18
#29433
Én is ismerem az oldalt, de még így sem sikerült kideríteni, hogy mivel kellene mennem, mert több ellentétes infóm is van...

Árpád Hídtól szeretnék eljutni Csillaghegyig...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#29432
http://www.utvonalterv.hu/ jó kis oldal.
egyébként mi lenne a kérdés?

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#29431
Kellene nekem egy pesti emberke, aki tudna néhány kérdésemre válaszolni tömegközlekedés témakörében 😄

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Dofekné
#29430
Ilyen sliccert a gabamanotól kérj !

Ennyiért Õ is ad neked, ugyanis ez alsóhangon is 14500 forint és akkor még nem utaltad a pénzt. Mert, ha jól megnézed, még 25€-ért akarja ideküldeni. Plussz a vételár és máris ott vagyunk.
Szóval, húzós, vagy nem húzós??

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Lunatic83
#29429
egy kis OFF
valami hasonló fényhídat keresnék 1:18-as méretben

aki ki tudna vele segíteni, plz, szóljon

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#29428
Most kedden adta fel? Vagy múlthét kedden?

Más: Látom a 190-es Merci se nagyon akar elmenni.
Ja meg a Capriról kérekszépen egy képet,mert akkor csinálok egy rajzot róla,vagy gépen Photoshoppal megpiszkálom kicsit.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#29427
Viszont mostanság írt hogy õ bizony kedden postázta.
Megkértem szépen, hogy ugyan adja már meg a küldeményazonosítót.

Willi Betz
#29426
Rohadna meg az ilyen büdös bunkó paraszt.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#29425
Gabi!
Megnyugtatlak. A telefont sem veszi fel.

NSTSpider
#29424
Gúvadtbagoly<#eplus2>

Willi Betz
#29423
Azért mondtam,hogy Weed<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#29422
Deszép<#hehe>

Willi Betz
#29421
Ezt tessék megnézni,fõleg a Lambo fanok.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#29420
ezegy hánszóló bré , nem víd

Willi Betz
#29419
Weed<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?