Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
sajnálom hidd el de most nem igazán érezném hasznosnak emgvenni a 190-est. A pullman az más, de arra még alakítani kell az anyagiakon XD
Még szép,mert ritkán látni ilyen hülyét aki nem tanul a saját kárából<#hehe>#hehe>
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Mennyit basztál el így hírtelen,most ezzel a fogadással? Legalább egy minimálbér körüli összeget?<#hehe>#hehe>
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Inkább ittál volna minthogy hülyeségekre fogadsz<#hehe>#hehe>
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Inkább a sok szerencsejáték helyett hívnád meg a testépítõ csapatot egy jó pizzázásra.<#eplus2>#eplus2>
Erre iszunk,ha Weed jósokat veszít<#hehe>#hehe>
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
nemtudom ki találta ki ezt a képtiltásos sárga békás izét, de letörném mindkét kezét... 😉
Xbox Live: Lunatic HUN
#29496
1üt érzek veled...
ÁÉKLGDKÉFS
DGÉSÁSJDKLJSDHKÁSD
SHGS
DJÉSHFDJÉLKDFSJLHSD
HS
HJJJJJJJJJJJJJÉSJSÉDJG
SÉGÉ
LSDGÉLJKLHÉLSFDJKHJFSJLSDFJKHLSDFJKHÉSDFkhs
DGÉSÁSJDKLJSDHKÁSD
SHGS
DJÉSHFDJÉLKDFSJLHSD
HS
HJJJJJJJJJJJJJÉSJSÉDJG
SÉGÉ
LSDGÉLJKLHÉLSFDJKHJFSJLSDFJKHLSDFJKHÉSDFkhs
Weed bazmeg,idáig hallom az üvöltözésedet<#hehe>#hehe>
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Ezt fõként Dofeknénak,de persze más is megnézheti.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Okés, tuti eltalálok oda...Bár kaptam még egy útvonalat, ami kicsit bonyolultabbnak tûnik:
4-es, 6-os villamossal Margit híd budai hídfõ-ig, aztán ott a Hévre átszállni....Csak ezzelkéne 4 vonaljegyet is vennem, így talán egyszerûbb lenne, ha a híd elején leszállok a buszról és átgyalogolok a Hévhez talán...
4-es, 6-os villamossal Margit híd budai hídfõ-ig, aztán ott a Hévre átszállni....Csak ezzelkéne 4 vonaljegyet is vennem, így talán egyszerûbb lenne, ha a híd elején leszállok a buszról és átgyalogolok a Hévhez talán...
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
Bankszámládnak az tenne a legjobbat,ha nem a tied lenne<#eplus2>#eplus2>
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
#29475
lehet venni, ha a békásmegyeren szállsz le, az egy bazi nagy HÉv megálló, a békásmegyeri HÉV végállomása.
http://ferrari18.blog.hu/
#29473
BP közigazgatási határán belül jó. tehát neked jó.
http://ferrari18.blog.hu/