Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#29418
sajna a majdnem elég találó, ugyanis elgörbült és ott most csúnyán befehéredett a mûanyag.

http://ferrari18.blog.hu/

#29417
jóreggelt

http://ferrari18.blog.hu/

RoR zsozso
#29416
Dejó neked...
Én meg fél hatkor 😞((

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#29415
Én egyszerûen letépem az oldalát a picsába <#idiota>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#29414
Itt is ugyanez van,az összes ablak délre néz és egész nap besüt a nap...

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

#29413
nemszoktak válaszolni soha....vársz 2-3 napot oszt vagy leszel házigazda vagy nem..

DJ Skyline
#29412
tetszik, árban sem olyan húzós

Willi Betz
#29411
Ment privát.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#29410
Csomag Nyema!

kemszi2
#29409
engem megint ezek a kva galambok keltettrk fel....lelövöm õket mostmár.weeed csapj szét köztük kérlek
Willi Betz
#29408
Nem nagyon szakadnak meg a válasz miatt az sg-nél,hogy igényeltem a házigizdaságot...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#29407
Áhh dehogy...fél 8-kor keltem.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#29406
peeersze, innen látom a méteres csipát a szemedben XD

Willi Betz
#29405
Már egy ideje fent vagyok<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#29404
Jóóóóóóó reggelt SG társadalom! Ki az ágyból lusta banda!!! XD

w77d
#29403
a teljesítmény miatt kell, a proci és a videokártya is dúrván meg van rángatva XD

autoszimulator
#29402
tunying ,tunying ,tunying <#wow3><#wow3><#wow3><#wow3><#wow3><#wow3><#wow3><#wow3><#wow3><#wow3>

.: mobilize.hu :.

w77d
#29401
nálam a tuningventik és a jól szellõzõ tuningház jól biztosítják a hûtést, de viszont a gépbõl a meleg rendesn felfûti az én szobám is..

Lunatic83
#29400
ismerõs helyzet, nálam is ez van 😞
szegény gép majd megbolondul a melegbe,
már most lecsupaszítottam oldalt a házat, h még jobban szellõzzön...

Xbox Live: Lunatic HUN

kemszi2
#29399
én valami klímán töröm a fejem.nagyon rossz fekvésû így nyár táján a szobám.egész délután ide tûz a nap.nincs semmi ami árnyékolná,magasan is van+a gép is fût...
w77d
#29398
nálam sajnos múltkor bepusztult a ventillátor, mert levrtem a szekrényrõl. Még nem vettem újat, de vesek majd valami nagyteljesítményû repülõturbinát XD

kemszi2
#29397
jaja jó volt.bár nállam csak 1 doboz cserikvín fogyott...
ez a rohadt ventillátor is mindjárt szét esik,úgy hörög...pedig ez még igazi déwú.de ahhoz képest jól bírja
w77d
#29396
ez durva meccs volt, 5 doboz sör fogyott el XD

kemszi2
#29395
nem szórakozoom.eézrt van már biztonságos helyen a gépem<#nyes>
w77d
#29394
naneszórakázz XD

kemszi2
#29393
véletlenül persze...most láthatod hogy az alkohol,hogy teszi tönkre az idegrendszert,és szépen lassan elveszted az irányításod a tested felett
w77d
#29392
basszus a 92. percben a gólnál hirtelen véletlenül belerugtam a gépembe és behorpadt az oldala XD

w77d
#29391
török, kaszáltam is XD

kemszi2
#29390
na weed kire tettél?<#vigyor4>
bulba
#29389
Uhh 😞, az a csoda hogy a visszapillantója nem törött le :S

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Willi Betz
#29388
Na ilyetse sûrûn fogtok látni a zuccán😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Dofekné
#29387
Áhháá! Jól látod a helyzetet. Nekem is az "óarany jön be. Jó lenne a fekete is, de az X5-ösöm fekete. Ilyen piros színe pedig van kisebb bömbölõnek is és azokon tán jobban mutat.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Willi Betz
#29386
Ha elemezzük a három színt,akkor lehet könnyebb lesz a választás😊
Feketét azt nem nagyon kell,mert fekete az fekete. De van itt ez a bordó,ami lehetséges,hogy életbe baromi szép szín,csak a fényképeken nem jön vissza. Meg itt van ez az ezüst,illetve nem is ezüst,hanem inkább óarany szín,ami életbe több mint valószínû,hogy szép. De ez ízlés dolga.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#29385
És jó gyorsan<#hehe>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

NSTSpider
#29384
Fekete nem rossz én láttam live olyanban és jól nézett ki.

kemszi2
#29383
osb-ben
NSTSpider
#29382
USBs papucsban<#pardon1>

Dofekné
#29381
Jó, jó. De nekem kötelezõ darab !
Csak még a szinen vacilálok.
Mennyivel könnyebb dolgom volt a Z4 M coupe-val, mert az csak kékben jött ki. Arról viszont rögtön tudtam, hogy nem kell. Az X6 meg kilökõdik rögtön három színben.<#conf>

De mostmár jöhetne a Z4 coupe is több színvariációban! <#eplus2>

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

BMW FAN
#29380
De Weed nél megtanulna futni is

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

kemszi2
#29379
na csak akkor száradnék ki igazán<#hehe>
kemszi2
#29378
azt hallottam már.hál'istennek egyszer sem volt eszembe mikor részeg voltam,mert tuti kipróbáltuk volna.......
NSTSpider
#29377
Költözz WEEDhez<#hehe>

autoszimulator
#29376
azt csak seggbe, úgy jobb az ár érték hatás arány 😄

.: mobilize.hu :.

kemszi2
#29375
na jó akkor nem iszom ma magam hányásig<#miaz>de csak a te hibád lesz ha kiszáradok<#rinya>
BMW FAN
#29374
úhhh az dúrva lenne ne tedd😄

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

kemszi2
#29373
le kéne verni hozzá még 1-2 dianás cukrot <#idiota>
BMW FAN
#29372
Vigyáz függõség lesz belõle😊

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#29371
Teteszetõs darab persze,de nem kiszemelt áldozat.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#29370
húúú na most nagyon befogok rúgni...itt van elõttem 1 doboz cserikvín
Dofekné
#29369
Jól néz ki ez a Sedonarot X6-os??? Vagy inkább a Kashmirsilber????

Látod errõl (is) beszéltem! A smicinél ugyanez (csak)63€.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!