Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kemszi2
#29569
valaki kikapcsolhatná a szomszéd kommentárt...weed intézkedj
RoR zsozso
#29568
Tünnyé könyvtárba nézd meg a magyar helyesírási szótárat azt inkább azt tanulmányozzad mint itt fogadgatsz!! 😄

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#29567
akkor iszko

w77d
#29566
mjd kacs ford lesz mingyá a seggedbwe, tûnnyé aludni rohadtd kölök XD

kemszi2
#29565
fõleg ha most is veszíteni fogsz mi?
RoR zsozso
#29564
A föld IQ szintje állandó... Csak a létszám nõ <#idiota>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#29563
kapcs ford .... <#vigyor2>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#29562
Már nem tudsz egyenesen írni!<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#29561
jááááj gyrkek nehéz a zélet

Willi Betz
#29560
Látod Zsozsó?! Nagy az isten állast kertje...de nem is ez a baj,hanem,hogy alacsony a kerítés és televan faszbagollyal.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#29559
ÁÁÁÁááá.... ugyanmár!!Kimondta ezt a baromságot??<#idiota>
ÉS EZT IS ELÍRTAM <#falbav><#falbav><#falbav>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

kemszi2
#29558
de szép szinü mezben vannak a bírók most...
w77d
#29557
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉNNNN?? nem iszok SOHA XD

RoR zsozso
#29556
Bagoly mondja verébnek... XD

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#29555
RÉéééééészeg vagy XD

RoR zsozso
#29554
Ecsém <#falbav> Mivan velem mostanába h. nemtudok helyesen írni??!!<#boxer>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#29553
Ti próbáltatok már az ablakból horgászni?? <#vigyor> Tök jó buli <#idiota> Kidobtuk egész az ország útig és beakadt a kátyuba <#vigyor>
Azt utánna ki kellett rohanni a dugó kellõs közepére h. kiszedjem a horgot a gödörbõl <#idiota><#vigyor>

Javítva <#idiota>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

kemszi2
#29552
pedig az osztrákok nyomják neki rendesen
w77d
#29551
máá ment a Lengyelre XD

RoR zsozso
#29550
Osztrák <#vigyor4>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

gabamano
#29549
Az Albánokra tegyél egy jelentõs összeget doszt mindegy úgy is elveszíted.

NSTSpider
#29548
Ejj wazze lassan már fordítógép kell<#hehe>

kemszi2
#29547
az magán ügy😄
w77d
#29546
bszus elfelejtettem a baknártyám biztonsági kódját, pedig kell hogy fogdjak., most szedhetem elõ a papírt

w77d
#29545
én nem baszuom el kólával , tisztán iszom, m ocskosul XD

kemszi2
#29544
nállam már figyel a boroskóla
Willi Betz
#29543
Bazmeg más ember tanul a saját kárából,de te még túl teszel egy hülyén is.<#pardon1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#29542
fúúúrcsa dolog történt, megkívántam a bort. Nyitok egy jó kis vörösseél a Bock pincészet jóvoltábol XD

w77d
#29541
naneszórakázz XD

kemszi2
#29540
fogadj arra,hogy te leszel a mecs végére a legrészegebb😄
NSTSpider
#29539
Én teszekrád<#eplus2>

w77d
#29538
sztetek kire tgyek?? Osztrák vagy Lengyel??

#29537
négyeshatossal? hol szállnál fel rá? mert az a Nagykörúton közlekedik, az Árpád híd meg a Hungárián van.
szállj le a Pünkösdfürdõnél és ott a hév 100 méterre.

http://ferrari18.blog.hu/

#29536
egészséges séta lesz. az Árpád híd buszvégállomástól a híd budai oldala van vagy 3 km.

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#29535
Jó majd szólok ha megjön.

w77d
#29534
visszatérünk reá 😉

w77d
#29533
jó a mostni mecs is, jóóó a hangulata XD

gabamano
#29532
De majd lesz egy ha érdekel 127 öjróért

w77d
#29531
vasszus a vatra azt írja ki rá, hogy el let távolítva. legalább sikerült eladnod 😊

#29530
bebaszottbagoly<#nyes>

gabamano
#29529
Azt aminek levittem az árát elvitték....

kemszi2
#29528
akkor húzzál bele.
w77d
#29527
akkor nincs má meg??

w77d
#29526
mé csk 5 XD

gabamano
#29525
Csak halkan suttogva szeretném megkérdeni:
Millen Pullmanról teccik beszélni?

kemszi2
#29524
6 a vottka?
Willi Betz
#29523
Te tényleg hülye vagy...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#29522
ha visszket a seggem
megvakarom
mégpedig ott ahol
én akarom

w77d
#29521
óóóóóó azerõstörpeigenritkabátorságazerõtitka
óóóóóóóóóóóóó

Willi Betz
#29520
Rendben. Hátha nálam szerencséje lesz.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?