Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gabamano
#29519
Gabi!
Jövõhéten megy a 190-es

w77d
#29518
sajnálom hidd el de most nem igazán érezném hasznosnak emgvenni a 190-est. A pullman az más, de arra még alakítani kell az anyagiakon XD

kemszi2
#29517

😄
gabamano
#29516
Pedig már annyira közel voltál a minimálárhoz hogy csak na...

w77d
#29515
<#duhos2>

Willi Betz
#29514
Még szép,mert ritkán látni ilyen hülyét aki nem tanul a saját kárából<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#29513
de akkor már meg van az érzés,hogy nyert😄
Willi Betz
#29512
Aztán ott veszíted el.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#29511
nem, ha ezt nyerem a nyereményt raktam volna ott föl...

kemszi2
#29510
estire is fogadtál?😄
w77d
#29509
idegességemben egymás után húztam le 2 szer 5 cl Vodkát, még a seggszõrõm is belerázkódott XD

NSTSpider
#29508
Maaarrgiiit nooooomáááliiiss<#hehe>

w77d
#29507
sokat, nagyon sokat, de nem írok összeget mert a faszom kivan hogy a fejemhez basszátok XD

w77d
#29506
mindkettõ XD

Willi Betz
#29505
Mennyit basztál el így hírtelen,most ezzel a fogadással? Legalább egy minimálbér körüli összeget?<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#29504
Inni vagy fogadni?<#hehe>

w77d
#29503
most kezdek kõkeményen

Willi Betz
#29502
Inkább ittál volna minthogy hülyeségekre fogadsz<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#29501
Inkább a sok szerencsejáték helyett hívnád meg a testépítõ csapatot egy jó pizzázásra.<#eplus2>

kemszi2
#29500
látodlátod...ha lenygel lennél biztos nem veszítettél volna most 😄
w77d
#29499
megitatlak én téged úgy, hogy a fal adja a másikat

Willi Betz
#29498
Erre iszunk,ha Weed jósokat veszít<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Lunatic83
#29497
nemtudom ki találta ki ezt a képtiltásos sárga békás izét, de letörném mindkét kezét... 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

#29496
1üt érzek veled...

Willi Betz
#29495
Én két békát látok😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#29493
Fordítógép bekapcs<#hehe>

w77d
#29492
ÁÉKLGDKÉFS
DGÉSÁSJDKLJSDHKÁSD
SHGS
DJÉSHFDJÉLKDFSJLHSD
HS
HJJJJJJJJJJJJJÉSJSÉDJG
SÉGÉ
LSDGÉLJKLHÉLSFDJKHJFSJLSDFJKHLSDFJKHÉSDFkhs

kemszi2
#29491
ez bukás weed😄
Willi Betz
#29490
Weed bazmeg,idáig hallom az üvöltözésedet<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#29489
Ezt fõként Dofeknénak,de persze más is megnézheti.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#29488
háhá XD

kemszi2
#29487
bízz bennem a németek nyerni fognak 3-0-ra
kemszi2
#29486
<#hehe>
Harly18
#29485
Okés, tuti eltalálok oda...Bár kaptam még egy útvonalat, ami kicsit bonyolultabbnak tûnik:

4-es, 6-os villamossal Margit híd budai hídfõ-ig, aztán ott a Hévre átszállni....Csak ezzelkéne 4 vonaljegyet is vennem, így talán egyszerûbb lenne, ha a híd elején leszállok a buszról és átgyalogolok a Hévhez talán...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#29484
baszódj meg XD

w77d
#29483
kevés az idõ...

Willi Betz
#29482
Bankszámládnak az tenne a legjobbat,ha nem a tied lenne<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#29481
izgulsz mi weed?2-1
Harly18
#29480
Köszi, ez kellõképpen összekavart 😄

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

kemszi2
#29479
pont ezt akartam írni<#ejnye1>
hajrá horvátok!!!!<#fogmosas>
NSTSpider
#29478
Egy tündér vagy<#hehe>

w77d
#29477
3 német gól tenne jót az én bankszámlámnak XD

kemszi2
#29476
ááá jó tenne 1 német góól most a mérkõzésnek tényleg
#29475
lehet venni, ha a békásmegyeren szállsz le, az egy bazi nagy HÉv megálló, a békásmegyeri HÉV végállomása.

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#29474

Harly-nak, csak h ne tévedjen el az árpád hídnál... XDDD

Xbox Live: Lunatic HUN

#29473
BP közigazgatási határán belül jó. tehát neked jó.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#29472
engem konkrétan földhöz baszott ez a szánalmas német válogatott..

w77d
#29471
szeretnéd XD

kemszi2
#29470
most kapcsolódtam be a mecsbe és igen csak meglepõdtem.
Willi Betz
#29469
De mindjárt úgy megcenzúrázlak én,hogy csak csattansz<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?